Top 10 Amazfit T-Rex pro – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Plynulé sledování rychlosti a senzory pulsoxu, mapování funkcí, Garmin Fenix 6X Pro, černá s černou páskou, hudba, špičkové multi-sportovní GPS hodinky

#ad
Garmin #ad - Placení a hudba: plaťte své nákupy bezkontaktně pomocí fenix 6x pro – díky garmin pay. Ať už při trailovém běhu nebo při toulkách městem na dovolené. Vynikající výdrž baterie: váš garmin má výdrž baterie až 21 dní v režimu smartwatch a až 120 hodin v režimu GPS UltraTrac.

Perfektní navigace: díky předinstalované mapě evropy topoactive s rozsáhlými navigačními funkcemi vždy najdete svůj cíl. Trénujte ještě lépe: s měřením srdeční frekvence přímo na zápěstí, určení nasycení kyslíkem ve vašem Pulse Ox, monitorování vašeho aktuálního tréninkového zatížení, Pace Pro pro plánování trasy závislé na stoupání. S funkcí power manager můžete v úsporném režimu prodloužit výdrž baterie až na 80 dní. Perfektně čitelný displej 1, sportovní, 4" 36 mm ze skla Corning Gorilla 3 má permanentní zobrazení a je zasazen do lunety z robustní ušlechtilé oceli.

Vždy se dobře dostanete. Vychutnejte si své oblíbené playlisty streamovacích služeb jako Spotify, Deezer a Amazon Music příp. Stylový design: Čistý designový náramek na vašem zápěstí: stylový, robustní. Předplatné nutné přes váš fenix 6X PRO jsou potřebná Bluetooth sluchátka. Nyní také s celosvětovými lyžařskými mapami. Pro váš optimální trénink.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGARMIN #ad
Výška0.59
Délka2.01
Hmotnost0.21
Šířka2.01
Číslo dílu010-02157-01
Modelka010-02157-01
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

2. Amazfit

#ad

Vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, barometrem, multifunkční GPS fitness hodinky, kompasem, Amazfit T-Rex 2 outdoorové chytré hodinky, monitorováním srdeční frekvence a SpO2

#ad
Amazfit #ad - Robustní materiály pro drsné prostředí robustní gps hodinky amazfit t-rex 2 prošly 15 miliaritních testů tvrdosti a jsou ultimativní venkovní výkon. 150+ sportovních režimů a 10 atm vodotěsné sportovní hodinky t-rex 2 mají více než 150 sportovních režimů, např. Nezáleží na tom, je zde dostatek času, abyste si mohli užívat svého koníčku.

Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakbeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní doba zotavení, golfový švih, jízdu na kole, tanec. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik během 45 sekund. Je jedno, v jakém prostředí extrémní teploty, mokro a slaná mlha, bude vždy vaším spolehlivým společníkem. S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání.

Poklepejte na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe s funkcí amazfit t rex 2, která sleduje vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, váš spánek, 24hodinový krevní kyslík, úroveň stresu a vaši dýchací frekvenci. Běh, plavání v bazénu, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Vodotěsnost 10 atm se hodí k plavání, triatlonu, zatížení tréninku a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Intuitivní operační systém zepp usnadňuje používání než dříve.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

3. Amazfit

#ad

Multisport GPS fitness hodinky, Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, sledováním srdeční frekvence a SpO2, barometrem, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, kompasem

#ad
Amazfit #ad - Běh, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. 150+ sportovní režimy & 10 atm vodotěsné t-rex 2 sportovní hodinky mají více než 150 sportovních režimů, tanec. Intuitivní operační systém zepp usnadňuje používání než dříve. Vodotěsnost 10 atm je vhodná pro plavání, triatlon, plavání v bazénu, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa.

S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran. Je jedno, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, abyste si mohli užít svůj koníček. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, jízdě na horském kole, beidou, trailovém běhu nebo lyžování, GLONASS, galileo, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům GPS, QZSS a podporují duální pásmo.

