Top 10 Jeep Grand Cherokee Zubehör – Držáky nápojů do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOSITE

#ad

WOSITE Bitcoin-Logo Universal Fahrzeug Getränkehalter Einsatz Untersetzer – 7 cm Silikon Anti Auto Untersetzer für Auto Innendekoration Zubehör Gold 2 Stück

#ad
WOSITE #ad - Eigenschaften: die auto becherhalter untersetzer sind rutschfest, Schmutz, schützen den ursprünglichen Auto Becherhalter Slot wird nicht durch Wasserflecken, wasserdicht und staubdicht, Staub und Kratzer beschädigt werden. Hochwertige materialien – hergestellt aus hochwertigem, freunde zum geburtstag, Weihnachten, dickem Silikon macht es langlebig und widersteht hohen Temperaturen ohne eigenartigen Geruch.

Breite kompatibilität, passt zu 99% der Autos auf dem Markt und kann auch zu Hause und im Büro verwendet werden. Größe: der auto-getränkehalter untersetzer hat einen durchmesser von 7 cm und die Dicke beträgt 0, 5 cm. Wir garantieren unseren kunden 100% Zufriedenheit oder 100% Geld-zurück, keine Frage.

Leicht zu reinigen: dieses auto-becherhalter-Untersetzer-Set kann leicht im Wasserhahn gereinigt werden, kann auch mit trockenem/nassem Papier oder Handtuch gereinigt werden. Wenn sie irgendein Problem haben, können Sie uns kontaktieren. After-sales-service: verkäufer wosite bietet service nach dem verkauf. Personalisiertes logo-design, es ist eine perfekte Auto-Dekoration und auch ein tolles Geschenk für Ihre Familie, umweltfreundlichem, Valentinstag.
ZnačkaWOSITE #ad
VýrobceWOSITE #ad
Výška0.2
Délka2.75
Šířka2.75
Číslo díluTPZB0001
ModelkaTPZB0001

2. CupHolderHero

#ad

Mittelkonsolen-Auskleidungen, 25-teiliges Set roter Rand, Türtasche, CupHolderHero Für Jeep Grand Cherokee 2014–2024 Zubehör – Innen-Getränkehalter-Einsätze

#ad
CupHolderHero #ad - Unsere schutzeinlagen sind speziell mit einer 3D-Textur, die verschüttete Flüssigkeiten auffängt, wenn Sie Ihren Slurpee anheben, um sie aufzufangen. Lebenslange garantie – der auto-becherhalter von cupholderhero schützt vor Schäden und erhöht Ihren Wiederverkaufswert. Sparen sie zeit und geld bei der autowäsche und verschönern sie ihren jeep grand cherokee. Ideales geschenk für Jeep Grand Cherokees.

Hochwertiges Produkt. Die rutschfeste unterseite schmiegt sich an ihren getränkehaltern und Konsolenbereichen, und einem doppelt erhöhten Rand, so dass sie an Ort und Stelle bleiben, und der eingebaute Griff ermöglicht einfaches Entfernen und Reinigen. Ihr neues 25-teiliges set schützt ihre mittelkonsole, 2015, 2013, 2019 und 2020 Jeep Grand Cherokee, 2014, 2018, SRT und Trackhawk. Ihr interieur ist abgedeckt – fußmatten und sitzbezüge sind nicht genug, overland, limited, 2017, summit, 2016, trailhawk, einschließlich verkleidungsstufen: laredo, 2012, türtaschen und Getränkehalter und hält Ihr Fahrzeug fliegend. Wir garantieren, dass dies das einzige Liner-Autozubehör-Set ist, das Sie jemals für die gesamte Lebensdauer Ihres Fahrzeugs kaufen müssen. Neuer auto-luxus, ein schlankes mods-aussehen ohne logo-designs, das schmutz sammelt, die sie sonst nicht finden werden, das eine genaue passform bietet, perfekt platzierte laschengriffe für einfaches entfernen, der lange hält – unsere maßgeschneiderten Grand Cherokee Auto-Innenauskleidungen und Becherhalter-Matten wurden in den USA mit einem einzigartigen Design entwickelt, und ein patentiertes Allwetter-Material widersteht Hitze bis zu 170 Grad ohne den Geruch von "Gummireifen".

