Top 10 Dutch Oven Einbrennpaste – Čisticí prostředky na grily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BBQ-Toro

#ad

Grilovací desku, BBQ-Toro DOPFWUNDER – Dutch Oven vypalovací a pečující pasta I 250 ml I pasta pro péči o litinové grilovací příslušenství I vypalovací pasta také pro grilovací rošt, grilovací pánev a další

#ad
BBQ-Toro #ad - Nejlepší péče i vypalovací pasta "dopfwunder" pečuje o dutch oven a další litinové grilovací příslušenství. Naneste pečující pastu tenkou na celý povrch. Výrobek dobře osušte.

Pravidelné používání pasty tvoří kvalitní patinu. Výrobek dobře osušte. Vlastnosti i pasta je "made in germany" a obsahuje výhradně přírodní složky a je vhodná pro potraviny, bez zápachu, chuťově neutrální, bez lepku a veganská. Použití pro péči i vypláchněte výrobek teplou vodou. Pasta chrání před ulpíváním jídel a rzí. Použití při opakovaném vypálení.

Dárek i pasta "dopfwunder" je ideálním dárkem pro muže a ženy, kteří rádi stojí u grilu nebo "doubka" a nesmí chybět v žádné grilovací kuchyni. Následně zboží uložte na suchém místě. Naneste pečující pastu tenkou na celý povrch. Výrobek vypláchněte teplou vodou. Položte výrobek na hodinu při 200 °C do trouby nebo grilu.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Číslo díluDOWU
ModelkaDOWU

2. PLINTEX

#ad

PLINTEX® 260 ml vypalovací pasta s olejem z hroznových jader pro holandský ovál, příslušenství | pečující pasta na patinu proti ulpívání a rzi, grilovací rošt, péče o litinu

#ad
PLINTEX #ad - Jednoduché použití – po vyčištění naneste pastu Dutch Oven pro péči tenkou vrstvu & vypálit. Isté potěšení z grilu – protože vypalovací pasta pliNTEX Dutch Oven je vhodná pro potraviny, chuťově neutrální, bez lepku a veganská.

Univerzální použití – vhodná jako pečující pasta Dutch Oven pro litinové pánve a grilovací příslušenství z litiny. Vysoce kvalitní obsažené látky – litinová vypalovací pasta Plintex obsahuje nejčistší olej z hroznových jader z Německa. Chrání a pečuje – vypalovací pasta vytváří ochrannou patinu proti rzi a ulpívání pokrmů.
ZnačkaPLINTEX #ad
VýrobcePLINTEX #ad
Výška3.94
Délka2.17
Hmotnost0.57
Šířka3.94

3. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Sada péče Dutch Oven s pečující pastou 250 ml a pečujícím olejem Dopheld 250 ml | Péče o litinové grilovací příslušenství | vypalovací pasta také pro grilovací rošt, grilovací desky,

#ad
BBQ-Toro #ad - DÁrek i sada pro péči s nápisem "dopfwder" a "dopfheld" je ideálním dárkem pro muže a ženy, kteří rádi stojí na grilu nebo "double" a nesmí chybět v žádné grilovací kuchyni. Naneste pečující olej nebo pečující pastu v tenké vrstvě na celý povrch.

Použití pro péči i opláchněte výrobek teplou vodou. Výrobek dobře osušte. Nejlepší péče i vypalovací pasta "dopfwder" a vypalovací olej "dopfheld" ošetřují dutch oven a další litinové grilovací příslušenství. Položte výrobek na jednu hodinu při 200 °C do trouby nebo grilu. Naneste pečující olej nebo pečující pastu v tenké vrstvě na celý povrch. Pasta a olej chrání před ulpíváním jídel a rzí.

Pravidelné používání tvoří kvalitní patinu. Výrobek dobře osušte. Použití při opětovném zapálení i opláchněte výrobek teplou vodou. Následně výrobek uložte na suchém místě. Vlastnosti i pečující produkty jsou "made in germany" a obsahují výhradně přírodní složky a jsou vhodné pro potraviny, bez zápachu, chuťově neutrální, bez lepku a veganské.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Hmotnost1.34
Číslo díluDOWUHE