Klepnutím na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe díky hodinkám amazfit t rex 2, které monitorují vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, spánek, 24hodinovou krevní kyslík, hladinu stresu a frekvenci dechu. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik za 45 sekund. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakbeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní dobu odpočinku, jízda na kole, golfový švih, např. Výkonný operační systém zepp a podpora aplikací třetích stran.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

4. SIEMORL

#ad

Vodotěsné IP68,, chytré hodinky pro muže, krokoměr, 1,43" AMOLED displej, monitor spánku, fitness hodinky se 126 sportovními režimy, SIEMORL Chytré hodinky s funkcí telefonu, hodinky s měřením tepu

#ad
SIEMORL #ad - Komplexní monitorování zdraví díky optickým senzorům monitorují chytré hodinky srdeční frekvenci v reálném čase. Tyto chytré hodinky nabízejí mnoho užitečných funkcí, stopky, iOS 8. 0 a vyšším, ovládání hudby, vyhledávání hodinek a mnoho dalších překvapivých funkcí k objevování.

Kromě toho hodinky vibrují, takže nezmeškáte žádné důležité aktualizace. Na základě vaší srdeční frekvence a doby spánku vám toto individuální hodnocení pomůže lépe porozumět kvalitě každé noci spánku a přehledně porozumět vašemu zdravotnímu stavu. Multifunkční a dlouhá výdrž baterie kompatibilní s android 4. 4 a vyšším, jako je kontrola hluku, předpověď počasí, podporuje bluetooth 5.0 Siemorl watch nabízí 180denní záruku vrácení peněz bez otázek a 12měsíční záruku bezplatného vyúčtování, abychom vám nabídli lepší zážitek z nakupování.

Ať už jde o módu, 43palcovým displejem amoled a energeticky úsporným designem nabízí naše chytré hodinky rozlišení 466 × 466, 43" AMOLED displej a přizpůsobitelné ciferníky S 1, aby překonaly vaše očekávání.7/24hodinový zákaznický servis, neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv obav nebo problémů s výrobkem. Chytré hodinky s bluetooth voláním nové chytré hodinky pro muže mají zabudované reproduktory bluetooth 5.
ZnačkaSIEMORL #ad
VýrobceSIEMORL #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0
Šířka0.79
Číslo díluST19
ModelkaST19-FM
Záruka2

5. HUAWEI

#ad

Huawei watch GT active Fitness hodinky 3,53 cm 1,39 palců Amoled dotykový displej, fitness Tracker, odolný vůči vodě 5 ATM tmavě zelená, GPS, měření tepové frekvence

#ad
HUAWEI #ad - Rozsah dodávky: huawei watch gt active, nabíjecí kabel, návod k rychlému spuštění, nabíjecí stanice, bezpečnostní informace. Výdrž baterie 2 týdny. Huawei sledování spánku trusleep a vylepšené monitorování srdeční frekvence díky TruSeen 3. 0 Vodotěsnost 5 ATM. Multisportovní móda pro běh, jízdu na kole, chůzi, lezení a plavání.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška0.42
Délka1.83
Hmotnost0.1
Šířka1.83
Číslo dílu55023801
Modelka55023801

6. HUAWEI

#ad

Přesné sledování srdeční frekvence, dlouhá výdrž baterie, trenažér KI, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, černé, 100+ tréninkových režimů, celodenní monitorování SpO2

#ad
HUAWEI #ad - Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla. Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, trénujete nebo spíte.

Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, zda pracujete, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem. Hodiny můžete používat také k přehrávání hudby. Více než 100 tréninkových režimů: podpora více než 100 druhů sportů jako běh, turistika, jízda na kole, skákání přes švihadlo a lyžování. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 46 mm používat až 14 dní. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví.

Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, nezávisle na tom, a poskytnout vám kompletní návod na sledování. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence. Nezáleží na tom, plavání, zda se ponoříte do bazénu nebo se potíte na sportovišti, můžete si svůj trénink užívat naplno.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55026956
Modelka55026956
Záruka30 Monate Herstellergarantie

7. HUAWEI

#ad

38měsíční záruka, trenažér KI běhu, Bluetooth hovor, celodenní sledování SpO2, černá, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 42 mm, přesné sledování srdeční frekvence, 100+ tréninkových režimů, dlouhá výdrž baterie

#ad
HUAWEI #ad - Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla.

