Top 10 Geschenke Mädchen 6 Jahre – Die am meisten erwarteten Spiele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CRAZE

#ad

Vůně popcorn, koupací koule 100 g s figurkami jednorožce, CRAZE INKEE UNICORN | koupací bomba pro děti s překvapením

#ad
CRAZE #ad - Koupací bomby inkee surprise unicorn pro děti nabízejí mnoha fanouškům jednorožců několikanásobnou zábavu: zatímco se koupací koule rozpouští ve vodě a vyzařuje sladkou vůni popcornu v místnosti, stoupá napětí, které je z celkem 6 různých jednorožců obsaženo v koupelové bombě.

Wow – jak to voní po popcornu, jak pění a v jakých krásných barvách! Dětské bomby do koupele Inkee Surprise plavou na hladině vody a proměňují vodu v nádhernou fialovou a růžovou pěnovou koupel. Personalizované dárky pro miminka – ať už jako malá pozornost, jako doplněk k vánocům, do adventního kalendáře nebo jako hračka do koupele pro děti, které se moc nekoupají – koupací doplňky CRAZE se hodí pro každou příležitost.

Neškodná zábava při koupání – dětské bomby do koupele s překvapením dermatologicky hodnoceny "velmi dobře" a testovány podle kosmetických směrnic; obsah: Koule po 100 g s vůní popcornu a překvapením, 1 ze 6 figurek s jednorožcem na sbírání. Dětská přísada do koupele pro děti v nejvyšší kvalitě craze premium pro bezstarostné stříkání: výrobky do koupele pro miminka z kolekce Inkee nebarví pokožku ani vlasy ani vanu.
ZnačkaCRAZE #ad
VýrobceCRAZE #ad
Výška6.5
Délka4.53
Hmotnost0.22
Šířka2.2
Číslo dílu18378
Modelka18378
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Lenski

#ad

Děti, chlapec, kutilství, 10 let, 8, dívka, dětské hračky od 4 let, velikonoční dárky, dívka, dárky 5-12, Lenski Dárky pro dívky, náramky pro vlastní výrobu, šperky, kreativní sada pro děti od 6 let

#ad
Lenski #ad - Vše v dárkové krabičce – dodáváme s pestrobarevnou krabičkou s jednorožcem, která se výborně hodí jako narozeninový nebo vánoční dárek pro vaši dívku. Umožněte svým dětem vytvářet a přizpůsobit svůj speciální dárek pro děti s dětským náramkem. Krásný box upoutá pozornost pro vaši malou holčičku.

Ideální dárek pro dívky – perfektní dárek na dětskou oslavu narozenin a vánoční dárek. Dárková krabička obsahuje 64 kusů 3 nastavitelné náramky, 3 náhrdelníky, což z ní dělá skvělý dárek pro dívky, 17 perel s visícími přívěsky, 15 kovových korálků pro sadu náramků pro dívky, 18 křišťálových perel, které mají rádi doplňky pro kutily. Odstraňte koncový uzávěr, navlékněte perly, jednoduše pevně zašroubujte koncový uzávěr, vytvoříte tak nádherné náramky. Všechny půvabné a pestré perly mají pěkný výběr.

Inspirujte své jedinečné výtvory – sada náramků lenski vám pomůže inspirovat vaše výtvory. Pohádkový šperk diy – lenski charms jsou skvělé šperky pro vaše klipsové přívěsky, mušle, meteory, visací náušnice, náramky a přívěsky na řetízky. Bude to zábavná party řemesla pro vaši dívku. Udělejte mimořádný dárek pro vaši dívku. Dobře provedeno & snadná instalace – sada náramků lenski nabízí různá kouzla s mnoha různými styly, které jsou robustní a dobře zpracované.
ZnačkaLenski #ad
VýrobceLenski #ad
Výška0.87
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluCMM-djspdl2-Le
ModelkaLe-pdr

3. LEGO

#ad

Páv, LEGO 31140 Creator 3v1 kouzelný jednorožec, stavebnice, duha zvířecí figurky jednorožce, mořský koník, dárek pro dívky a chlapce

#ad
LEGO #ad - Duhový jednorožec lze proměnit ve 2 další pestrá zvířátka na hraní: mořský koník nebo páv s pohyblivým ocasem a očima. Tato sada lego creator se 3 nádhernými stavbami v 1 přináší dlouhotrvající herní hodnotu a je skvělým dárkem pro dívky a chlapce od 7 let.

