Top 10 Flexibar Schwingstab Original – Zátěžové tyče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLEXI-BAR

#ad

FLEXI-BAR FLE-E00003 INTENSIV, vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, modrá

#ad
FLEXI-BAR #ad - Také jako terapeutický přístroj při onemocnění zad a kloubů. Vytrvalostní trénink, koordinační trénink, stabilizace držení těla a senzibilizace pohybu. Cca 520 g, testováno TÜV. Masxi-bar intenzivní modrá.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFlexi-Bar #ad
Výška1.18
Délka60.24
Hmotnost1.15
Šířka1.18
Číslo díluFLE-E000003
ModelkaFlexi-Bar Intensiv

2. NAJATO

#ad

NAJATO Sportovní vibrační tyč Swingstick vč. e-knihy PDF soubor a tašky – kývací tyč s nastavitelnými závažími – pro fyzioterapii a fitness

#ad
NAJATO #ad - Tak lze stupeň obtížnosti přizpůsobit individuálnímu a měnícímu se stavu tréninku. Swing stick tak vydrží i silné zatížení. Rozsáhlé doplňky – kromě prvotřídní vibrační tyče obsahuje sada praktickou kapsu pro uložení a rozsáhlou e-knihu soubor PDF s podrobnými návody na cvičení! Vysoce kvalitní zpracování – pro tyč se používá robustní sklolaminát, rukojeť a závaží jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy.

Navíc má protiskluzovou strukturu! trénuje hloubkovou svalovou hmotu – kyvná tyč trénuje zcela cíleně hluboké svalstvo, čímž se posiluje záda, šíjové a ramenní svaly a uvolňuje se napětí. Nastavitelné hmotnosti – inovativní kyvná tyč má nastavitelné závaží. Ergonomická rukojeť – díky svému ergonomickému tvaru lze rukojeť příjemně uchopit jednou i oběma rukama.
ZnačkaNAJATO #ad
VýrobceNAJATO #ad
Výška1.97
Délka61.42
Šířka1.97

3. FLEXI-BAR

#ad

Vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, FLEXI-BAR® Standardní, červená, vibrační tyč, setrvačná tyč

#ad
FLEXI-BAR #ad - Fitness a psychoterapie – s flexi-bar se trénuje hluboké svalstvo. Tréninkem se cíleně trénuje koordinační souhra několika svalů mezi sebou. Tréninkové plány s celkem 32 cviky jsou přesně popsány, takže je lze snadno realizovat a zajistit optimální účinnost tréninku. Vodní dvd a tréninkové plány – flexi-bar standardní červená se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány.

Zvláště dobře se dá trénovat zádové, pánevní a trupové svalstvo. Kouzelná kůra – originální vibrační tyč flexi-bar standardní červená je efektivní tréninkový přístroj, pohybujícím se nebo balancování, který má mimořádně přesné vibrační vlastnosti a je vysoce zatížitelný. Flexi-bar sport standard se hodí pro začátečníky. Výhody kyvné tyče – zvýšení metabolismu, spalování tuků, bodystyling, zvýšení schopnosti koncentrace, zlepšení držení těla, upevnění pojivové tkáně, definice zadního svalu, trénink zpětného vzdělávání po těhotenství, proprioceptivní terapie při bolestech zad a šíje.

Ervená tyč flexi-bar je ze sklolaminátu, černá rukojeť z pěnového přírodního kaučuku. I když jste již sportovně aktivní, měli byste začít s FLEXI-BAR standardem. Prostorově úsporný trénink – ať už doma nebo v kanceláři – ať už začátečník nebo pokročilý – již tři tréninky týdně po 10 minutách stačí k dosažení zcela nového pocitu těla a zajištění efektivního tréninku. Ve fyzioterapii se flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFlexi-Sports #ad
Výška5.43
Délka59.06
Hmotnost1.14
Šířka61.02
Číslo díluW14251
ModelkaStandard (rot)

4. FLEXI-BAR

#ad

Vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports s úvodním DVD a tréninkovým plánem, vibrační tyč, setrvačník, FLEXI-BAR® Standardní

#ad
FLEXI-BAR #ad - Kouzelná kůra – originální vibrační tyč flexi-bar standard je efektivní tréninkový přístroj, který má mimořádně přesné vibrační vlastnosti a je vysoce zatížitelný. Prostorově úsporný trénink – ať už doma nebo v kanceláři – ať už začátečník nebo pokročilý – již tři tréninky týdně po 10 minutách stačí k dosažení zcela nového pocitu těla a zajištění efektivního tréninku.