Jednoduchý design pouzdra s vysoce lesklým povrchem a rafinované náramky zajišťují moderní, náročný vzhled. Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, trénujete nebo spíte. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 42 mm používat až 7 dní. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví. Elegantní design: elegantní 42mm ciferník zachycuje světlo na vypouklém 3d skle a propůjčuje mu jemný, vodě podobný třpyt.

Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, nezávisle na tom, a poskytnout vám kompletní návod na sledování. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, zda pracujete, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.67
Délka0.4
Hmotnost0.08
Šířka1.67
Číslo dílu55027152
Modelka55027152
Záruka30 Monate Herstellergarantie

8. HUAWEI

#ad

Přesné sledování srdeční frekvence, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, AI běžecký trenažér, 100+ tréninkových režimů, dlouhá výdrž baterie, německá verze, celodenní monitorování SpO2, hnědá kůže

#ad
HUAWEI #ad - Přesné snímání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje rušení způsobené externími zdroji světla.

Chytré hodinky huawei watch gt 3 posoudí vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytne vám vědecký a profesionální běžecký plán pro vaše každodenní zdravotní běhy. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou poskytnout informace o zásobování těla kyslíkem.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55028448
Modelka55028448
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

9. Amazfit

#ad

Kalorie, krokoměr pro muže a ženy, Amazfit Chytré hodinky GTR 47 mm 1,39 palců AMOLED displej GPS fitness náramkové hodinky s 5 atm, monitorování srdeční frekvence, vodotěsné

#ad
Amazfit #ad - Výdrž baterie 24 dnů, díky čemuž není nutné časté nabíjení a vy se tak můžete zcela soustředit na vaše každodenní aktivity.

Velký výběr předinstalovaných ciferníků. Vodotěsné do 5 atm, což znamená, že model při běžném používání odolá tlaku vody v hloubce 50 m. 1, 39 palců velký displej amoled s vysokým rozlišením 326 ppi, sklo Corning Gorilla a povrchová úprava proti otiskům prstů. Vysoce kvalitní a robustní omak a vzhled je dosaženo pomocí korpusu z kovu titanová, ušlechtilé oceli a hliníkové slitiny. Stylový a elegantní design, který se postará o klasický styl hodinek.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.86
Hmotnost0
Šířka1.86
Číslo díluGTR
ModelkaGTR
Záruka1 year manufacturer

10. Amazfit

#ad

GPS, monitor spánku, Amazfit Chytré hodinky T-Rex 1,3 palce outdoorové digitální hodinky vodotěsné sportovní hodinky s vojenským standardem kvality, 14 sportovních režimů

#ad
Amazfit #ad - Trvanlivá baterie 20 dní s typickým scénářem využití, 66 dní při jednoduchém scénáři použití a 20 hodin při nepřetržité době provozu GPS pro iOS Android. Vojenský standard kvalityoutdoorové chytré hodinky mají 12 certifikací podle vojenské normy kvality a jsou odolné v drsných podmínkách prostředí: od 70 °C tepelná odolnost až do -40 ℃ odolnost proti chladu; od 240 hodin odolnosti proti vlhkosti do 96 hodin.

Zdraví a oznámení chytré hodinky pro zdraví a fitness mohou provádět 24 hodin denně vysoce přesné monitorování srdeční frekvence a nabízí celou řadu praktických nástrojů jako předpověď počasí, připomenutí návštěvníků, upozornění na aplikace atd. Ideální sportovní průvodce vodotěsné chytré hodinky 5 atm se 14 sportovními režimy: běh venku, jízda na kole venku, běh v terénu, lezení, crossový trenažér, běžecký pás, procházka, plavání v bazénu, lyžování, plavání ve volné vodě, turistika, spinning, triatlon a trénink.

Vysoce přesné gps duální satelitní lokalizace always-on-display sportovní hodinky s 1, 3palcovou AMOLED barevnou obrazovkou mají kvalitní GPS čip od Sony a integrované vysoce přesné duální satelitní lokalizace.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.53
Délka1.88
Hmotnost0.13
Šířka1.88
Číslo díluT-Rex
ModelkaT-Rex