Hračka s jednorožcem má zlatý roh, pestrobarevný ocas a hřívu, pohyblivé nohy a kopyta a může stát na svých 4 nohách. Se 3 magickými tvory: hračka s duhovým jednorožcem, kterou lze přestavět na mořského koníka nebo páva a unést děti od 7 let do mýtické země. S výškou přes 13 cm je kouzelný jednorožec lego dostatečně velký, abyste si s ním mohli hrát doma nebo si ho vzít s sebou na cesty. Super dekorace do dětského pokoje: jednorožec na dekoračním duhovém stojanu, mořský koník na dně moře a páv na jeho 2 nohách.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.81
Délka7.52
Hmotnost0.42
Šířka5.55
Číslo dílu31140
Modelka31140
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. ORIENTAL CHERRY

#ad

Malé děti ve věku 6–12 let, děti, dárky pro děti – vytvořte si vlastní přívěsek na klíče GEM – 5D diamantové malování podle čísel, umělecké sady pro dívky, DIY dívky 6-12 let

#ad
ORIENTAL CHERRY #ad - Proč si vybrat nás – tato sada diamantových bodů pro děti je perfektním dárkem pro dívky. Dné lepidlo, žádné šťouchnutí, klíče, není nutné žádné lepidlo! přívěsek na klíče můžete zavěsit na batohy, sejmutí a umístění, tašky atd.

Včetně 5 diamantových malířských desek, 1 podnos s drahokamy, 5 přívěsků na klíče, 1 voskového čtverce a 1000+ barevných drahokamů. Diamantová malba je příjemná aktivita. Zvyšte spolupráci ruka-oko a praktické schopnosti dítěte. Co dostaneme – diamantové sady pro děti jsou zabaleny v krásné barevné krabičce. Vysoce kvalitní, třpytivé akrylové diamanty mají různé velikosti a barvy, díky čemuž je obraz trojrozměrnější a vypadá nádherně a jasně.

Krásná barevná krabička činí tuto sadu pro děti atraktivnější. Je to překvapivý dárek pro děti k narozeninám, Vánocům, dožínkám nebo Novému roku. Vytvářejte bez námahy překrásné diamantové umění. Návod ke hře – oboustranný design. Kdo je vhodný – veselá kreativní sada pro všechny věkové skupiny. Jedinečný design – vytvořte 5 třpytivých přívěsků na klíče s diamantovou malbou.
ZnačkaORIENTAL CHERRY #ad
VýrobceORIENTAL CHERRY shenzhenshisougakejiyouxiangongsi #ad
Výška0.59
Délka6.3
Šířka3.15
Číslo díluOC-01
ModelkaOC-01

5. Coodoo

#ad

Coodoo Wassermarmorierungsfarbe für Kinder – Kunsthandwerk für Mädchen und Jungen, ideale Geschenke für Kinder im Alter von 6+ bis 8–12 Jahren, Bastelsets

#ad
Coodoo #ad - Erfolg erfordert Geduld. Die wärmsten geschenkideen perfekt für kinder zum basteln in der bibelschule, mINT-Projekten oder für alltägliche Kinderaktivitäten, um ihre eigenen einzigartigen Muster zu erstellen, Muttertag, zu Kunst- und Handwerksunterrichtsprojekten, Thanksgiving, einfaches diy-spielzeug als Geschenk für Eltern oder Großeltern, Vatertag Tag usw.

Entfesseln und entfachen sie ihre kreativität anstatt auf papier oder leinwand zu malen, malen sie lieber auf. Ist ein sehr gutes Oster- und Halloween-Geschenk. Lassen sie ihrer kreativität noch heute freien Lauf und erstellen Sie wunderschöne Muster, die so einzigartig sind wie Sie. Wasser! mit diesem kunsthandwerk erlernen Sie die traditionelle Technik des Marmorierens von Farbe. Befolgen sie die gebrauchsanweisung, lassen Sie die Farbe auf die Zeichenflüssigkeit fallen, wirbeln Sie sie zu einem beliebigen Muster auf und übertragen Sie sie auf Papier.

