Top 10 LED Panel 120×30 – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airand

#ad

Lampa do sklepa trubice IP66, připojitelné, garážová lampa, stropní svítidlo vlhké prostory 3600 lm, studená bílá 5000 K, LED svítidlo do vlhkých místností, 36 W, 120 cm, vodotěsné, dílenská lampa pro

#ad
Airand #ad - Led osvětlení garáže, v mléčně bílém krytu nabízí rovnoměrný 180° širokoúhlý paprsek, žádný rušivý bzučivý tón. Iroké použití: naše led světlo 120 cm je vodotěsné, supermarketu, nárazuvzdorné. Energeticky úsporné a dlouhá životnost: led svítidlo do vlhkých místností 120 cm používá nejnovější technologii ochrany životního prostředí.

Dlouhá životnost a robustní: airand je profesionální značka osvětlení, vždy vyhráváme ve vysoké kvalitě. Naše svítidla pro vlhké prostory mají nejvyšší standardy kvality a náš obchod má do 24 hodin odpověď od zákaznického servisu. Neblikání/neoslňující/žádný hluk: led svítidlo do sklepa kvalitní led s 3600 lumeny, neoslňující a neblikající světlo, žádný hluk, led světlo ve sklepě, které chrání vaše oči. Na naše led svítidlo do vlhkých prostor poskytujeme 3 roky záruku. Velmi snadná instalace : naše led trubicová lampa se velmi snadno instaluje, led zářivku 120 cm lze namontovat na strop nebo na stěnu.

Led lampa do dílny je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 90w zářivkám, lampa do vlhkých místností šetří více než 90 % nákladů na energii. Bitte seien Sie versichersichert zu kaufen. Naše svítidlo do vlhkých místností lze namontovat jak vertikálně, tak horizontálně, toto má zabudované kvalitní LED perly, není nutné instalovat další žárovky. Doporučeno pro použití jako sklepní lampa garážová lampa do dílny.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška2.13
Délka45.28
Hmotnost1.46
Šířka2.6
Číslo díluNeon Led 120 cm
ModelkaNeon Led 120 cm

2. Öuesen

#ad

Sklepní LED trubice 36 W 3600 lm, lampa do vlhkých místností, LED svítidlo do vlhkých místností 120 cm, stropní svítidlo do dílny, dílenská lampa IP66, voděodolná, lampa do, studená bílá, 5000 K

#ad
Öuesen #ad - Tato led lampa do sklepa má design šetrný k očím, světlo do sklepa nedochází k nepříjemnému blikání, garážová svítidla při provozu není bzučivý hluk, takže LED lampa do vlhkých místností 120 cm až 30 000 hodin zajišťuje dlouhotrvající osvětlení. Led garážová lampa nebliká ani při nízkých teplotách.

Led garážová lampa testováno podle vysokého standardu, fitness studio, dílna, zahrada loft sklep, koupelna, továrna, je velmi bezpečná a spolehlivá. Led lampa do sklepa je velmi energeticky účinná: se světelnou účinností až 100 lm/w má led svítidlo do vlhkých místností velmi nízkou spotřebu energie a může nahradit žárovkové, halogenové a zářivkové žárovky. Scénáře použití jsou velmi rozmanité: led lampa do dílny díky vodotěsnosti podle ip66 lze lampu do sklepa led použít uvnitř i venku. Led trubice 120 cm pro venkovní a vnitřní prostory jako kancelář, stadion, dílna, kuchyň, markýza, přístřešek, dílna, chodba, umývárna.

Led stropní svítidlo 120 cm ochrana očí: led lampa do dílny je vyrobena z kvalitních materiálů. Naše led svítidlo do vlhkých místností 120 cm lze namontovat jak vertikálně, tak horizontálně, tato LED lampa do sklepa má zabudované kvalitní LED perly, není nutné instalovat další žárovky. Ušetřete si častou výměnu žárovek, tato LED trubicová lampa je velmi pohodlná a bezproblémová. Led garážová lampa je stejně jasná jako 3600 lumenů, takže toto LED stropní svítidlo do dílny může plně osvětlit vaši pracovní a obytnou oblast.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Výška1.85
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka2.44
Číslo dílu1208
Modelka1208

3. Philips Hue

#ad

Všechny odstíny bílé, Echo Dot, kulaté, stmívatelné, Philips Hue White Ambiance Aurelle panelové světlo bílé vč. stmívače 2200 lm, ovládání přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru.

Generace. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a zažijte plný zážitek z chytré domácnosti s mnoha funkcemi. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Flexibilní ovládání světla: pro plynulé a pohodlné stmívání, použijte dodaný stmívací spínač jako vypínač světla nebo také jako odnímatelné dálkové ovládání.

Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Jednoduché nastavení přes bluetooth: umístěte panelové světlo s integrovaným osvětlovacím prostředkem, stáhněte si aplikaci a můžete své světlo ovládat chytře.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška15.55
Délka1.85
Hmotnost4.14
Šířka15.55
Číslo dílu929003099301
Modelka929003099301

4. Sentasi

#ad

Stropní svítidla pro obývací pokoj, ultra tenké svítidlo, 3000 lm, ložnici,, 3000-6500 K, Sentasi Stropní svítidlo LED stropní svítidlo, stmívatelné s dálkovým ovládáním, kulaté, 24 W, ploché

#ad
Sentasi #ad - Světlo můžete nastavit také pomocí jednoho NastavNastavit nástěnný vypínač. Vysoce kvalitní led čip se 168 světlými led perlami jako osvětlovací těleso, odpovídá běžné 170w žárovce, energeticky nejúčinnější a nejšetrnější stropní svítidlo svého druhu, které poskytuje 3000 lumenů při světelném výkonu 24 W.

V režimu časovače lze led stropní svítidlo nastavit tak, aby se automaticky vypnulo 60 sekund před spaním / o 60 minut později. Toto stropní svítidlo odpovídá běžné 170w žárovce a šetří více než 85 % nákladů na energii. Dlouhá životnost až 40 000 hodin. Vytáhněte podstavec. Snadná instalace pomocný kovový drát se přidává na zadní stranu tělesa lampy, aby se zabránilo sklouznutí tělesa lampy během instalace.

Ivotnost až 40 000 hodin. Funkce pamětidálkové ovládání s paměťovou funkcí si před vypnutím zapamatuje teplotu barev a jas. Vysoká reprodukce barev cri > 82 zobrazte jasněji skutečné a originální barvy objektů a zajistěte živější a přesnější osvětlení. Nemusíte světlo znovu nastavovat dálkové ovládání si automaticky zapamatuje poslední nastavení; světlo prosím minimálně na 60 sekund vypněte, aby se funkce paměti projevila. Připojte dráty. Instalujte kryt Leuch.
ZnačkaSentasi #ad
VýrobceSentasi #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost1.54
Šířka11.42
Číslo díluSKCL-300/T
ModelkaSKCL-300/T

5. BERIXDEEP

#ad

IP66 stropní LED zářivkové pásky, 40 cm, sklep,, 4000 K, vodotěsné svítidlo do vlhkých místností s kabelem a konektorem, neutrální bílá pro garáž, LED svítidlo do vlhkých místností, 18 W, 1800 lm

#ad
BERIXDEEP #ad - Vysoká svítivost a žádné blikání: díky nejnovější led technologii, 1800 lm je tato led stropní lampa neutrální bílá perfektní pro osvětlení míst, super jasná 4000 K, kde je zapotřebí dobré světlo. Pokud je zapotřebí více sériových zapojení, spojte dvě LED trubice v sérii se spojkou.

Velmi rozšířené pro garáž, sklep, chodbu, továrny, soukromou zahradu, kancelář, zahradu, stanici metra, kuchyň, komerční dům, divadla, hotel, do bazénu, obchodní dům, dílnu, schodiště, sklepní koupelnu, balkon, skladu. Lze namontovat na stěny nebo strop, vertikální nebo horizontální instalace závěsné lano není součástí dodávky. Ip66 vodotěsné: led svítidlo do vlhkých místností pro venkovní použití je vodotěsné a prachotěsné, lze jej perfektně použít jako sériové zapojení LED trubek pro vlhké prostory v soukromém nebo veřejném prostředí.

Jednoduché sériové zapojení: led svítidlo do vlhkých místností 40 cm nabízí více možností instalace. Tíhlý profil: led diody chráněné proti vlhkosti se zástrčkou mají velmi pěkný tvar, velmi jasné s rovnoměrným světlem a hodí se pro nízké sklepní prostory, štíhlé, stupně a kanceláře.
ZnačkaBERIXDEEP #ad
VýrobceBerix #ad
Výška1.42
Délka1.57
Hmotnost1.01
Šířka2.83
Číslo díluLED batten light
Modelka52-AKFQ-44YM

6. Rafow

#ad

Sklady stodola, 6500 K, 1 ks – 20000 lm, dílnu, 200 W LED garážové svítidlo, tvarovatelná stropní lampa s 12 nastavitelnými panely – E26 / E27 Bay světlo pro sklep, obchod, dílenská lampa, osvětlení garáže

#ad
Rafow #ad - Iroké použití – vyznačuje se jedinečným designem a vynikajícími světelnými efekty, sklady, jako je garáž, výstavní oblast, stadion, stodola, obchody, je naše stropní svítidlo vhodné pro velkoplošné osvětlení, veřejné pokoje, kanceláře, sklepy atd. A ideální volbou pro komerční a vnitřní osvětlení.