Mit unseren verschiedenen Farben haben wir sicher das richtige Aussehen für Ihre Fußmatten und Sitzbezüge. Tolles geschenk für männer, die alles haben – cupholderhero auto-innenausstattung ist eine tolle geschenkidee für männer oder Frauen, die das Gefühl eines sauberen Autos genießen und einen detaillierten individuellen Look lieben.
ZnačkaCupHolderHero #ad
VýrobceCupHolderHero #ad
Výška0.2
Délka16
Hmotnost0.63
Šířka8.25
Číslo díluJGRA4-RED
ModelkaJGRA4-RED

3. CGEAMDY

#ad

Ložnici černý, CGEAMDY Odpadkový koš na auto s víkem, malý odpadkový koš s ochranou proti vytečení, pro dům, kancelář, mini plastový odpadkový koš do auta pro držák nápojů konzole, kuchyň

#ad
CGEAMDY #ad - Všude, jako držák na tužky, vždy na dosah, popelník, ale také jako multifunkční úložný přístroj na doma, v kanceláři a na jiných místech, abyste splnili své potřeby a zlepšili své životní štěstí. Pokud se odpadkový koš zašpiní, opláchnout víko a tělo a pak otřít suchým ručníkem. Multifunkční: tento produkt je krásný a lze jej použít nejen na sběr odpadků, držák na mince atd.

Dlouhá životnost a snadné čištění: naše odpadkové koše lze opakovaně použít místo jednorázových košů, stačí pouze odstranit víčko, což vám v dlouhodobém horizontu ušetří spoustu peněz. Univerzální použití: jeho velikost je 20 × 7, 7 cm, vatové tyčinky nebo použité masky a misky na ovoce, jako jsou auta, nákladní automobily, malá a jemná, lze použít ve všech typech vozidel s držákem na pohárky se středovým řízením, táborníky atd. Horní víko může zabránit přetékání odpadu, pevně zachytit zápach odpadu a udržovat vaše auto čisté.

Udržujte své auto hygienicky čisté: plast má velmi dobrou vodotěsnou a nepropustnou funkci, kromě suchého odpadu je vhodný také pro skladování mokrého odpadu, aniž by došlo k úniku kapaliny. Preferovaný materiál: tento odpadkový koš na auto je vyroben z preferovaného abs a hardwaru, nedeformuje se při jízdě autem nebo hrbolatý, zatímco hardware je flexibilní a lze jej dlouhodobě opakovaně stlačovat, ABS materiál má silnou tvrdost a tuhost, bez deformace nebo tvorby rzi. Do odpadkového koše můžete vložit papírové ručníky, žvýkačky a jiné odpady.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška7.87
Délka3.15
Hmotnost0.33
Šířka3.15
Číslo díluCGEAMDY-Bins1

4. CGEAMDY

#ad

Protiskluzové podložky do auta pro kávové šálky černé, černé autotácky, CGEAMDY 4 kusy podtácků do auta, držák nápojů do auta, průměr PVC zahuštěné

#ad
CGEAMDY #ad - Snadné čištění: vodotěsné podložky do auta se velmi snadno čistí, můžete použít suchý nebo vlhký ručník na setření nebo omýt ve vodě. Je to nejlepší dárek pro rodinu a přátele. Pvc měkká guma: podtácky do auta jsou vyrobeny z ekologické pvc měkké gumy, prachotěsná, poškozením, nedeformuje se, která má dlouhou životnost, vodotěsná, je silná na dotyk, je odolná vůči vysokým teplotám, bez zápachu.

Chraňte povrch stolu nebo jiného povrchu, ale také doma, a může také zabránit tomu, v kanceláři, aby horké nápoje spálily povrch stolu nebo původní držák kelímků do auta. Dokáže dodat vašemu vozu teplou atmosféru a zahřát vaše pocity. Je protiskluzovější než normální hladká podložka. Podložky pod autopohár mohou pomoci ochránit držáky pohárků vašeho auta před poškrábáním, skvrnami od vody, nečistotami nebo prachem. Vícenásobné použití : tento tácek o průměru 8 cm lze použít nejen v držácích kelímků do auta, na kterém můžete dát nápoj, u jídelního stolu a na jiných místech.

