Top 10 Josys Bastelmärchen – Dekupáž

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ITD Collection

#ad

14,8 x 14,8 cm, ITD Collection RSM005 Mini rýžový papír

#ad
ITD Collection #ad - Vhodné grafiky – všechny grafiky v sadě se shodují s ohledem na barvy a vzory, které jsou vhodné při vytváření sady předmětů. Velmi tenké a lehké – přirozeně bílé, chlór a lignin. Neobsahuje kyseliny, se kterou lze nalepit na obtížné povrchy a válcové předměty.

Jeho hlavním znakem je mimořádná pevnost a lehkost, tenké 30 g a velmi pohodlné použití. Mini rice paper creative set – sady s mimořádnými rýžovými papíry, které můžete použít pro každý druh kreativních aktivit, výroba karet, scrapbooking, jako např. Jednoduše se vyhlazuje a lepí. Decoupage, umělecký časopis a mnoho dalšího.

Snadné použití – rýžový papír nevyžaduje předchozí přípravu. Na zadní straně sady najdete miniverzi všech grafik, které se nacházejí v sadě. 6 různých grafik v jednom balení – každý list představuje pouze jeden design, jako jsou šálky, grafiky jsou velmi užitečné jako hlavní ornamentální téma, krabičky, které lze zavést na malé a středně velké objekty, svíčky, tkáňové boxy.
ZnačkaITD Collection #ad
VýrobceITD Collection #ad
Výška0.01
Délka5.83
Šířka5.83
Číslo díluRS MINI
ModelkaRSM005

2. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 slaměné hedvábí Decoupage Servírovací technika Růže Noty Vintage RE1160

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu. 1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami.

Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. V celé struktuře papíru jsou charakteristická, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, pouze cca 25. Tenký a obzvlášť lehký, podklad přírodní bílý. Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Papír lze velmi snadno nalepit na mnoho povrchů, karty, dřevo, mdf desky, polystyren, které se používají při decoupage sklo, lepenka, dárkové balení atd.

Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, nalepte, než s ním začnete pracovat. 30 g/m2, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Papír netvoří záhyby a je nejlepší alternativou k ubrouskové technice. Naneste lepidlo, hotovo. Je poloprůhledný, která nejsou všechna stejně silná.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE1160

3. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 slaměné hedvábí Decoupage Servírovací technika Noty Růže Vintage RE1138

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Papír lze velmi snadno nalepit na mnoho povrchů, polystyren, karty, mdf desky, dřevo, které se používají při decoupage sklo, lepenka, dárkové balení atd. V celé struktuře papíru jsou charakteristická, která nejsou všechna stejně silná.

Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Papír netvoří záhyby a je nejlepší alternativou k ubrouskové technice. Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. Tenký a obzvlášť lehký, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. 30 g/m2, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, podklad přírodní bílý.

Je poloprůhledný, pouze cca 25. Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky. Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami. Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE1138

4. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 Slaměné hedvábí Decoupage Vintage Cyberpunk Motýl Patina RE1238

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, nalepte, než s ním začnete pracovat. Naneste lepidlo, hotovo. Je poloprůhledný, která nejsou všechna stejně silná. Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu.

1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. Papír netvoří záhyby a je nejlepší alternativou k ubrouskové technice. Tenký a obzvlášť lehký, pouze cca 25. Pro lepší trvanlivost nakonec uzavřete jednou nebo více vrstvami laku. Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami.

V celé struktuře papíru jsou charakteristická, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE1238

5. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 Slaměné hedvábí Decoupage Servírovací technika Květiny Růže RE2315

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - 30 g/m2, podklad přírodní bílý. V celé struktuře papíru jsou charakteristická, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. 1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². Je poloprůhledný, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, která nejsou všechna stejně silná.

Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky. Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Papír lze velmi snadno nalepit na mnoho povrchů, které se používají při decoupage sklo, karty, lepenka, MDF desky, dřevo, polystyren, dárkové balení atd.

Papír netvoří záhyby a je nejlepší alternativou k ubrouskové technice. Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami. Naneste lepidlo, hotovo. Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE2315

6. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 Slaměné hedvábí Decoupage Motýli Květiny Ptačí klec RE1919

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky. Tenký a obzvlášť lehký, podklad přírodní bílý.

Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, než s ním začnete pracovat. Pro lepší trvanlivost nakonec uzavřete jednou nebo více vrstvami laku. Naneste lepidlo, nalepte, hotovo. Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami. Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu. Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty.

Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu. 1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². 30 g/m2, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. Je poloprůhledný, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, která nejsou všechna stejně silná.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE1919

7. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 Slaměné hedvábí Decoupage Velikonoční zajíc Dům Větrný mlýn RE0793

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Tenký a obzvlášť lehký, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Je poloprůhledný, podklad přírodní bílý.

Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu. Naneste lepidlo, hotovo. Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, nalepte, než s ním začnete pracovat. Papír netvoří záhyby a je nejlepší alternativou k ubrouskové technice. V celé struktuře papíru jsou charakteristická, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, pouze cca 25.

1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky. Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. Pro lepší trvanlivost nakonec uzavřete jednou nebo více vrstvami laku.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad

8. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 Slaměné hedvábí Decoupage Servírovací technika Kočka Tráva RE1435

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, nalepte, než s ním začnete pracovat. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami.

Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. Papír lze velmi snadno nalepit na mnoho povrchů, polystyren, dřevo, mdf desky, karty, které se používají při decoupage sklo, lepenka, dárkové balení atd. Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky.

1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². Potisk nádherných vzorů se provádí osvědčenou technologií a je nejvyšší kvality. 30 g/m2, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Je poloprůhledný, která nejsou všechna stejně silná. Naneste lepidlo, hotovo. Tenký a obzvlášť lehký, podklad přírodní bílý.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE1435

9. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 slaměné hedvábí Decoupage Vánoce Vánoce kl. Obrázky RE2951

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky. V celé struktuře papíru jsou charakteristická, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky.

Je poloprůhledný, která nejsou všechna stejně silná. Naneste lepidlo, nalepte, hotovo. Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu. Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu. Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Pro lepší trvanlivost nakonec uzavřete jednou nebo více vrstvami laku.

Jednotlivé díly by měly být odtrhávány z jednoho listu je lepší, než je vystřihnout nůžkami. Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. 1 list rýžového papíru din a4 o tloušťce 25 – 30 g/m². 30 g/m2, podklad přírodní bílý. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Tenký a obzvlášť lehký, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, pouze cca 25.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE2951

10. Josys Bastelmärchen

#ad

Josys Bastelmärchen Rýžový papír A4 slaměné hedvábí Decoupage Servírovací technika růžové růže Vintage RE0791

#ad
Josys Bastelmärchen #ad - Papír lze velmi snadno nalepit na mnoho povrchů, polystyren, dřevo, karty, které se používají při decoupage sklo, lepenka, mdf desky, dárkové balení atd. Pro nalepení se hodí každé lepidlo na decoupage. Rýžový papír lze zpracovat pomocí lepidla na decoupage nebo ubrousky.

Velmi živé barvy se pod vlivem lepidla nerozmazávají a nevyblednou. Je poloprůhledný, viditelná vlákna rozložená v různých směrech, pouze cca 25. Pro lepší trvanlivost nakonec uzavřete jednou nebo více vrstvami laku. Super papír se skvělými motivy pro ruční práce v decoupage / ubrouskové technice vhodný jak pro zkušené kutily, tak i pro začátečníky. 30 g/m2, podklad přírodní bílý.

Tenký a obzvlášť lehký, ale ve srovnání s ubrousky přesto silnější a odolnější. Motivy lze také jemně natáhnout na kulaté/oválné předměty. Nepravidelný okraj rýžového papíru lze pak snadněji zakrýt na povrchu dekorovaného předmětu. Rýžový papír pro decoupage nevyžaduje žádnou speciální přípravu, než s ním začnete pracovat. Díky této vlastnosti má každý list originální vzhled a neobvyklou strukturu.
ZnačkaJosys Bastelmärchen #ad
VýrobceJosys Bastelmärchen #ad
Hmotnost0
Číslo díluRE0791