Top 10 Ferngesteuerte Autos 100 km/h – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRAXXAS

#ad

TRAXXAS Rustler 4x4 VXL Brushless 1:10 RC model auta elektrický Truggy pohon všech kol 4WD RTR 2,4 GHz

#ad
TRAXXAS #ad - Tsm traxxas stability Managment. Lze je přizpůsobit velkým výběrem olejů, pružin a pístních destiček. Vodotěsný systém Brushless. Až 100 km/h. Karoserie prographics v exkluzivním designu je "clipless" bez upevnění závlačky a je vpředu i vzadu chráněna zesílenými nárazníky.
ZnačkaTRAXXAS #ad
VýrobceTraxxas #ad
Výška9.06
Délka4.33
Hmotnost5.11
Šířka3.15
Číslo dílupart_B07K1LGMF3
Modelka67076-4-GN

2. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868, 1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly

#ad
HAIBOXING #ad - Snadná jízda a dobrý výkon na krátkých trávách, štěrkových a betonových silnicích. Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Připravte se. Na hřiště. Uživatelsky přívětivý, široce otevřený design krytu umožňuje rychlý přístup k dílům nebo výměnu upgradovaných dílů.

Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let. Toto auto na dálkové ovládání bude dárkem pro vaše přátele nebo děti. Začněte s haiboxing RC Cars. Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, manévrovatelnost a životnost našich nákladních vozidel. Vysoko/nízkorychlostní spínač na dálkovém ovládání pro začátečníky. Vynikající a trvanlivá elektronika ztělesňuje technickou ochranu proti blokování, ochranu proti nadproudu a přehřátí a vypnutí při nízkém napětí baterie.

Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni. Agresivně vypadající, přilnavé gumové pneumatiky, flexibilní terénní křídlo z PA materiálu a živé sítotiskové PVC tělo s DIY nálepkami oživí vaše offroad RC auto. Offroad chassis v hobby kvalitĚ tento truggy byl vyvinut pro hobby rc a má přední/zadní nezávislé zavěšení kol, převodové adaptéry, kovové hnací hřídele, 9g 3drátové kovové převodovky a 16 kuličkových ozubených kol v celém hnacím ústrojí.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

3. Loolinn

#ad

Měřítko 1:16, Loolinn | Dálkově ovládané auto – hobby třída, velmi dlouhá životnost, maximální rychlost 30 km/h, nastavitelná rychlost – RC auto pro děti a dospělé nápad na dárek

#ad
Loolinn #ad - Také rychlost auta lze snadno přizpůsobit. Se svými silnými pneumatikami a odpružením zachytí drsné věci na zahradě, na písku nebo sněhu, nebo můžete trávit na běžných silnicích. Je to vynikající dárek pro děti k narozeninám nebo k Vánocům.

Dokáže několikrát bez poškození přežít velké skoky a čelní pády plnou rychlostí! téměř nezničitelné! velikost měřítka 1:16 -- toto rc auto v měřítku 1:16 se díky své kompaktní velikosti perfektně hodí pro děti, kompaktní a lze jej vložit do batohu, aby jezdily ve stísněných prostorech, např. Je lehký, abyste si mohli užívat závody všude. Na zahradě nebo v domě. Jděte kamkoli -- toto robustní rc auto lze jezdit v terénu.

Konstrukce s dlouhou životností -- toto rc auto má velmi robustní vnější pouzdro s dlouhou životností. Maximální rychlost můžete přizpůsobit schopnostem vašeho dítěte, díky čemuž je jízda pro děti bezpečná a příjemná. Skvělé rc auto pro děti -- toto veselé rc auto je vynikajícím výchozím bodem pro děti pro vstup do světa RC. Nastavitelná rychlost -- maximální rychlost tohoto rc auta je až 30 km/h. Super rychlé a hodně zábavy.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška5.12
Délka10.63
Šířka8.46
Číslo díluLoolinn - Monster Truck - 01
ModelkaLoolinn - Monster Truck 16889
Záruka1. Na přístroje je poskytována bezplatná záruka 1 rok.
2. V případě problémů nám jednoduše zašlete e-mail. Okamžitě vám pomůžeme s vaším problémem.

4. HAIBOXING

#ad

Proporcionální 4WD 36+ km/h, hobby offroad Monster RC truck, 2,4 GHz 1:18, vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání

#ad
HAIBOXING #ad - Přesný 2, aniž by se vzájemně rušilo. Spolehlivý zákaznický servis: pokud má offroad-truggy, problémy s kvalitou škody způsobené člověkem nejsou součástí dodávky, který jste obdrželi, můžete se na nás nejprve obrátit e-mailem. Nejlepší dárek na večírek / narozeniny / vánoční dárek pro rozvoj inteligence a schopnosti cvičení dítěte.

Maximální rychlost je až 36 km/h, trávě, dlaždicích, louži, koberci, otevřené ulici, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách. Design profilu open-block odstraňuje bláto a nečistoty pro nepřekonatelnou trakci na volných površích. Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně.