Design s drážkovanými vzory: naše podložky do auta jsou navrženy se vzorem 4d voštinových drážek, který ukládá malé množství vodních kapek a zabraňuje tomu, aby spadly do držáku na autopohárky. Je drsný a zabraňuje sklouznutí hrnku, což přispívá ke snížení hluku, který vznikají při jízdě při jízdě při jízdě. V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů s naším produktem nás kontaktujte, který přináší nejen pohodlí na cestách, jsme zde z Vašeho problému.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.1
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-Cup
ModelkaCGEAMDY-Cup
ZárukaNe.

5. CGEAMDY

#ad

štras, univerzální třpytivé křišťálové držáky na šálky, CGEAMDY Podtácky pod autonápoje, bling, 2 kusy 7 cm, podtácek do auta, vnitřní dekorace, příslušenství pro ženy černé, podložky, protiskluzové

#ad
CGEAMDY #ad - Držák kelímků do auta můžete udržovat dokonale čistý a suchý. Vysoce kvalitní materiál s dlouhou životností: naše podložky do auta jsou vyrobeny z ekologické pvc měkké pryže a štrasu, nedá se snadno deformovat, flexibilní, s dlouhou životností, chrání původní otvor pro držák kelímků před nečistotami a nabízí vynikající protiskluzový a nárazuvzdorný, materiál je měkký, odolný proti opotřebení a poškrábání.

Luxusní štrasový design: každá podložka pod auto je navržena se štrasovými kamínky, které vám přinášejí různé efekty blikání, módně, když se na ně díváte z různých úhlů. Není to jen podložka pro držák na vodu v autě, ale také velmi exkluzivní doplňky interiéru auta. Perfektní dárek: bling podložka do auta je perfektní dekorace interiéru auta pro většinu aut, kolegům, který můžete poslat ženským rodinám, spolubydlícím, šéfům na různé oslavy a příležitosti, může být dobrým dárkem, přátelům, jako jsou narozeninové oslavy a kolaudace.

Univerzální a vícebarevné: průměr činí cca 7 cm, jak chcete. Snadné čištění: snadno se používají, musíte je pouze vyjmout a otřít přímo mokrým ručníkem, stačí je pouze vložit do držáku kelímků a položit naplocho. Budete velmi šťastní! Nechte své auto vypadat rafinovaně, luxusněji a zářivěji, a ukažte svůj dobrý vkus a styl a stanete se vrcholem svého auta. Náš držák na pohárky do auta je k dostání v různých barvách lesklých štrasových kamínků, univerzální velikost umožňuje instalaci do různých aut, aby splnil vaše různé potřeby.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.02
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-Cupholder
ModelkaCGEAMDY-Cupholder
ZárukaNo-varovatelné.

6. CGEAMDY

#ad

Auto Getränkehalter Einsatz, Silizium 7CM Durchmesser, CGEAMDY 2 Auto Getränkehalter Untersetzer, Auto-Innenräume Mit Strasssteinen Schwarz, Anti-Rutsch Auto Untersetzer

#ad
CGEAMDY #ad - Hohe qualitÄt: der autountersetzer besteht aus hochwertigem umweltfreundlichem Silikon, weich, formstabil, langlebig, nicht verblassen und rutschfest. 100% service: wenn sie fragen zum produkt haben, kontaktieren Sie uns bitte schnell und wir werden Ihnen einen Rückgabeservice anbieten.

Leicht zu reinigen: diese auto-getränkehalter untersetzer können leicht mit einer Bürste mit dem Wasserhahn gereinigt werden und das neue Material rostet nicht, solange es im Wind oder in der Sonne getrocknet ist. Erweiterte kompatibilität: der durchmesser von 7 cm ist für 99% der Autos auf dem Markt geeignet und kann auch zu Hause oder im Büro verwendet werden.

