Top 10 Bike Computer GPS Navigation – Cyklistické GPS navigace

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

černý, Garmin 010-11251-16 popruh pro Edge GPS 510/810/820

#ad
Garmin #ad - Kompatibilní s gps počítači Garmin Edge. Elastický a nylonový držák Garmin. Poskytuje dodatečnou bezpečnost pro váš přístroj Garmin. Velikost balení: 2, 5 d x 17, 0 v x 4, 5 W cm.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.16
Délka7.13
Hmotnost0.02
Šířka0.24
Číslo dílu010-11251-16
Modelka010-11251-16

2. Garmin

#ad

Dynamischer Leistungsüberwachung und Beliebtheitsrouting, Garmin Edge 830 Mountainbike Bundle Performance Touchscreen GPS Radcomputer mit Mapping, inklusive Geschwindigkeitssensor &

#ad
Garmin #ad - Internationale produkte haben separate bedingungen, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Alterseinstufung und Sprache des Produkts, einschließlich Passform, Kennzeichnung oder Anweisungen.

Dynamische leistungsüberwachung bietet einblicke in Ihre VO2 max, Erholung, Wärme- und Höhenakklimatisierung, Ernährung, Trainingslastfokus, Hydratation und mehr, wenn sie mit kompatiblen Sensoren kombiniert werden. Mtb dynamics track jump count, sprungdistanz und hangzeit sowie Grit, ein maß für den schwierigkeitsgrad der Fahrt und Flow, der die Laufruhe Ihres Abstiegs verfolgt, damit Sie beim nächsten Mal eine Punktzahl zu schlagen haben. Performance gpS Fahrradcomputer mit Mapping und Touchscreen.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.9
Délka3.2
Hmotnost0.17
Šířka0.8
Číslo dílu010-02061-20
Modelka010-02061-20

3. TUSITA

#ad

XOSS G/G+, iGPSPORT GPS – držák na řídítka jízdního kola 25,4 mm 31,8 mm držák na kolo Bike Mount – horské kolo, TUSITA Držák na horské kolo kompatibilní s Garmin GPS cyklopočítačem, sportovní

#ad
TUSITA #ad - Trvanlivá konstrukce vyrobeno z pokročilého vstřikovaného kopolymeru. Bezpečné a bezpečnéjsme přesvědčeni, jak bezpečně uzamknout počítač na svém kole a perfektně ho umístit, že upgrade na držák horských kol TUSITA vám dává jistotu, že jste zvolili nejlepší způsob, abyste se mohli soustředit na své cíle, ať už se jedná o zábavu nebo rychlou chůzi nebo obojí.

Rychlá a snadná instalace nasaďte řídítka svého kola za méně než 60 sekund. Je rozšířený ve velikostech řídítek 25, xoss g / g+, 8 mm a umožňuje vašemu GPS počítači zůstat stabilní na horském kole. Je ideální pro offroadové jízdy, pokud nechcete svůj GPS cyklopočítač namontovat před Vaše řídítka. Speciálně pro jízdní kola s krátkým představcem s tímto držákem na horská kola budete vybaveni speciálně pro jízdní kola s krátkým představcem pro každý terén.

Praktická instalační sada umožňuje velmi snadnou instalaci a demontáž na každé řidítka, musí se pouze najít a zajistit matici. Je dostatečně silný, aby udržel vaši elektroniku v každém terénu na vašem kole. Iroká kompatibilita tento držák na horská kola je kompatibilní se všemi počítači garmin edge / explore / plus / touring, 4 a 31, igpsport gPSPORT GPS.
ZnačkaTUSITA #ad
VýrobceTUSITA #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluT00108A

4. Dymoece

#ad

Elemnt Bolt, Elemnt Mini, Dymoece Představec na kolo Top Cap Computer Držák Adaptér pro Wahoo Elemnt

#ad
Dymoece #ad - Doporučené použití: závodní kolo atd. Vhodné pro: wahoo elemnt, wahoo elemnt bolt, wahoo elemnt mini. Velmi lehký: cca 16 g a snadná instalace. Cnc frézovaný anodizovaný hliník, dostatečně stabi. Umožňuje snadné zobrazení údajů o výkonu na vašem počítači Wahoo, aniž by to ovlivnilo jízdu.
ZnačkaDymoece #ad
VýrobceDymoece #ad

5. Garmin

#ad

Garmin Edge dálkové ovládání s držákem na závodní kolo + držák horského kola, černé

#ad
Garmin #ad - Dlouhá výdrž baterie – snadno vyměnitelná cr2032 baterie, vydrží až jeden rok díky usínání. Dlouhá výdrž baterie - snadno vyměnitelná baterie cr2032 vydrží až jeden rok díky zadání spánku.