Upozornění: ujistěte se, že světlo zhasne a vychladne, aby se zabránilo popálení. Uspokojivý servis – naše led garážová svítidla mají dlouhou životnost a mají výhody vysoké teplotní odolnosti, odolnosti proti rozbití atd. Super jasné led garážová světla – ve srovnání s jinými zdroji světla přichází naše nejnovější 200w tvarovatelné led garážová svítidla s 13 LED osvětlovacími panely a 228 ultra vysokými svítivostmi LED lamp, s 6500 K denním světlem a výkonem 20 000 lumenů a nabízí tak optimální vnitřní osvětlení. 360° osvětlení a tvarovatelný design – vylepšené skládací garážová světelná panely lze flexibilně nastavit z 0°-90° na nejlepší úhel osvětlení.

Jednoduše jej našroubujte do patice E26/E27 a instalace je stejně jednoduchá jako žárovka. Co nejrychleji nabídneme rozumná řešení. Toto interiérové garážová svítidla zcela pokrývá oblasti 360° bez tmy, což je u jiných běžných žárovek méně možné. Snadná instalace, není zapotřebí kabeláž – osvětlení garáže se snadno instaluje, bez nářadí, drátů a profesionálních elektrikářů. Upozornění: toto garážové svítidlo nemá funkci detekce pohybu.
ZnačkaRafow #ad
VýrobceRafow #ad
Výška12.99
Délka12.99
Hmotnost1.24
Šířka12.99
Číslo díluLW-EMKA-K9OY
ModelkaLW-EMKA-K9OY

7. BRILONER

#ad

BRILONER, LED stropní lampa s dálkovým ovládáním, stmívatelná, kuchyňská, nastavitelná od teplé bílé až po neutrální bílou, lampa do ložnice, lampa do obývacího pokoje, stropní svítidlo, LED lampa

#ad
BRILONER #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Jako lampa do obývacího pokoje nebo ložnice. Tato moderní led stropní lampa se dvěma obdélníkovými led moduly jeden z nich otočný, vyrobená z kovového plastu, díky kovu v kartáčovaném hliníkovém vzhledu a chromované kovové podložce na baldachýnu svítidla upoutá pozornost i ve vašich prostorách – mnohostranně použitelné např.

Díky stmívatelnosti a regulaci teploty barev 2. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. 700 kelvinů – 5. 400 lumenů a vytváří tak příjemné světlo – vysoká průměrná životnost je cca 25. 000 hodin. Další výhody tohoto jednoduchého stropního svítidla jsou funkce nočního světla a integrovaný časovač – pomocí přiloženého dálkového ovládání můžete stropní lampu pohodlně ovládat z pohovky.

000 kelvinů můžete světelné podmínky individuálně přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům – uloží se naposledy zvolené nastavení paměťová funkce. Rozměry výrobku: 1100 × 248 × 78 mm d × š × v. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. U energeticky úsporných 40 wattů přesvědčí dva led moduly světelným výkonem celkem 4.
ZnačkaBRILONER #ad
VýrobceBriloner Leuchten #ad
Výška3.07
Délka43.31
Hmotnost2.12
Šířka9.76
Číslo dílu3145-018
Modelka3145-018
ZárukaŽádné údaje.

8. Öuesen

#ad

Lampa do vany, kompletní dílna, LED svítidlo do vlhkých místností, stropní svítidlo, IP66, garážová lampa, studená bílá 5000 K, 4500 lm, vodotěsná LED zářivka, 45 W, 150 cm, lampa do vlhkého prostoru

#ad
Öuesen #ad - Energeticky úsporný a s dlouhou životností: led lampa do sklepa využívá nejnovější technologii ochrany životního prostředí. Světlo je velmi pohodlné pro jednu osobu instalovat samostatně. Iroce použitelné: toto led dílenské stropní svítidlo lze připojit až na 12 svítidel, garáže, ložnice, lze široce použít v exteriéru i interiéru, chodby, obývacího pokoje, obchodu, kuchyně, supermarketu, koupelny, balkonu, sklepa, včetně dílny, chodby, skladu atd.