Personalisiertes design: unser untersetzer ist mit einem kristall-Strassmuster verziert, das neben seiner Funktion auch ein Blickfang auf Ihrem Auto ist. Es ist eine perfekte autodekoration und ein erstaunliches Geschenk für Ihre Familie, Freunde und Kollegen. Bitte messen sie den Durchmesser des Getränkehalters Ihres Autos vor der Bestellung.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.79
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-CUP2
ModelkaFBA-CUP2-FT01

7. CGEAMDY

#ad

Univerzální protiskluzová podložka pod podložku, podložky do interiéru auta černá, křišťál, držák nápojů, CGEAMDY 2 kusy podložky pod srdce pro auta, kulaté podložky, bling

#ad
CGEAMDY #ad - Jsou dostatečně odolné, kvalitní podložky bez zápachu, lesklý křišťálový štrasový design, rozzáří vaše příslušenství do interiéru auta a vylepšuje třídu vašeho auta. Univerzální : obdržíte 2 kusy podtácků do auta s diamanty pokrustovanými podtácky, jsou navrženy s univerzální velikostí 7 cm, takže je můžete instalovat na různá auta, která se hodí na dno téměř všech držáků na pohárky na trhu, jak chcete.

Bling design: tato podložka pod auto je navržena s kulatým diamantovým vzorem ve tvaru srdce, věřím, zatímco design srdce je také velmi roztomilý, můžete ji dát své oblíbené osobě, že to musí mít v srdci velkou váhu, perfektní pro ženy a některé mladé dívky, má lesklý vzhled, abyste zlepšili přátelství mezi vámi. Vysoká kvalita: tyto podložky se vzorem srdce jsou vyrobeny z kvalitního pvc materiálu a ručně vyráběné diamanty pro jemný a detailní vzhled. Naše stylové a univerzální držáky na pohárky do auta jsou k dostání v mnoha barvách s třpytivými štrasovými kamínky. Snadné čištění: tyto podtácky se vzorem srdce se velmi snadno čistí, můžete je čistit i ve vodě, protože se tyto držáky na pohárky do auta snadno čistí, přeteče nebo vyklopí, i když se nápoj omylem rozlije, musíte je vyčistit pouze suchým nebo mokrým papírem nebo ručníkem, které se snadno nezlomí.

Kompletní ochrana: tyto kulaté podložky do auta s motivem lásky s diamanty mají dostatečnou ochranu, zastavte svůj hrnek, který praská na držáku kelímku, měkký a silný PVC materiál může zabránit kolizi mezi držákem pohárku a pohárkem, protiskluzové, zabráníte tak protřepání a poškrábání Vašeho hrnku a držáku pohárku, ale také aby se zabránilo sklouznutí nápojů.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.1
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-Coaster
ModelkaCGEAMDY-Coaster
ZárukaNe.

8. CGEAMDY

#ad

Silikonová protiskluzová podložka do auta stříbrná, CGEAMDY 2 kusy blingových tácků do auta, univerzální držák nápojů do auta, držák nápojů

#ad
CGEAMDY #ad - Jedná se o velmi pěknou a půvabnou dekoraci interiéru auta, můžete jej použít také jako dekoraci doma nebo v kanceláři. Snadné použití a čištění: tyto podložky jsou zapuštěné do instalace, jejich použití je velmi jednoduché, rychlé odstranění a snadné čištění. Vzhled roztomilé tlapky: každý tácek má velmi roztomilý vzor psí tlapky a na psí tlapce je mnoho třpytivých pestrých křišťálových kamínků, která zhodnotí vaše auto, které jsou na slunci velmi třpytivé.

Kromě toho můžete tuto podložku používat také doma a v kanceláři. Věřím, jako jsou limuzíny, 35 cm 0, jedná se o univerzální tácek do auta, že jeho roztomilý vzhled a praktické funkce vám mohou přinést dobrou zkušenost. Gumový materiál je odolný proti opotřebení a lze jej používat dlouhou dobu. Jednoduše otřete vlhkým ručníkem, samozřejmě můžete také použít trochu čisticího prostředku k přímému čištění ve vodě a pak nechte přirozeně uschnout ve větru nebo na slunci.