Jednoduché přepínání kol – na zadní straně zahrnuje montáž na závodní kolo a montáž horského kola, takže se změní. Praktická tlačítka – kulaté značky a pohybujte se ze stran dopředu třetí. Snadná výměna jízdních kol – boční lišty pro montáž závodního kola a montáž horského kola. Dlouhá životnost – robustní, kompaktní a lehký, hodnocení vody 5 a 50 metrů.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.75
Délka1.5
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo dílu010-12094-10
Modelka010-12094-10

6. Garmin

#ad

Dynamickým sledováním výkonu a směrováním oblíbenosti, Performance GPS cyklopočítač s mapováním, včetně senzoru rychlosti a kadence a HR monitoru, Garmin Edge 530 Sensor Bundle

#ad
Garmin #ad - Obsahuje směrovatelnou mapu garmin na kole s popularitním směrováním – která vám pomůže řídit jako místní – plus přepočet mimo kurzy a zpět na start; model horského kola má integrované údaje o vidlicích trailu, včetně hodnocení obtížnosti trailu.

Výdrž baterie: až 20 hodin s gps; funguje s Garmin Charge Power Pack až na 40 Dynamické monitorování výkonu nabízí pohled na váš vo2 max, výživu, rovnováhu tréninku, hydrataci a další, akumulaci tepla a výšky, regeneraci, pokud jsou kombinovány s kompatibilními senzory. Hodiny dodatečné výdrží baterie. Bezpečnostní funkce jízdního kola zahrnují nový alarm na kolo, skupinové zprávy a sledování, podporu a kompatibilitu s variantním zadním radarem a světly, abyste byli viděni a jste viděni pokud je přístroj spárován s vaším kompatibilním smartphonem.

S bezplatnými aplikacemi, abyste měli skóre, které sleduje klidný chod vašeho sjezdu, widgety a datovými poli z connect iq store. Mtb dynamics track jump count, odrazová vzdálenost a doba náběhu a štěrk, měření obtížnosti jízdy a toku, které bude příště porazit. Cyklopočítač performance GPS s mapováním a dotykovým displejem.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška1.9
Délka3.2
Hmotnost0.17
Šířka0.8
Číslo dílu010-02060-10
Modelka010-02060-10

7. KOM Cycling

#ad

KOM Cycling CM04G Garmin

#ad
KOM Cycling #ad - Rychlá a snadná instalace – namontujte řídítka vašeho kola za méně než 60 sekund. Ohromující povrch z uhlíkových vláken: kdo nemá rád nápadný vzhled uhlíkových vláken? tento držák na kolo garmin je z naší nejkvalitnější, proprietární polymerové směsi s karbonovým povrchem.

Na rozdíl od jiných držáků garmin má náš držák otvor pro zavěšení pro snadnou montáž. Bezpečné a bezpečné – jsme přesvědčeni, abyste se mohli soustředit na své cíle, jak bezpečně uzamknout počítač a perfektně umístit na své kolo, že jste si vybrali nejlepší způsob, ať už se bavíte nebo jdete rychle, že upgrade na KOM Cycling Garmin Edge Mount vám poskytne pocit, nebo obojí. Vysoká kompatibilita – tento držák na kolo garmin edge touring je kompatibilní s garmin edge a Garmin Edge 20, Edge 25, Edge 810, Edge 200, Edge 520, Edge 800, Edge 500, Edge 820 a Edge 1000.

Držák kom cycling garmin edge je lídrem na trhu ve funkci, s dlouhou životností, stylu a použitelnosti. Kromě toho jsou součástí dodávky rozpěrky pro řídítka 22, 2 mm a 25, 4 mm pro zajištění toho, aby se náš držák hodil pro každou velikost řídítek. Záruka spokojenosti – pokud z nějakého důvodu nejste 100% spokojeni se svým nákupem, můžete svůj držák vrátit za plnou náhradu.
ZnačkaKOM Cycling #ad
VýrobceKOM Cycling #ad
Výška2
Délka7
Hmotnost0.05
Šířka3
Číslo díluCM04-G
ModelkaCM04-G

8. KOM Cycling

#ad

Roam & Elemnt Bolt, & Elemnt Mini Wahoo Element, KOM Cycling Wahoo Elemnt Roam & Elemnt Fahrradlenkerhalterung für Wahoo Elemnt

#ad
KOM Cycling #ad - Außergewöhnlicher wert: warum mehr bezahlen? KOM Cycling Wahoo Elemnt & Elemnt Bolt Halter bieten Stil und hohe Qualität. Zufriedenheitsgarantie - wenn sie aus irgendeinem Grund mit Ihrem Wahoo Fahrradhalter nicht 100% zufrieden sind, können Sie Ihren Halter für eine volle Rückerstattung zurücksenden.