4. Petromax

#ad

Petromax vypalovaci a pečujici pasta pro litinove kotlíky Feuertopf/Dutch Oven

#ad
Petromax #ad - Obsah dodávky: 1x petromax vypalovací a pečující pasta pro litinové kotlíky Feuertopf/Dutch Oven. Ideální pro kotlíky Dutch Oven. Vytváří skvělou patinu. Kombinuje ochranu a péči. Petromax vypalovací a pečující pasta pro litinové kotlíky Feuertopf/Dutch Oven. Používá se jako vypalovací pasta.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.44
Šířka3.15
Číslo dílu5622345
Modelka5622345
Zárukažádné

5. SANTOS

#ad

Dutch oven, plancha, SANTOS Hořící a pečující pasta – litinové a kované železo – 250 ml – péče a ochrana – kotlíky na oheň, pánve – dlouhotrvající, litinový rošt

#ad
SANTOS #ad - Santos návod k údržbě – pečující a vypalovací pastu naneste tenkou vrstvu čistým hadříkem, nechte působit – hotovo – perfektní ošetření & péče! Pokyny k vypalování – nejprve opláchněte teplou vodou, následně osušte a poté naneste pečující pastu – vypálit 1 hodinu při 200 °C. Dokonalá ochrana – pečující pasta usnadňuje všeobecnou péči o výrobek – minimální podíl materiálu – jednoduše nanést úsporně kuchyňskou utěrkou! DÁrek – pečující a vypalovací pasta santos je ideálním dárkem pro muže a ženy, kteří rádi vaří nebo grilují – ideální "maličkost".

Univerzální – litinová pečující pasta se hodí k péči a také k vypalování Dutch Oven, litinových pánví, litinových roštů nebo litinových desek. DŮleŽitÉ – vyrobeno z čistě přírodních produktů, vhodné pro potraviny, veganské, bezlepkové – obsažené látky: Parrafinum Subliquidum, Trigliceridové oleje, aditiva.

Ochranná patina – optimalizace přirozené ochranné vrstvy patiny – pasta se také velmi dobře hodí pro první & opakované vypalování. Optimální péče – vypalovací pasta pečuje o dutch oven a další litinové grilovací příslušenství – pravidelné používání chrání kvalitní patinu. Prodloužená životnost – chrání litinové výrobky před korozí a prodlužuje životnost všech výrobků z litiny a z tepaného železa, snadné použití. Ať už se jedná o pekáč, pánev, hrnec dutch oven, grilovací rošt nebo kované železo – pasta propůjčí vašemu nádobí nový lesk.
ZnačkaSANTOS #ad
VýrobceSANTOS #ad
Číslo dílu890932

6. BBQ-Toro

#ad

Sada na ošetřování, sada příslušenství | pečující, škrabkou na grily a čističem na kroužky | čisticí sada, dvojitým zázrakem, BBQ-Toro 5dílná sada příslušenství pro Dutch Oven | s dvojitým hrdinem

#ad
BBQ-Toro #ad - Grilovací škrabka | kulatá škrabka slouží k čištění holandských oválů, hrnců, pánví a dalšího nádobí s hladkým dnem. Odstraňuje bez námahy zbytky jídla a spálené, aniž by zničil patinu. Tím jste nejlépe vybaveni pro čištění grilovacího příslušenství.

S touto sadou je vaše grilovací příslušenství kompletní. Sada příslušenství | rozmanitá sada příslušenství je ideálním doplňkem pro váš dutch Oven a další litinové výrobky, proto perfektně doplní vaši grilovací kuchyni. Pomocí drážkové struktury druhé škrabky lze čistit zejména grilovací pánve a grilovací rošty. Péče | v sadě je k dispozici pečující olej a pečující pasta, díky tomu zůstane vaše litinové grilovací příslušenství velmi dobře zachováno.

Kruhový čistič je ideální pro jednoduché a ekologické čištění litinových pánví, hrnců, Dutch Oven a mnoho dalšího. Mnoho příslušenství | 5dílná sada příslušenství dutch oven se skládá z vypalovací pasty, pečujícího oleje, škrabky na grilování a čističe kroužků. Pastu a olej lze použít nejen k ošetřování, ale také k vypalování litiny Dutch Oven.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
Výška6.5
Délka2.17
Šířka2.17
Číslo díluDOZU-Set5
ModelkaDOZU-Set5

7. AMAVEL

#ad

AMAVEL Dutch Oven vypalovací pasta, grilovací pánev nebo, ochranná pasta na kotlíky, příslušenství pro péči o kované železo, grilovací příslušenství pro grilovací rošt, pečující pasta pro litinu

#ad
AMAVEL #ad - Ochrana a ÚdrŽba: pečující pasta z čistě přírodních produktů je vhodná pro potraviny a veganská a stává se ideálním příslušenstvím Dutch Oven pro optimální ochranu a nejlepší péči. Přístroj skladujte v suchu.