Vhodné pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Nová verze hobbyist grade rc truggy hailstorm: vylepšený design podvozku 4 wd, čímž účinně zabraňuje účinkům různých náhodných nárazů a může být auto chráněno před poškozením. Vodotěsnost ipx4: voda? bláto? sněh? přineste to hned! elektronické regulátory rychlosti esc / přijímače tohoto rc kamionu v hobby kvalitě mají různé ochranné funkce, jako je ochrana proti stříkající vodě, nadproudu a napětí baterie. Vybaveno dvěma dlouholetými 7, 4 ghz rádiový systém: tento rc car má rádiový systém 2, 4 GHz se 2 nastaveními rychlosti pro začátečníky nebo pokročilé.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

5. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Plný plyn / velmi rychlé řízení, pro dodatečnou stabilitu, díky čemuž může rc monster auto perfektně provádět speciální operace, 4 GHz rádiové ovládání RC Auto OffroadPlně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, jako je otáčení, driftování a otáčení.

Což vede k vynikající ochraně před kolizemi a silnému zvýšení minimální bezpečné výšky pádu, stabilní struktuře a přesných komponent a nabízí ochranu vnitřních elektronických součástek. Ipx4 all terrain auto s dálkovým ovládáním vybaveno esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, že auto včas vysušíte a vyčistíte, vodotěsný chrání rc auta před stříkající vodou a vlnami. Pohon všech kol a nárazuvzdorný monster truck na dálkové ovládání dálkově ovládané terénní vozidlo je vybaveno systémem odpružení 4wd tlumičem nárazů a elastickými gumovými kolečky, díky nimž je RC kočárek odolný proti sklouznutí a nárazu.

Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí. 60 – 80 metrů. Plná kuličková ložiska zajišťují bezproblémový hnací ústrojí. Vy a vaši přátelé můžete nechat kočárek bez problémů jezdit a unášet. Ujistěte se, abyste maximalizovali dlouhodobý výkon. Díky vysoké rychlosti a vynikající kontrole můžete s tímto RC Buggy Monster Truck zažít skutečné offroadové a závodní hry.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

6. Korffe

#ad

Vánoční dárky k narozeninám chlapec 6-18 let vnitřní a venkovní hry pro děti RC Auto Car Pool Pláž Hračka, Korffe Obojživelné vozidlo Dálkově ovládané auto od 4 5 6 7 8 9 let

#ad
Korffe #ad - Máte-li dotazy nebo problémy, že vaše obavy vyřešíte během 24 hodin, kontaktujte nás prosím. 2 baterie s velkou kapacitou je vybaven dvěma 1200 mah dobíjecími lithiovými bateriemi s velkou kapacitou. 40 m běžná vzdálenost, dálkové ovládání s dálkovým ovládáním 2, poskytuje více prostoru pro prezentaci provozních schopností v soutěži.

Doba nabíjení každé baterie činí pouze 2, 5 hodiny. Zaručujeme vám, abychom zajistili spokojenost zákazníků s naším zákaznickým servisem. Užijte si radost ze hry. Perfektní dárek pro děti dálkové ovládání jako dárek do auta pro chlapce 6-18 let, jako jsou každodenní hry, je perfektní pro vnitřní a venkovní aktivity, rc auto může provádět různé triky pro stimulaci kreativity dětí, pikniky a kempování. Se svými přáteli a rodinou můžete uspořádat napínavý závod vody v bazénu, abyste věděli, na písečné pláži, kdo je skutečný závodní mistr Prosím předem zkontrolujte, když je vložíte do vody.

Aktualizovaná dálková ovládání mohou být vodotěsná. Obojživelné auto na dálkové ovládání obojživelné dálkově ovládané auto lze jezdit v bazénu, zda jsou šrouby přihrádky na baterie utaženy a zapečetěny, na pláži, v blátě a trávě. Korffe dálkově ovládané auto je dodáváno v exkluzivní dárkové krabičce, což z něj dělá vynikající volbu dárků. Vynikající zákaznický servis v boxu najdete komplexní a snadno sledovatelný návod pro snadné ovládání.
ZnačkaKorffe #ad
VýrobceWEI SHENG DA TOYS FACTORY #ad
Číslo díluCV-B800
ModelkaCV-B800

7. HAIBOXING

#ad

Vodotěsné, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, terénní vozidlo, hračka pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Díky jednoduchému ovládání si užijete skutečný závodní zážitek. Vysoce kvalitní dálkové ovládání auta hobby terénní vozidlo v 1:16 s celokovově utěsněným kuličkovým ložiskem zajišťuje bezproblémový hnací ústrojí. 2, 4 ghz plné funkční řízení rc auto offroadplně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, má velmi rychlé řízení a škrticí klapku.