Kompatibilität: zwei verschiedene Versionen, die speziell für jeden Computer entwickelt wurden. Schnell und einfach zu installieren – montage am lenker ihres fahrrads in weniger als 60 sekunden. Zusätzlich enthalten wir abstandshalter für 22, 4 mm Lenker, dass unsere Wahoo Halterung für alle Lenkergrößen passt. Im gegensatz zu anderen elemnt-halterungen verfügt unsere Halterung über eine aufklappbare Öffnung, 2 mm und 25, um sicherzustellen, um die Installation zu erleichtern.

Sicher und sicher: wir sind zuversichtlich, wenn sie wissen, dass das upgrade einer kom cycling Wahoo Elemnt Fahrradhalterung Ihnen Ruhe geben wird, damit Sie sich auf Ihre Ziele konzentrieren können, ihren computer perfekt auf ihrem fahrrad zu sperren und zu positionieren, dass Sie den besten Weg gewählt haben, egal ob Sie Spaß haben oder schnell fahren oder beides.
ZnačkaKOM Cycling #ad
VýrobceKOM Cycling #ad
Hmotnost0.1
Číslo dílu4330280759
ModelkaCM03-W

9. KOM Cycling

#ad

KOM Cycling CM06 GoPro Computerhalterung mit Schnellverschluss für Wahoo und Garmin Fahrradcomputer Fahrradhalterung kompatibel mit Edge 1030, Elemnt Roam und andere, 1030 Fahrradhalterung,

#ad
KOM Cycling #ad - Diese kom cycling garmin/wahoo fahrradhalterung + GoPro-Unterbau verriegelt Ihre wertvolle Ausrüstung mit einem einzigartigen Verriegelungssystem und lässt nie los. Darüber hinaus ist die GoPro-Schnellverschluss-Untermontage mit beliebten Fahrradlichtern wie Varia kompatibel. Einfaches an- und ausschalten – garmin edge 1030, ist ein schnellspanner mit vierteldrehung alles, gopro hero 7 – diese Dinge sind teuer.

Es bietet platz für computer von garmin und wahoo, einschließlich großer Fahrradcomputer wie Garmin Edge 1030, Wahoo Elemnt und mehr mit 35-mm-Kompatibilität einschließlich 31, 8 mm und 25, 4 mm Kompatibilität mit Unterlegscheiben. Dieses universelle fahrradhalterungs-set ist sowohl in coolem Stealth-Schwarz als auch in Carbon-Druck erhältlich, um gut auszusehen, Wahoo- und GoPro-Halterungsset entwickelt, stehlt keinen Donner aus dem Aussehen Ihres Fahrrads und erledigt gleichzeitig seine Arbeit.

Egal, ob sie eine garmin edge-Halterung oder eine Wahoo Elemnt-Halterung benötigen, um sie alle zu beherrschen. Darüber hinaus ist die GoPro-Untermontage auch mit einer Vielzahl der besten Fahrradlichter wie Varia kompatibel. Das kom cycling universal-fahrradhalterung + GoPro-Unterbau-Kombi-Set wiegt nur knapp 56 Gramm zusammen. Alles inklusive – dieses kombi-set ist sowohl eine garmin-fahrradhalterung als auch eine universelle wahoo halterung. Kompatibilität ist wichtig – eine fahrradhalterung, wahoo halterung und gopro-halterung in einem. Das nennen wir Form und Funktion.
ZnačkaKOM Cycling #ad
VýrobceKOM Cycling #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluCM06CK-CARBON

10. Cestbon

#ad

Cestbon Aero Integrierte Lenkstange Out Front Combo Mount für Garmin Edge Wahoo Elemnt Bryton Rider Stages Dash Hammerhead kompatibel mit Canyon CEP Cockpits und Wilier Filante Lenker

#ad
Cestbon #ad - Leicht zu lesende leistungsdaten auf Ihrem Garmin Edge Fahrradcomputer. Kopfpositionierung bietet erhöhte Sicherheit. Halten sie ihr cockpit frei von unordnung mit der Cestboon-Halterung: Das ultimative Integrationssystem für eine saubere und einfache Installation von GoPro oder Scheinwerfern. Geeignet für canyon cep cockpits außer H11, H36 und CP08, Wilier Filante Lenker. Legierungsdesign sorgt für eine saubere und sichere Montage von Computern, geringes Gewicht. Kompatibel mit garmin edge-serie, stages Dash, Bryton Rider Serie, Wahoo Elemnt Serie, Hammerhead Karoo Fahrradcomputer.
ZnačkaCestbon #ad
VýrobceCestbon #ad
Hmotnost0.13