Neblikání/neoslňující: vysoce kvalitní led s 4500 lumeny v mléčně bílém krytu nabízí rovnoměrný 180° širokoúhlý paprsek, neoslňující světlo bez blikání pro ochranu vašich očí. Světelná účinnost činí až 1 W/100 lumenů. Ip66 vodotěsnost: díky vysoké třídě ochrany ip66 má tato led lampa do vlhkých prostor extrémně vysokou odolnost vůči nečistotám a vodě a hodí se zejména jako LED osvětlení pro místnosti s vyšší vlhkostí.

Pro instalaci neonové trubice 150 cm potřebujete pouze šroubovák. Dný hluk, neruší ostatní domácí spotřebiče. Je životnost až 30 000 hodin. Led dílenská lampa je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 90W zářivkám, šetří více než 90 % nákladů na energii. Snadná instalace: stropní svítidlo sklep lze jednoduše nainstalovat.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Výška1.93
Délka59.06
Hmotnost1.85
Šířka2.52
Číslo díluANICEMOON
ModelkaCT-1306-45

9. Airand

#ad

Stropní svítidlo 4000 K, dílna, LED stropní svítidlo do, LED trubice 45 W, 4500 lm, IP66 vodotěsná lampa do sklepa, Airand LED svítidlo do vlhkých místností 150 cm, lampa do garáže, neutrální bílá

#ad
Airand #ad - V garáži, balkóně, skladové hale, kanceláři, chodbě atd. Zářivka je super světlá a neblikají: zářivka je super světlá, kvalitní led nabízí rovnoměrné, žádné oslnění, žádné plápolavé světlo, které může lépe chránit vaše oči. Led svítidlo do krbového prostoru lze použít v interiéru i exteriéru, supermarketu, sklepě, dílně, např.

Je životnost až 30 000 hodin. Dílenské světlo se snadno instaluje: dílenská lampa může zapojit až 12 světel v řadě, velmi praktická a jednoduchá. Osvětlení garáže můžete nainstalovat velmi rychle a jednoduše. Na naši garážová lampu poskytujeme 3 roky záruku. Buďte si jisti, vždy vyhráváme vysokou kvalitu. Kompletní led zářivka nemá žádné olovo ani rtuť, žádné ultrafialové a infračervené záření. Zjistíte, s kabely na obou koncích, že je velmi snadné a pohodlné instalovat tuto lampu do sklepa nezávisle na sobě a nevyžaduje žádnou pomoc elektrikáře.

Pokud by se během 3 let vyskytly problémy s kvalitou s led osvětlením sklepa, že koupíte tuto LED lampu do vlhkých místností : Airand je profesionální značka osvětlení, můžete se na nás obrátit a my Vám nabídneme uspokojivé řešení. Ip66 vodotěsné led svítidlo do vlhkých prostorů: led svítidlo do vlhkých prostor je vodotěsné ip66 a vykazuje extrémně vysokou odolnost proti vodě a prachu. Můžete si je objednat. Neonová zářivka je ideální volbou pro úsporu energie a úsporu peněz.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška1.46
Délka59.06
Hmotnost3.09
Šířka2.76
Číslo dílu1301
Modelka1301
ZárukaNa LED trubici poskytujeme 3letou záruku výrobce od data nákupu.

10. Anten

#ad

Vnitřní a venkovní osvětlení | IP65 vodotěsné svítidlo do sklepa, Anten 36 W LED svítidlo do vlhkých místností, pro sklep, lampa do vlhkých prostor v neutrální bílé barvě 4000 K, 120 cm, garáž

#ad
Anten #ad - Energeticky úsporné: 36w led svítidlo do vlhkých prostor je vysoce účinné s > 84 lumenů na watt a alternativou k tradičním 200W žárovkám nebo 95W zářivkám. Odolná proti povětrnostním vlivům: třída ochrany ip65 je vhodná pro použití našeho LED svítidla do vlhkých prostor i venku nebo jako garážová světla, garážová svítidla, osvětlení garáže.

Ultra tenký design: naše led svítidlo do vlhkých prostor je ultra tenké, aby se dalo použít i v každém prostoru jako sklepní lampa, lampa do vlhkých místností, reflektor do hobby místnosti a venkovní osvětlení.

Neoslňující: vysoce kvalitní led s 3000 lumeny v mléčně bílém krytu nabízí rovnoměrné, neoslňující světlo, které je vhodné pro pracovny. Ušetřete až 70 % nákladů na energii. Snadná instalace: postupujte podle dodaného návodu k instalaci a instalaci LED svítidla do vlhkých místností, pak LED svítidlo do sklepa propůjčí vašemu prostoru úžasně jasné světlo.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceLanche #ad
Výška1.42
Délka46.85
Hmotnost0.95
Šířka2.8
Modelka1
Záruka5 let.