Ervená tyč flexi-bar je ze sklolaminátu, pohybujícím se nebo balancování, černá rukojeť z pěnového přírodního kaučuku. Zvláště dobře se dá trénovat zádové, pánevní a trupové svalstvo. Výhody kyvné tyče – zvýšení metabolismu, bodystyling, zlepšení držení těla, definice zadního svalu, trénink zpětného vzdělávání po těhotenství, spalování tuků, upevnění pojivové tkáně, zvýšení schopnosti koncentrace, proprioceptivní terapie při bolestech zad a šíje. Tréninkem se cíleně trénuje koordinační souhra několika svalů mezi sebou.

Vodní dvd a tréninkové plány – flexi-bar standard se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány. I když jste již sportovně aktivní, měli byste začít s FLEXI-BAR standardem. Tréninkové plány s celkem 32 cviky jsou přesně popsány, takže je lze snadno realizovat a zajistit optimální účinnost tréninku. Ve fyzioterapii se flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů. S úvodním dvd budete informováni o výhodách a nevýhodách a vysvětluje, jak se vyhnout chybám.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFLEXI-SPORTS® #ad
Hmotnost1.52
Číslo dílu105

5. FLEXI-BAR

#ad

Kyvná tyč, setrvačník, modrá, vysoce zatížitelná kyvná tyč od Flexi-Sports se zaváděcím DVD a tréninkovým plánem, FLEXI-BAR Intenzivní

#ad
FLEXI-BAR #ad - Fitness a psychoterapie – flex-bar trénuje hluboké svalstvo. Prostorově úsporný trénink – ať už doma nebo v kanceláři – ať už pro začátečníky nebo pokročilé – již tři tréninkové jednotky týdně po 10 minutách stačí k dosažení zcela nového tělesného pocitu a zajištění optimální efektivity tréninku.

Zvláště dobře lze trénovat svaly zad, pánevního dna a trupu. Díky tréninku se cíleně trénuje koordinační souhra několika svalů mezi sebou. S úvodním dvd budete informováni o výhodách a nevýhodách a ukáže, jak se vyhnout chybám. Kouzelná zátěž – originální vibrační tyč flexi bar intensiv je efektivní tréninkový přístroj, pohyblivý nebo vyvážený, a je tak vhodný pro každý věk a fitness stupeň. Flexi-bar intenzivní modrá se hodí pro pokročilé uživatele FLEXI-BAR. Tréninkový plán s celkem 32 cviky je přesně popsán, takže je lze snadno realizovat a zajistit optimální efektivitu tréninku.

Modrá tyčinka flexi bar je vyrobena ze sklolaminátu, stojící, který má obzvlášť přesné chování při houpání a je vysoce zatížitelný. Výhody houpání – zvýšení metabolismu, bodystyling, represivní trénink po těhotenství, definice svalů, zvýšení schopnosti koncentrace, zlepšení držení těla, upevnění pojivové tkáně, spalování tuků, proprioceptivní terapie při bolestech zad a krku. Ve fyzioterapii se tyč flexi-bar úspěšně používá k léčbě onemocnění zad, kloubů. Vodní dvd a tréninkové plány – intenzivní modrá flexi-bar se dodává společně s úvodním dvd a tréninkovými plány.
ZnačkaFLEXI-BAR #ad
VýrobceFLEXI-SPORTS® #ad

6. Sport-Tec

#ad

Sport-Tec Houpací tyč pro hluboké svalstvo, 160 cm, setrvačník pro vibrační trénink flexibilní vč. plakátu na cvičení

#ad
Sport-Tec #ad - Výběr barev – kyvná tyč je k dostání v barvách: modrá, červená, černá a limone. Plakát na cvičení – včetně plakátu na cvičení pro první cvičení.

Stabilizující svalová kultura – díky kmitání tyče se speciálně řeší a trénuje hluboké zádové svaly a stabilizující svalstvo. Bezpečný trénink – široká, jak jedním, tak i oběma rukama. Cvičení lze použít jako tréninkový plán nebo jako inspiraci. Pogumované konce kyvné tyče chrání jak tyč, pogumovaná rukojeť umožňuje bezpečné držení při tréninku, tak i okolí při náhodném úderu. Sklo ze skelných vláken – tyč je vyrobena ze sklolaminátu, který dokáže ideálně zachytit vibrace, aniž by trvale snížila kvalitu. Obtížnost a intenzita jsou u všech dostupných barev stejné.
ZnačkaSport-Tec #ad
VýrobceSport-Tec #ad
Číslo dílu0389203

7. sweatness

#ad

Sweatness Houpací tyč 160 cm – trénink hlubokého svalstva – vč. 2 ks terabáží, tréninkového plánu – setrvačná tyč gymnastika swingstick fitness tyč, tašky

#ad
sweatness #ad - Spusťte úspěšně s kyvnou tyčí a terénovými pásy. Fitness a fyzioterapie: namáhání hlubokých svalů a svalové napětí z různých směrů. Houpací tyč fitness pro váš zdravý životní styl.