Die besten kunst- und bastelsets unsere coodoo-bastelsets enthalten alles, um ihre marmorierungsreise zu beginnen. Kreatives und fantastisches Wasserkunstzubehör. Hinweis: bitte rühren sie das kunstversorgungspulver langsam in Wasser ein, bis keine großen Anbackungen entstehen, und verwenden Sie es dann nach 4–5 Stunden Stehenlassen. Wunderschöne, mit Marmor bemalte Kunst.
ZnačkaCoodoo #ad
Výška1.38
Délka10.35
Šířka7.01
Číslo díluNo. 728

6. Ravensburger

#ad

25,5 x 26,5 x 5,5 cm, Zeichnen lernen für Kinder ab 6 Jahren, Ravensburger Spiral-Designer, Kreatives Zeichen-Set für farbenfrohe Spiralbilder und Mandalas

#ad
Ravensburger #ad - Dieses zeichen-set enthält 1x malrahmen, 1x mandala-schablone, 1x Rahmen für die Mandala-Schablone, 1x zahnkranz, 10x Zeichenpapier, 4x zahnräder, 2x Filzstifte und eine Anleitung - so einfach war Zeichnen noch nie. Mit dem spiral-designer entwickeln kinder freude an farben und Mustern, wordurch die Kreativität der kleinen Nachwuchskünstler gefördert wird - Einfach das Papier zwischen Malrahmen und Schablonen legen und kreative Kunstwerke erschaffen.

Der kreativität sind keine grenzen gesetzt: durch die Verwendung verschiedener Zahnräder entsteht ein farbenfroher Mustermix, der das Zeichnen einer Vielzahl unterschiedliche Spiralbilder möglich macht die ideale Beschäftigung für Kinder. Dieses kreativset für mädchen und jungen macht aus kindern wahre Künstler und ermöglicht einen spielerischen Eintieg in die Welt des Zeichnens das ideale Geschenk für jeden Anlass, egal ob als Weihnachtsgeschenk, Ostergeschenk oder Geburtstagsgeschenk.

Mit dem spiral-designer lernen kinder ab 6 jahren die kunst des Zeichnens: Durch den Einsatz verschiedener Zeichenschablonen und Zahnräder erschaffen kleine Kreativköpfe individuelle Kunstwerke und zeichnen wie die großen Künstler.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2.25
Délka10.5
Hmotnost0.02
Šířka10.5
Číslo dílu29774
Modelka29774
Záruka2 Jahre Gewährleistung

7. Ravensburger

#ad

Ravensburger 18513 Kouzelné perlové kouzlo jednorožce Snové náramky z třpytivých perel, bílá, kreativní sada pro děti od 5 let

#ad
Ravensburger #ad - Sada diy obsahuje tkalcovský rám vhodný pro děti, 1 250 perel, 1 medailon, 3 srdíčkové perly, 6 štítků, 48 m vyšívací příze ve 3 barvách a tupou jehlu. Je tak ideálním dárkem pro dívky od 5 let a hodí se jako vánoční dárek, velikonoční dárek nebo dárek k narozeninám.

Podrobný návod pomáhá dětem vyrábět si své první šperky samy. Je jedno, zda se šperk použije jako módní doplněk nebo náramek přátelství – třpytivé náramky a řetízky zaručeně upoutají pozornost při každém outfitu a nechají dívky vyjádřit svůj individuální vzhled. Jednoduchý princip tkaní se hodí zejména pro děti, které se chtějí seznámit s ruční prací.

Iroké spektrum barev nechává volný průběh kreativitě a vzniká mnoho možností kombinací jedinečných perlových náramků a řetízků. S kouzelným perlovými kouzly od ravensburger vyrábějí děti od 5 let třpytivé náramky a kreativní řetízky z třpytivých perel – díky navlékání nebo tkaní přitom vznikají jedinečné šperky v pravé ruční práci. S jehlou lze barevné perly snadno navléknout.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2.68
Délka14.69
Hmotnost1.1
Šířka10.75
Číslo dílu18513
Modelka18513
ZárukaZáruka 2 roky

8. GLÜCKSWOLKE

#ad

7, 8, 9, GLÜCKSWOLKE Gummitwist + kniha s 25 hrami – vnitřní a venkovní hračka pro děti od 6, 10 let I gumový twist – dětské hry pro nástup do školního kornoutu I dárky pro dívky a chlapce

#ad
GLÜCKSWOLKE #ad - Vč. Zde si můžete prohlédnout všechny skoky z knihy také jako video. Bonusový dárek – navíc vám darujeme přístup do naší videotéky. Brambory – s pomocí našeho praktického návodu může každý okamžitě začít s přeskakováním gumy. Je to ideální zaměstnání na zahradě doma nebo jako přestávkové hry na školní dvůr.

Ať už jako venkovní hra nebo náplň do školního kornoutu, tato hračka vaše dítě zaručeně nadchne. Ať už klasika jako peter Alexander nebo moderní nové kreace jako Mr. Už nikdy se nebudete nudit – u gumového pásu skočíte na veselé rýmy přes gumový pásek. Dále zde pravidelně zveřejňujeme nové návody na skoky a skákací hry, které vás nadchnou. Vzrušující kombinace skákání přitom zajišťují spoustu rozmanitosti a zábavy. Návodu český jazyk nelze zaručit – kromě skákací gumy od nás dostanete skvělou knihu s více než 25 skokovými předlohami a vtipnými texty.

