Top 10 Ausgefallene Kostüme Damen – Dětské pokrývky hlavy na večírek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. amscan

#ad

Amscan 9918196 Strichmännchen Kostüm für Erwachsene Damen Kleidergröße 38-40

#ad
amscan #ad - Größe: 40-42. Sobald sie mit diesem lustigen kostüm fertig sind, überlegen Sie bitte das Verschenken oder Verschenken an Wohltätigkeitsorganisationen, um ihm ein neues Leben zu geben. Die maske und die Filztasche runden den Look ab. Lieferumfang: All-in-One und Leggings. Verwandeln sie sich mit diesem lustigen Kostüm in eine Cartoon-Stick-Person.
Značkaamscan #ad
VýrobceAmscan #ad
Výška1.34
Délka14.02
Šířka11.34
Číslo dílu9918196
ModelkaAmscan 9918196 -
Záruka2 years

2. Harilla

#ad

Harilla Steampunk klobouk, dámský, přestrojení, gotický klobouk, pokrývka hlavy, pánský, maškaráda, vintage styl, party klobouk, s vybavením, punk, pokrývka hlavy pro Mardi Gras, karneval

#ad
Harilla #ad - Příslušenství ke kostýmu: odlište se od davu s naším steampunkovým válcem, jedinečným doplňkem, který vás učiní středem pozornosti.

Party klobouk: ponořte se do světa steampunk s naším steampunkovým válcem, skvělým doplňkem pro cosplay a tematické party. Jedinečný design: válec ve vintage stylu není jen doplňkem ke kostýmu, ale také stylovým kouskem, který vašemu outfitu propůjčí zvláštní ráz. Velmi rozšířené: ideální pro akce na hraní rolí, steampunk tematická setkání nebo dokonce jako jedinečná dekorace pro váš domov. Rozměry : obvod hlavy je 56 cm až 58 cm, výška je 10 cm a je vhodná pro většinu lidí.
ZnačkaHarilla #ad
VýrobceHarilla #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu71066430152111468

3. FRCOLOR

#ad

Anténa, Party upřednostnění motýlí kostým pro dámy, Čelenka, Čelenka, FRCOLOR Motýl Anténa Čelenka pro malé děti Anténa Čelenka Šneci, Alien Čelenka, Anténa

#ad
FRCOLOR #ad - Vtipný pásek na oči – udělá z vašich dětí zvláštní pozornost, velmi veselou dekorativní oporu pro party kostýmy pro vytvoření příjemné a zajímavé festivalové atmosféry.

Erné čelenky – antény – design – čelenka – z odolného materiálu, stálobarevná a nedeformovatelná. TÁlie tentacles headband -- může opravdu pomoci vytvořit zvláštní a nezapomenutelné okamžiky pro vás a vaše přátele. Alien- plÜsch- Šperky - skvělé jako kostým - rekvizity pro dětské party. Eye čelenka - pro maškarní party, kostýmové party, karneval, rakovinu, silvestrovskou party a ples. S touto čelenkou bude mít dítě na party více zábavy a napětí.
ZnačkaFRCOLOR #ad
VýrobceFRCOLOR #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu03255FGEQZJ300Q14
Modelka03255FGEQZJ300Q14

4. dressfan

#ad

Nápaditá novinka Vánoce vánoční stromek pokrývka hlavy čelenka do vlasů party příslušenství dekorace dárky pro děti dospělé, zelená, dressfan Vánoční čelenka

#ad
dressfan #ad - Pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit. Vánoční oslavy ve škole, vánoční party domů, přátelům šťastné a nezapomenutelné vzpomínky. Rozměry výrobku – s vnitřním průměrem čelenky na vánoční stromek činí 13 cm / 5, 12 palců; je vhodná pro většinu dětí, dospělých a dokonce i domácích hlav a super univerzální.