Použití při vypalování: nejprve povrch dobře očistěte a osušte. Poté rovnoměrně naneste vypalovací pastu a litinové nebo kované železo postavte na 60 minut při 200 °C do grilu pro vypálení. Dutch oven vypalovací pasta: přístroje z litého a kovaného železa by se měly před prvním použitím vypálit. Vypalovací pastu pro dutch oven se velmi snadno nanáší a tvoří kvalitní patinu.

Použití pro péči: přístroj po použití očistěte teplou vodou a dobře osušte. Pečující pasta pro litinové a mazlivé železa: chuťově neutrální pasta se hodí pro holandské ovály, kotlíky a litinové grilovací příslušenství, jako je grilovací rošt, grilovací pánev nebo grilovací deska. Následně naneste pečující pastu tenkou a rovnoměrně na celý povrch.
ZnačkaAMAVEL #ad
VýrobceAMAVEL #ad

8. MUNROOMY

#ad

Atd. pro dlouhotrvající ochranu, holandské ovály, MUNROOMY Vypalovací pasta & zázraky pro péči – 300 ml pasta Made in Germany – přírodní péče o litinu

#ad
MUNROOMY #ad - Chrání před korozí a zároveň slouží jako přírodní nepřilnavý povrch. Vosk se ideálně hodí jako vypalovací pasta a je tak perfektní péčí pro váš Dutch Oven! Díky vypalování litiny vzniká kvalitní patina s dlouhou životností.

Pomocí pečujícího vosku spolehlivě chráníte litinové hrnce a pánve před korozí. Náš pečující vosk je vyroben v německu a je vyroben s nejvyšší péčí z přírodních surovin. Po vypálení pachově a chuťově neutrální. Již po prvním použití září povrch novým leskem. Toto příslušenství dutch oven je absolutní nutností pro každého milovníka grilování a litiny, a je tak perfektním dárkem pro každou příležitost. Tak se zaručeně nic nepřipálí. Ať už litinový pekáč, pánev nebo hrnec, holandský ovec nebo kované železo – náš pečující vosk se vždy hodí.
ZnačkaMUNROOMY #ad
VýrobceMUNROOMY #ad
Výška2.17
Délka3.74
Šířka3.74

9. Petromax

#ad

Pečující pasta pro litinové a kované železo Petromax 250 ml – vypalovací pasta, ochrana pasta, hrnec na oheň Dutch Oven

#ad
Petromax #ad - Petrolejový max německu péče pastedie z přírodních složek vyrobená péče pasta pečuje a zachovává povrch petrolejový max pánve z kovaného železa a petrolejový max oheň květináčích. Vypalovanému a pečující pasta pro litina – a tepané železo ochrana péče staert a zachovává patinou chrání před rzí a nežádoucí ulpívání jídel bezpečné pro potraviny obsah: 250 ml rozměry: cca Ø 7, výška 7, 3 cm, 8 cm Hmotnost: cca 200 g.
ZnačkaPetromax #ad
Hmotnost0

10. Grillfürst

#ad

Z kokosového oleje a vosku, litinový rošt, Dutch Oven a hrnec na oheň, 2 x 250 ml – péče o litinu, Grillfürst Hořící a pečující pasta vč. houby

#ad
Grillfürst #ad - Kromě aspektu péče a ochrany zajišťuje při pravidelném používání také optimální nepřilnavý povrch. Nakonec pastu kompletně zapracujte k čištění. Použití – ošetřovatelskou a hořlavou pastu naneste pomocí houby úsporně na předem vyčištěnou a sušenou litinu.

Známý z focus, obchodní list atd. Univerzální – litinová pečující pasta se hodí jak k péči po použití, hrnců, litinových pánví, tak i k vypalování holandských oven, litého roštu nebo litých desek. Přírodní – čistič grilovacího roštu se skládá ze 100% potravinářských složek.

Grill like a boss – naše kompetence, svět, více než 10 let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků mluví za nás. Obsah: pečující pasta grillfürst pro litinu se skládá ze 100% potravinářských složek a je vyrobena z kokosového oleje a vosku. Vynikající pro servis.
ZnačkaGrillfürst #ad
VýrobceGrillfürst #ad