Skvělý nápad na dárek – tento gumový hopse je perfektním dárkem k narozeninám, vánocům nebo k nástupu do školy a k začátku školy. Ideální pro chlapce a dívky ve věku 6 let, velikonocům, Mikuláši, 8 let, 9 let, dni dětí, 7 let, 10 let a 11 let. Perfektní délka lana délka 4 m, co potřebujete. Prémiová kvalita – zatímco jiná gumová lana jsou příliš krátká nebo se zařezávají do kůže, příjemné nošení na kůži šířka 1 cm, kvalitní kovová krabička jako dárkové balení – tato dětská hračka má vše, mysleli jsme u naší sady gumových pásků na všechno.
ZnačkaGLÜCKSWOLKE #ad
VýrobceGLÜCKSWOLKE #ad
Výška0.96
Délka5.91
Šířka4.13

9. INOMO

#ad

INOMO Dárky s jednorožcem pro dívky, kreativní sada pro děti od 6 let, kutilství, hračka od 5 do 12 let, šperky, dívky, náramky udělej si sám, velikonoční dárky pro děti

#ad
INOMO #ad - Děti mohou vytvářet různé kombinace podle svých představ a po úspěšné výrobě nakonec sklízet úspěchy. Děti si mohou vytvořit své vlastní oblíbené náramky a náhrdelníky. Malovaná kartonová krabička. Dárek pro dívky náramky a jemné doplňky jsou uloženy v krásné barevné krabičce, boxy lze použít k uložení příslušenství k náramkům a zabránění jeho ztrátě.

Nastavitelné náramky a náhrdelníky tato dětská sada dětských náramků obsahuje 3 postříbřené náramky z kvalitního kovu a 3 robustní nylonové náhrdelníky. Tipy: existuje mnoho příslušenství a dbejte na to, aby děti nepolykaly. Pokud byste obdrželi chybějící nebo poškozené zboží, kontaktujte nás prosím včas; tým značky INOMO vyřeší všechny vaše problémy.

Romantický šperk s jednorožcem Šperk šperkových náramků obsahuje 15 přívěsků, 18 křišťálových perel v mnoha barvách a stylech. Rozsah nastavení délky náramku: 18-24 cm, rozsah nastavení délky náhrdelníku: 45-50 cm. Tato veselá dětská hračka se hodí jako dárek pro dívky. Ada příslušenství. Perfektní jako velikonoční dárky pro děti. Spokojivý servis sada náramků inomo charm obsahuje: překrásně pestrou bambusovou krabičku.
ZnačkaINOMO #ad
Číslo dílu/

10. PURPLE LADYBUG

#ad

Dívčí náramky – tekuté třpytivé dívčí náramky – jedinečná sada pro kutily náramků – skvělý dárek pro dívky 7 8 9 10 11 12 let, PURPLE LADYBUG Sada pro výrobu šperků

#ad
PURPLE LADYBUG #ad - Tato diy sada šperků pro dívky obsahuje podrobný návod k výrobě 6 třpytivých. Perfektní kutilská sada pro děti na výrobu šperků! Řemeslné potřeby pro dívky stimulují kreativitu, podporují sebevyjádření a rozvoj jemné motoriky.

Tento kreativní dárek pro děti se dodává v dárkovém balení, které budete s radostí darovat. Veselá diy sada pro děti! malé dívky, děti a teenageři si užijí radost z vytváření vlastních jedinečných náramků s třpytkami ve vodě. Skvělá podzimní stavebnice dětská sada. Vynikající nápad na dárek pro dívky! darujte sadu jako velikonoční dárek nebo dárek k narozeninám pro dívky, k nástupu do školy nebo k ukončení školy, jako vánoční dárek pro děti nebo jen tak.

Jednoduchá sada pro ruční práce s náramkem. Kreativní pro dívky od 6 let! udělejte svým dětem radost, třpytkami a drahými kameny a poté je nosit. Skvělé věci pro dívky a teenagery, když si mohou vytvořit náramky s vodou, na které budou pyšní! Vše, co člověk k náramku přátelství potřebuje, je obsaženo kromě vody! .
ZnačkaPURPLE LADYBUG #ad
VýrobcePURPLE LADYBUG #ad
Výška0.59
Délka9.06
Hmotnost1
Šířka7.48
Číslo díluA-PL-1146
ModelkaA-PL-1146