Top 10 Boulder Chalk Flüssig – Magnézium pro lezení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Friction Labs

#ad

Friction Labs | Volná křída pro lezení | Nový standard Chalk pro lezení a pro posilovací trojboj | nejlepší křídový prach na světě – unicorn dust – jemná křída – 142 g 5 oz

#ad
Friction Labs #ad - Chrání před nadměrně suchou a popraskanou kůží. Praktické | znovu uzavíratelné balení, chalk back, ze kterého lze křídu přímo použít nebo přelévat do sáčku Chalk Bag, doplňovací Chalk Ball, Chalk kbelík nebo Chalk. Stupeň jemnosti je jen otázkou osobní preference.

Unicorn dust je jemný křídový prášek s malými kousky | gorilla grip je středně hrubá křída s trochou podílu prášku | Bam Bam je velmi hrubá křída s trochou podílu prášku podobný Chalk block pro cvičení. Bez oxidu křemičitého | zdravá pokožka = lepší výkon | bez plniv a umělých vysoušecích prostředků, které poškozují Vaši pokožku. Suché ruce | nejlepší křída pro cvičení a lezení, 100% spokojenost zaručena | problémy s uchopením způsobené potem, deštěm, vlhkostí a oleji nebo opalovacím krémem patří minulosti.

Doporučeno | jediná křída, cvičení na nářadí, trénink shybů a kulových činek, posilovací trojboj a vzpírání, bouldering, tréninkové desky, kterou doporučuje více než 100 profesionálních sportovců z různých druhů sportů | Ideální křída pro indoorové a outdoorové lezení, crossfit a tanec na tyče. Istý, netoxický uhličitan hořečnatý bez pigmentů pro děti a dospělé. Všestranné | všechny 3 druhy mají stejné výkonnostní a zdravotní výhody.
ZnačkaFriction Labs #ad
VýrobceFrictionLabs #ad
Výška3
Délka7
Hmotnost0.31
Šířka5
Číslo díluFBA_FL-CHALK-UD-05
ModelkaFBA_FL-CHALK-UD-05

2. MANTLE climbing equipment

#ad

Mantle – Chalk Powder 200 g lezecká křída pro bouldering, lezení, fitness

#ad
MANTLE climbing equipment #ad - Poskytuje optimální přilnavost díky suchým rukám. K dostání další příslušenství, jako jsou chalkbags a kartáče od Mantle. Optimální směs hrubých kousků a jemnozrnných složek zajistí Chalk dokonalou konzistenci. Istý uhličitan hořečnatý, který je stejně vhodný jak na skálu, tak i na umělé rukojeti. Vhodné pro lezení a gymnastiku, jakož i pro disciplíny vertikálního sportu, lehké atletiky a silových sportů. Mantle 200 g crushed chalk powder lezecká křída z čistého uhličitanu hořečnatého pro maximální přilnavost.
ZnačkaMANTLE climbing equipment #ad
VýrobceMantle #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost200
Šířka7.87
Číslo dílu1002_200 g
Modelka1002
ZárukaNení relevantní

3. Elliot ST

#ad

Elliot St Liquid Chalk 1x 200 ml tekutý magnéziový grip lezení bouldering

#ad
Elliot ST #ad - Sports: tekutá křída elliotst je ideálním společníkem, když potřebujete lepší přilnavost rukou při sportu. Tekutý hořčík elliot zůstává po vysušení na rukou.

Držadlo: liquid chalk snižuje pot na vašich rukou. PouŽitÍ: dobrou dávku rozetřete do dlaně asi 1 – 2 hrách, nechte krátce uschnout. Neobsahuje prach: některé lezecké haly a fitness studia žádají zákazníky, aby se vzdali normálního hořčíku, protože se chtějí vyhnout stopám křídy. Po tréninku se dá jednoduše omývat. Rozsah dodávky: 1x láhev Elliot Liquid Chalk 200 ml. Lezení, pólový tanec, silový trénink, cvičení jsou jen malou částí sportu, bouldering, u nichž lze zvýšit výkon díky lepšímu uchopení. Nyní se můžete plně spolehnout na své ruce a dosáhnout maximálního výkonu při sportu.
ZnačkaElliot ST #ad
VýrobceElliotST #ad
Číslo dílu140440200
ModelkaLiquid 200