Digitální tréninkový plán: s naším tréninkovým plánem získáte přístup ke cvičení pro zdravé hluboké svalstvo. Výhody fitness tyčí: zvýšení metabolismu, zlepšení držení těla, upevnění pojivové tkáně, definice svalů a spalování tuků. Každá úroveň fitness: ať už začátečník nebo odborník, díky různým odporům terabátorů a síle kmitání kyvné tyče je možné přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku.

Perfektně použitelné při hubnutí, józe, CrossFit, silovém tréninku a fyzioterapii. Multifunkční proti bolestem zad: s houpací tyčí – terrabandovou sadou můžete trénovat horní část těla, břicha, záda, hýždě a svaly nohou bez drahých fitness studiových smluv.
Značkasweatness #ad
VýrobceSweatness #ad
Výška1.57
Délka62.99
Hmotnost890
Šířka1.57

8. BB Sport

#ad

BB Sport Houpací tyč Fitness Swingstick pro trénink hlubokých svalů

#ad
BB Sport #ad - Bezpečné – díky rukojeti "non – slip" máte bezpečné držení, čímž se zabrání nehodám a obtížím při tréninku. Vysoce kvalitní – tyč je vyrobena ze sklolaminátu s pogumovanou rukojetí a gumovými závažími na koncích. Efektivní – vibrační tyč umožňuje náročné cvičení i z domova. Multifunkční – s jedním přístrojem můžete trénovat horní část těla, záda, břicha, nohy a zadek na různých úrovních. Flexibilní – díky lehkým pohybům se tyč pohybuje v vibracích, které musí tělo vyvážit.
ZnačkaBB Sport #ad
VýrobceBB Sport #ad
Hmotnost1.81
Číslo dílu10977
Modelka10977

9. swingfit

#ad

Swingfit® Houpací tyč vč. tašky, pásku a tréninkového plánu – doporučeno terapeuty Swingstick – gymnastická setrvačná tyč pro hluboké svalstvo

#ad
swingfit #ad - Včetně tréninkového plánu zad – s tréninkovým plánem pdf získáte přístup k nejdůležitějším cvikům na záda, ramena a krk. Příjemná výkyvy – gymnastická tyč swingfit nechrastí jako jiné fitness hole a taktně se pohybuje jedním směrem.

Protiskluzová rukojeť přitom vždy stabilizuje vaši pozici! vysoce kvalitní zpracování – závaží a rukojeti jsou vyrobeny z plastu bez zápachu a jsou pevně namontovány na kývací tyči. Doporučeno terapeuty – s kyvnou tyčí trénujete své hluboké svalstvo jednoduše doma bez obtěžujících návštěv fitness studia.

Díky tomu můžete bez problémů začít s kyvnou tyčí! 100% příslib kvality – bereme na sebe kompletní riziko: Pokud nebudete s hůlkou absolutně spokojeni, dostanete své peníze zpět – bez jakéhokoliv pochybností! Vibrace přitom cíleně vyžadují horní část těla a zad. Díky robustní sklolaminátové tyči navíc trénujete absolutně bez starostí.
Značkaswingfit #ad
Výrobceswingfit #ad
Číslo dílu1
Modelka1

10. B Best Sporting

#ad

Barva: červená, s návodem na trénink, Best Sporting Swing Stick Fitness vibrační tyč pro trénink celého těla

#ad
B Best Sporting #ad - S tréninkovým plánem – ujistili jsme, že se vám cvičení vydají. Trénink celého těla – swing stick trénuje a stimuluje hloubkové svalstvo šetrně a efektivně s mnoha cvičeními pro celé tělo.

Vysoce kvalitní fitness příslušenství – koncové kryty a rukojeť sportovní tyče jsou vyrobeny z protiskluzového materiálu TPR příjemného pro pokožku. Tyč se skládá ze stabilního sklolaminátu v jednom kuse. Od gymnastického míče až po sadu krátkých činek a hrazda – máme vše, po čem vaše srdce touží. Může navíc zlepšit držení těla. Kvalita z přesvědčení – pro vás jako rodinný podnik bremer již více než 40 let navrhujeme trendy ve sportovních a volnočasových produktech – Vaše spokojenost je naším úkolem.

Sport pro domácnost – u best sporting dostanete vše pro svůj domácí tréninkový program. Fitness houpací tyč můžete optimálně využít s tréninkovým plánem A4, který je součástí dodávky.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška1.38
Délka62.99
Šířka1.38
Číslo díluMO861380
ModelkaMO861380
Zárukazákonná záruka