A přinášejí vám a vaší rodině, jako např. Bezpečné a kvalitní materiály – ozdoba do vlasů na vánoční stromek se skládá z měkkých látek a ekologických plastů, snadno se lámou, čelenka má vynikající elasticitu a díky obalu měkkými látkami se příjemně nosí, dlouhá životnost a opětovně použitelná. Skvělý vánoční dárek – vánoční stromek jako jeden z ikonických představitelů vánoc, kterou můžete darovat jako vánoční dárek pro rodinu a přátele, nikdo nemůže odmítnout něžnou 3D vánoční stuhu do vlasů, jako nový styl pro rok 2023, aby byly vaše Vánoce nezapomenutelné.

Perfektní pro příležitosti – tyto vánoční čelenka se perfektně hodí pro většinu vánočních akcí, rekvizity vánočních automatů, vánoční trhy atd. Vaše spokojenost je naším cílem. Nabízíme vám nejlepší servis. Vynikající servis – pokud se vyskytne problém s kvalitou vánočních šperků, garantujeme vrácení nebo výměnu.
Značkadressfan #ad

5. Toyvian

#ad

Toyvian Neobvyklé party klobouky 40 narozeninových klobouků ozdoby do vlasů k 21. narozeninám fotografie k 21. narozeninám princezny-narozeniny čelenka do vlasů čísla narozeniny čelenka pro dospělé

#ad
Toyvian #ad - Klobouky na maškarní párty – doplněk k narozeninám, který rozzáří party a budete zářiví, když budete nosit tento zvláštní klobouk. Klobouk s korunou k narozeninám – elegantní pokrývka hlavy pro dívky a chlapce k nošení na oslavách narozenin, oslavách miminek, kostýmů atd.

Klobouk na party ke 40 Narozeninám – skvělý nápad na dárek a slavnostní kostýmové příslušenství, které zdůrazní téma party a oživuje atmosféru, pro více zábavy a novosti. Dárky k 40 Narozeninám – design s třpytivým povrchem, která je nosí, díky kterému bude osoba, vypadat leskle. Narozeninám – párty klobouky pro dospělé jsou skvělým nápadem na dárek a slavnostní kostýmový doplněk, který zdůrazní téma party a oživuje atmosféru, pro více zábavy a novosti. Klobouky k 40 .
ZnačkaToyvian #ad
VýrobceToyvian #ad
Výška3.15
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo díluZ0Q510385HL
ModelkaZ0Q510385HL

6. Amosfun

#ad

Kreativní kreslení, Nový roci, narozeniny, ozdoba do vlasů pro děti, tiára, foto booth, čelenka, karnevaly, Cosplay, Amosfun čelenka s roztomilými ovci rohovými ušima, Vánoce

#ad
Amosfun #ad - Tato čelenka udržuje vlasy od obličeje, když nanesete kosmetiku nebo si umýváte obličej. Dívčí roztomilý ovčí roh uši čelenka sametový plyšový cartoon zvířecí čelenka Cosplay kostým ležérní mytí obličej make-up Headwear pro masopustní karneval Vánoce Nový rok party.

Elenky do sprchy se perfektně hodí pro vaše vlasy při mytí obličeje, lázní, make-upu, koupelny nebo obličejové masky. Je pohodlné, pokud nanášíte masku, provádějte lázní ošetření obličeje, při sportování atd. Z vysoce kvalitního materiálu, s dlouhou životností, nebledne a deformuje.
ZnačkaAmosfun #ad
VýrobceAmosfun #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.11
Šířka7.87
Číslo díluTJNR16M6R523050CAJLUF1K2
ModelkaTJNR16M6R523050CAJLUF1K2

7. Generic

#ad

Steampunk, Gothic Hut, Anziehhut, Mardi Gras, Keine Ausrüstung

#ad
Generic #ad - Kostümzubehör: heben sie sich von der Masse ab mit unserem Steampunk-Zylinder, einem einzigartigen Accessoire, das Sie zum Mittelpunkt der Aufmerksamkeit macht.