4. MANTLE climbing equipment

#ad

Liquid Chalk 1 x 200 ml tekutá křída pro bouldering lezení Crossfit, Mantle

#ad
MANTLE climbing equipment #ad - Tekutá křída mantle liquid Chalk obsahuje minimálně 75 % alkoholu. Minimální vývoj prachu pro použití ve fitness studiu, v tělocvičně a lezecké hale chalk Powder nerad využívá. Až 200 aplikací na láhev 200 ml, protože velmi vydatný tekutý hořčík v tlakové láhvi. Malé množství rovnoměrně rozetřete v ruce a nafoukněte pro rychlé schnutí. 1 x 200 ml láhev mantle liquidchalk pro suché ruce bez potu a dezinfikované ruce pro čistší lezení.
ZnačkaMANTLE climbing equipment #ad
VýrobceMantle #ad
Výška6.69
Délka2.56
Šířka1.38
Číslo dílu1105_One size
Modelka1105
Zárukaneplatí

5. POWER BEAST

#ad

Power Beast Pack Flüssigkreide 200Ml + 50Ml + 60Gr Chalk Bälle wiederbefüllbar, Liquid Chalk, Poledance., Flüssig Kreide für Cross Training, Gewichtheben, Calisthenics, zum Klettern, Chalk Magnesia

#ad
POWER BEAST #ad - Extreme grip: power beast liquid magnesium bietet extreme griffigkeit und sicherheit ohne abrutschen während des Workouts. 200ml pouch + 50 ml pouch + 60 gr freies magnesiumpulver: das perfekte paket für alle ihre Trainingseinheiten. Also, oder tragen sie den ball von magnesium, kombinieren Sie es, um sie bequem in Ihrem Rucksack zu tragen, können Sie Ihre kleine Flasche mit Karabiner füllen, wenn Sie wollen, wie Sie bevorzugen!.

Einfache anwendung und reinigung: die Power Beast Liquid Magnesium Formel trocknet schnell in wenigen Sekunden und lässt sich leicht mit etwas Wasser und Seife reinigen. Diese packung enthält einen kostenlosen kreideball, power Beast Magnesium Powder, um die Schweißbildung an den Händen maximal zu reduzieren und den Grip zu bieten, der Ihnen während Ihres Trainings einen totalen Halt gibt. Elite sportsman formel: die power beast liquid magnesium formel und das magnesium Ball Powder wurden speziell für Athleten in den Bereichen Crossfit, Gewichtheben und American Barre Dancing sowie für jedes andere Training, Fitness, Klettern, Calisthenics, das einen starken Griff erfordert, Weightlifting, entwickelt.

Langlebig: nur ein wenig des potenten power beast Flüssigmagnesiums oder das Pressen der Magnesiumpulverkugel für einen starken Halt sorgt für eine lange Produktlebensdauer und spart Ihnen Geld. Speziell entwickelt, den ein professioneller Sportler braucht.
ZnačkaPOWER BEAST #ad
VýrobcePOWER BEAST #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluPACKMLPB
ModelkaPACKMLPB

6. MANTLE climbing equipment

#ad

Chalk Powder 1 kg Kletterkreide zum Bouldern Klettern Fitness, Mantle

#ad
MANTLE climbing equipment #ad - K dostání další příslušenství, jako jsou chalkbagy a kartáče od Mantle. Mantle 1000 g crushed chalk powder lezecká křída z čistého uhličitanu hořečnatého pro maximální přilnavost. Istý uhličitan hořečnatý, který je stejně vhodný jak na skále, tak i na umělé rukojeti. Optimální směs hrubých kusů a jemnozrnných složek vytváří Chalk dokonalou konzistenci. Vhodné pro lezení a cvičení i pro disciplíny vertikálního sportu, lehké atletiky a silového sportu. Poskytuje optimální přilnavost díky suchším rukám.
ZnačkaMANTLE climbing equipment #ad
VýrobceMantle #ad
Výška7.87
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka3.15
Číslo dílu1004
Modelka1004
Zárukane