2 akumulátory baterie li-po 7, 4 v/850 mAh zajišťují cca 40 minut radosti z jízdy. Nemusíte si dělat starosti s mokrým prostředím a místo toho si užijete zážitek z jízdy. Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, narozeniny, den dětí a Vánoce. Dálkově ovládaný kočárek pro jízdu a drifování. Rc car s extrémně vysokou rychlostí vybavené vysoce kvalitním motorem RC390, což nabízí větší konkurenceschopnost v Drag Race a vynikající zážitek z jízdy.

Pokud zrychlíte na širokém poli, písek atd. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, dopředu / vlevo / dozadu / vpravo. Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, jako je tráva, odpružení se čtyřmi koly tlumící nárazy umožňuje bezproblémovou jízdu na nerovném povrchu, regulací gravitace a rychlosti. Speciální procesy jako otáčení, 4 ghz.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

8. JAMARA

#ad

Oficiálně licencované, oranžová, perfektní napodobeniny detailů, kvalitní zpracování, až 1 hodina doby jízdy při cca 11 km/h, Lamborghini Aventador SVJ 1:14 2,4GHz, JAMARA 405170

#ad
JAMARA #ad - Perfektní napodobeniny detailů, detailní interiér, kvalitní zpracování. Funkce: vpředu / dozadu / vlevo / vpravo / stop. Doba jízdy až 1 hodina při cca 11 km/h. Led světlo. Oficiální licence.
ZnačkaJAMARA #ad
VýrobceJamara #ad
Výška3.23
Délka13.9
Šířka6.38
Číslo dílu405170
Modelka405170
Záruka2 roky zákonná záruka

9. YONCHER

#ad

1:16, 4WD Offroad RC auto pro dospělé, se 2 bateriemi pro venkovní použití, bezkartáčový motor 68 km/h, 2,4G proporcionální hobby Monster Truck Buggy, YONCHER YC380 PRO auto na dálkové ovládání

#ad
YONCHER #ad - Nabízíme vynikající zákaznický servis pro objednávky, a nabídneme vám uspokojivé řešení i do 24 hodin. Rychle a perfektně kompatibilní s baterií 2s 7, ostré zatáčky a backflipy. Motor s kovovým chladičem a chladicími ventilátory, s 2845 4200 KV, 4 póly, zaručeně jej lze používat po dlouhou dobu.

Rc auto 1:16 yoncher yc380 pro hobby grade dálkově ovládané auto, bezkartáčový motor, přináší silný výkon. Nezávislý přijímač a 45a esc činí toto auto více potenciálu a upgradeabilním. Rádiový systém s dlouhým ovládáním 390 ft/120 m dálkové ovládání 2, který má dosah 120 m. Má různé rychlosti, které lze nastavit, 4g je vybaveno programem dálkového ovládání, a je vhodný pro začátečníky i dospělé. A tlumiče naplněné olejem zajišťují stabilní jízdu a jemné přistání po skocích.

Dlouhá životnost a stabilita díky celokovové převodovce je tělo silnější a odolnější vůči kolizím. Servis po zakoupení pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou s dálkově ovládaným autem, který jste obdrželi, které byly zadány do 90 dnů, kontaktujte nás prosím nejdříve. Nezávislá inteligentní 2s/3s 45a esc podporuje 3s 11, 4 v 1050 mah 25c zvládne velké skoky, 1 V baterii není součástí dodávky, rychlost může dosáhnout 68 km/h.
ZnačkaYONCHER #ad
VýrobceYONCHER #ad
Číslo díluYONCHER

10. Dickie Toys

#ad

černé, pro děti od 6 let, Dickie Toys – RC Tumbling Flippy – kaskadérské auto na dálkové ovládání umožňuje přehyby při 8 km/h s 2kanálovým rádiovým dálkovým ovládáním

#ad
Dickie Toys #ad - 100% ready-to -run – baterie pro dálkové ovládání a auto jsou již součástí dodávky, takže zábava ze hry s maximální rychlostí až 8 km/h může hned začít! Působivé – velké celogumové pneumatiky nabízejí 18 cm velkou rukojeť flippy měřítko 1:28 v téměř každém terénu.

Díky předním a zadním světlu je velmi dobře vidět i v noci. O dickie toys – značka vozidla pro děti! Máme vždy jeden cíl: vykouzlit dětem úsměv na tváři. 2v1 – podle toho, na které straně tumbling flippy právě jede, je vidět buď červené závodní auto nebo černé policejní auto! Otáčení o 180° a design se změní.

Umělec kaskadérů – četné funkce otáčení a překlopení a otočné osy po stranách nabízejí nekonečné možnosti pro skvělé kousky, divoké převrhy a dech beroucí triky. Včetně ideální přepravní ochrany. Jednoduše rozbalit a zábava se děje! Zábava začíná při vybalování – obal na produkt šetrný ke zdrojům nabízí dětem skutečný zážitek z rozbalení a přitom způsobuje málo odpadu z balení.
ZnačkaDickie Toys #ad
VýrobceDickie Toys #ad
Výška5.2
Délka6.38
Šířka6.97
Číslo dílu201104001ONL
Modelka201104001ONL
ZárukaZáruka výrobce 2 roky