Weit verbreitet: ideal für rollenspielveranstaltungen, Steampunk-Thementreffen oder sogar als einzigartige Dekoration für Ihr Zuhause. Abmessungen: der kopfumfang beträgt 56 cm bis 58 cm, die Höhe beträgt 10 cm und ist für die meisten Menschen geeignet. Partyhut: tauchen sie ein in die steampunk-Welt mit unserem Steampunk-Zylinder, einem tollen Accessoire für Cosplay- und Mottopartys. Einzigartiges design: der zylinder im vintage-Stil ist nicht nur ein Kostümzubehör, sondern auch ein stilvolles Stück, das Ihrem Outfit eine besondere Note verleiht.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGeneric #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu7106643186812840

8. ibasenice

#ad

Ibasenice 8 Stk Glitzerndes Geburtstagsstirnband Kegelhut Aus Papier Mädchen Hut Ausgefallene Partyhüte Mini-hut Partyhüte Aus Papier Weihnachtsfeierhüte Mädchen Hüte Bilden Kind Partyhut

#ad
ibasenice #ad - Partyhut: tolle geschenke und kostümzubehör für mehr spaß und eine fröhliche partyatmosphäre. Kindergeburtstagshut: der auffällige hut und das design machen ihn auch zu einer tollen foto-requisite auf der party. Kostüm-partyhüte: wunderbares geburtstagsparty-accessoire für eine viel fröhlichere atmosphäre. Mädchenhüte: glitzernder kindergeburtstagshut mit elastischem kinnriemen passt für kinder. Geburtstagshut aus papier: gut für jungen und mädchen, um die party zu genießen.
Značkaibasenice #ad
Výrobceibasenice #ad
Výška4.53
Délka5.91
Hmotnost0.17
Šířka2.95
Číslo díluMA1823TED310SANQYH8
ModelkaMA1823TED310SANQYH8

9. STOBAZA

#ad

STOBAZA 2St Kronen-Stirnband Foto-Requisiten Stirnband zum 30. Geburtstag Tiara zum dreißigsten Geburtstag Geburtstagshut Geburtstagskappe bilden dekorativer Hut

#ad
STOBAZA #ad - Hüte zum 30 . Hut zum geburtstag – elegante kopfbedeckung für mädchen und jungen zum tragen auf geburtstagsfeiern, babypartys, kostümpartys usw.

Geburtstag – eine tolle geschenkidee und festliches kostümzubehör, um das partythema hervorzuheben und die atmosphäre zu beleben, um mehr spaß und neuheit zu bringen. Kostüm-partyhüte – eine festliche ergänzung, um die party zu beleuchten und als kostümzubehör zu verwenden. Geburtstag – kronendesign mit glitzernder oberfläche, die ihn trägt, die die person, glänzend aussehen lässt. Stirnband zum schminken – schönes kostümzubehör und foto-requisiten für videos und fotoshootings. Hut zum 30 .
ZnačkaSTOBAZA #ad
VýrobceSTOBAZA #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.07
Šířka3.15
Číslo díluXUN6B7K06K03617I1VLGD
ModelkaXUN6B7K06K03617I1VLGD

10. LOVIVER

#ad

LOVIVER Steampunk Hut Kopfbedeckung Punk Frauen Party Hut Gothic Hut Kopfbedeckung, mit Ausrüstung

#ad
LOVIVER #ad - Kostümzubehör: heben sie sich von der Masse ab mit unserem Steampunk-Zylinder, einem einzigartigen Accessoire, das Sie zum Mittelpunkt der Aufmerksamkeit macht.

Weit verbreitet: ideal für rollenspielveranstaltungen, Steampunk-Thementreffen oder sogar als einzigartige Dekoration für Ihr Zuhause. Partyhut: tauchen sie ein in die steampunk-Welt mit unserem Steampunk-Zylinder, einem tollen Accessoire für Cosplay- und Mottopartys. Einzigartiges design: der zylinder im vintage-Stil ist nicht nur ein Kostümzubehör, sondern auch ein stilvolles Stück, das Ihrem Outfit eine besondere Note verleiht. Abmessungen: der kopfumfang beträgt 56 cm bis 58 cm, die Höhe beträgt 10 cm und ist für die meisten Menschen geeignet.
ZnačkaLOVIVER #ad
VýrobceLOVIVER #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu71066430124554703