7. Ocun

#ad

Ocùn Crushed Chalk, Magnesia

#ad
Ocun #ad - Unisex. Jedna velikost. Hořčík. Lezení a bouldering. Balená opakovaně uzavíratelná volná křída, 250 g.
ZnačkaOcun #ad
VýrobceOcun #ad
Hmotnost0
Číslo díluoc-00161
Modelkaoc-00161
Záruka2 year manufacturer

8. VIA FORTIS

#ad

VIA FORTIS Tekutá křída – tekutá křída pro maximální přilnavost při sportu – rychleschnoucí, póly UVM, bouldering, lezení, extrémně vydatná a dlouho držící – pro kalisteniky

#ad
VIA FORTIS #ad - Díky speciální receptuře proti potu umožňuje tekutý krém pro gymnastiku perfektní přilnavost a zabraňuje sklouznutí. Pro maximální bezpečnost a radost při sportu! .
ZnačkaVIA FORTIS #ad
VýrobceVIA FORTIS #ad
Výška1.89
Délka6.65
Hmotnost0.49
Šířka1.89
Číslo díluVFLC2001

9. Eric Flag

#ad

Bodybuilding, Eric Flag Liquid Chalk, Flüssigkreide französisches Marken Flüssiges Magnesia 200ml für Sport, Calisthenics, Crossfit, Bouldern, Gymnastik, Klettern, rutschfeste Chalk Beste Qualität

#ad
Eric Flag #ad - Das beste liquid chalk : von vielen Spitzensportlern getestet und genehmigt: praktisch, sauber und wirksam. Tropfsichere flasche : die speziell entwickelt wurde, um zu verhindern, um ein Verstopfen des Verschlusses aufgrund von Magnesia-Ablagerungen zu verhindern! FÜr intensives training : flüssigkreide mit schweißhemmenden Eigenschaften, dass Ihre Hände während des Trainings schwitzen.

Diese liquid chalk ist ideal für Klimmzugstangen und Dip Barren. Premium flÜssigkreide : eine gesunde, natürlichen und hochwertige zusammensetzung, calisthenics, Bouldern, Bodybuilding, Gymnastik, Street Workout, die im Labor getestet wurde und keine Spuren und negativen Auswirkungen auf Ihre Hände hinterlässt! Sparsame formel : einige tropfen magnesia reichen für intensives Crossfit-Training, Klettern, das trockene Hände erfordert.
ZnačkaEric Flag #ad
VýrobceEric Flag #ad
Výška1.57
Délka5.51
Hmotnost0.55
Šířka1.97

10. POWER BEAST

#ad

Pro lezení, Power Beast Tekutá křída, vzpírání, tekutá křída pro crossfit, magnézia, 50 ml navíc., tekutá vodka, magnézium pro lepší přilnavost, poledance, kalisteniky

#ad
POWER BEAST #ad - Téměř bez prachu. Dlouhá životnost: pro silné uchopení je zapotřebí jen málo výkonného tekutého hořčíku Power Beast. Láhev 200 ml + láhev 50 ml jako dárek! pokud si přejete, můžete svou lahvičku naplnit karabinou, abyste ji mohli pohodlně nosit v batohu.

Extrémní velikost: liquid chalk power beast nabízí extrémní přilnavost a velkou bezpečnost, aniž by během tréninku sklouzl. Snadné použití a čištění – receptura power beast rychle schne během několika sekund a dá se snadno čistit trochou vody a mýdla. To zajišťuje delší životnost produktu a šetří tak peníze.

Speciálně vyvinuté, aby se minimalizovalo pocení na rukou a poskytlo tak rukojeť, kterou profesionální sportovec potřebuje. Elite atlÁtnÍ formÁl – formule power beast liquid chalk byla vyvinuta speciálně pro crossfit, vzpírání, calisthenics, lezení, fitness, vzpírání a americké barové tance.
ZnačkaPOWER BEAST #ad
VýrobcePower Beast #ad