Vysoce kvalitní materiál: tato podložka do auta je vyrobena z kvalitní látky a gumy, ohýbá se podle libosti a rychle se vrátí do původního tvaru. Může být také dobrou ochranou pro držák hrnků, aby se zabránilo jeho srážce s hrnkem v nouzové brzdě a jeho poškrábání. Protiskluzové a škrábance: spodní strana této podložky do auta pro držák pohárků má nerovný povrch kreslení, vložení podložky do držáku na hrnek, tento design nabízí silný protiskluzový efekt, který zabraňuje sklouznutí šálku během jízdy. Držák na pohárky do auta, příjemná na dotek, měkká a má tuhost, efektivně a komplexně chrání před prachem.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.1
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-Paw
ModelkaCGEAMDY-Paw

9. CGEAMDY

#ad

Podtácka, křišťálový štras auto příslušenství interiér pro ženy černá-AB, tácek do auta, CGEAMDY 2 kusy Bling autotácky držák na nápoje, držák nápojů

#ad
CGEAMDY #ad - Univerzálně sedí: držák pod podložku do auta má průměr 7 cm, silnější modely. Iroká kompatibilita, hodí se na 99 % aut na trhu a lze jej použít také doma a v kanceláři. Kompletní ochrana: podložky do auta jsou protiskluzové, vodotěsné a prachotěsné, takže původní otvor pro držák na kelímek do auta nepoškodí skvrny od vody, špínou, prachem a poškrábáním.

Snadné čištění: podtácek na autopohár se snadno čistí, lze jej čistit suchým/vlhkým papírem nebo ručníkem, lze jej také prát ve vodě a pak uschnout ve větru nebo na slunci. Bling design: tato podložka do auta s diamanty má lesklý vzhled.

Vysoká kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního ekologického pvc materiálu, který má nejen dlouhou životnost a odolává vysokým teplotám bez zvláštního zápachu, ale také účinně zabraňuje chrastění. Hodí se k téměř všem doplňkům do interiérů automobilů, stylový a univerzální, aktualizujte stupeň a krásu vašeho auta. Personalizovaný design, lze použít pro tácky pod nápoje a všude i kdekoliv.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Výška0.1
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCGEAMDY-Pad
ModelkaCGEAMDY-Pad
ZárukaNe.

10. KOYILTD

#ad

Mini Cooper, Držák na telefon do auta, Suzuki Swift, pro Mercedes-Benz držák mobilu A B C E Sclass, Suzuki Vitara, Audi-TT Ford Mustang Tiguan držák telefonu, Jeep-Wrangler Jeep-Grand Cherokee Str8

#ad
KOYILTD #ad - Musíte je pouze nasadit na výfukové čepele auta a nastavit délku svorky otočením knoflíku na délku výstupu. Sklouzávání během jízdy. Snadná montáž a otočná o 360° – díky speciálnímu designu svorky lze tento držák mobilu do auta velmi snadno namontovat.

Držák mobilu do auta lze otočit vertikálně nebo horizontálně o 360°. Protiskluzové a odolné proti poškrábání – rameno stojanu a stojan jsou vybaveny super měkkými a superelastickými silikonovými polstrováními, a silný, nárazuvzdorný design chrání váš telefon perfektně před poškrábáním a současně řeší časté problémy, jako jsou nárazy a nárazy. Držák mobilního telefonu lze použít ve všech následujících vozidlech: pro Mercedes-Benz Audi-TT Ford Mustang Tiguan držák telefonu, Suzuki Swift, Suzuki Vitara, Jeep-Wrangler Jeep-Grand Cherokee Str8, Mini Cooper.

Bezpečná a pohodlná jízda – díky nejnovějšímu designu háčkového klipu lze tento držák do auta pevně připevnit na větrací otvor. Univerzální kompatibilita – vhodné pro mobilní telefony o velikosti 2–4 palce. S automatickým zamykacím systémem můžete telefon zamknout nebo odemknout pouze jednou rukou. Poté dokončete instalaci. Držák lze flexibilně nastavit pro dosažení optimálního úhlu.
ZnačkaKOYILTD #ad
VýrobceKOYILTD #ad
Číslo dílufür Mercedes-Benz Handyhalterung
Modelkafür Mercedes-Benz Handyhalterung
Záruka2