Top 10 Namensstempel Kinder Textil – Razítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. zAcheR-fineT-design

#ad

Dárek pro děti – AUTOMATIKSTEMPEL Trodat Printy 4913 – zAcheR-fineT, Razítko Individuální razítko na adresu Malý LÖWE – razítko na školní razítko personalizované jméno adresy zvířete

#ad
zAcheR-fineT-design #ad - Mail siehe impressum na jméno prodejce klikněte nahoře v nabídce při "Odeslání a prodeji. ". Individuální razítko s adresou a jménem jako školní razítko nebo razítko na adresu: malý lev pro malé bojovníky sladký a nadčasový pro školní knihy, sešity, obrázková kniha, oblíbené příběhy a další.

Razítko se srdcem stejně individuální, jako vy samotné a vaše dítě. Děkujeme : na vyžádání rádi jiné písemné nebo motivy. Razítkovací polštářek je u tohoto samobarvicího přípravku vyměnitelný/lze doobjednat. Další pokyny k použití, užitečné tipy v detailním popisu výrobku. Ideální razítko se jménem jako roztomilý dárek k nástupu do školního kornoutu, k biřmování nebo jiným příležitostem. Po nákupu nám prosím zašlete pomocí funkce "POUŽITÍ" jednoduše Váš požadovaný text.

Jména a adresa se vloží a perfektně přizpůsobí, výška razítka cca 18 mm, délka cca 40 – 60 mm – podle délky jména, – pro snadnou manipulaci jako samobarvicí automatika Trodat PRINTY 4913 s integrovaným razítkovacím polštářem pro mnoho tisků. Pro kutilské práce, textilie a jiné kreativní použití viz vzorové fotografie a detaily. Vyrábíme osobně a individuálně. Vyrobeno přímo v ateliéru a odesíláno z první ruky. Design od Isabelle zAcheR-fineT.
ZnačkazAcheR-fineT-design #ad
VýrobcezAcheR-fineT design #ad
Výška0.94
Délka2.36
Šířka0.71
Číslo dílu16_22Adr

2. stempelfritz

#ad

Razítko na adresu nebo firemní razítko – 38 × 14 mm – 4 řádky, Razítko – easyprint 1 šedé – s textem na přání, personalizovatelné razítko jména

#ad
stempelfritz #ad - Prostřednictvím personalizačního nástroje Amazon máte k dispozici 4 řádky, různá písma a 3 rámečky. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte své kreativitě volný průběh.

Malé, paktické, samobarvící razítko ve formátu 38 x 14 mm. Easyprint 1 je ideální razítko pro každodenní práci v kanceláři, v praxi nebo doma. Ať už jako razítko na adresu, vytvořte si podle potřeby vlastní razítko včetně jména, razítko se jménem nebo firemní razítko, e-mailu, mobilního čísla, telefonu, adresy, daňového čísla, bankovních údajů atd. Textová deska z vysoce kvalitní laserové gumy individuálně podle vašeho přání poskytuje díky nejmodernější laserové technologii s vysokým rozlišením perfektní otisky razítek.
Značkastempelfritz #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Výška2.72
Délka2.2
Hmotnost0.1
Šířka1.18
Číslo dílu9911.12.13.15
Modelka9911.12.13.15

3. Trodat

#ad

Blau, Trodat 4911 Printy Stempel Handelsformel mit Text, selbstfärbend, Größe der Textplatte: 37 x 14 mm

#ad
Trodat #ad - Transparenter boden für präzise Markierung; horizontaler Schieberegler verhindert unbeabsichtigtes Blockieren. Lichtecht, lichtecht, nicht verblassend und nicht abwischbar.

Inklusive austauschbarer zweifarbiger tintenpatrone; trocknet nicht aus und dank der beidseitigen Griffmulden ist der Wechsel einfach und ohne Gefahr der Verschmierung; Ref. Die neue generation printy 4. Die dokumententinte nach din iso 14145-2 trocknet schnell und wischt nicht aus. Tintenpatrone 6/4911. Praktischer briefstempel in Schwarz und Grau für die Organisation von Dokumenten und anderen kommerziellen Korrespondenz. 0 klimaneutral leichter und kleiner Stempel mit hohem Recycling-Kunststoffgehalt; trodat investiert auch in Wetterschutzprojekte wwf.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška1.18
Délka2.56
Šířka0.98
Číslo dílu8428447823662
Modelka8428447823662

4. STEMPEL-FABRIK

#ad

Stempel-fabrik – Samobarvicí razítko "DUPLIKÁT" – razítko pro označení druhých písem, kopií a duplikátů – přesné textové razítko ideální pro účetnictví 47 x 17 mm | 1 řádek

#ad
STEMPEL-FABRIK #ad - Slouží jako opravdová usnadnění práce a jsou proto ideálním společníkem ve stresujícím každodenním životě v kanceláři. Detaily výrobku: součástí dodávky je samobarvicí razítko s nápisem "duplikát" o rozměrech 47 x 17 mm.

Pevné komponenty a nejmodernější laserová technika s vysokým rozlišením zajišťují dlouhou životnost. Kromě příjemné a snadné obsluhy je také výměna razítkového polštáře hračkou, což činí razítko velmi oblíbené u firem. Organizační razítko: pro optimální účetnictví musí být příslušné dokumenty vybaveny přesným popisem. Obrovská časová úspora: razítka se používají při opakovaných kancelářských činnostech. Přesná výroba: pro gravírování textové desky používáme vysoce kvalitní laserovou gumu s vynikajícími vlastnostmi pro zachycení barev a kvalitu potisku.

Razítko storno tak přispívá k perfektní organizační struktuře. K dostání také personalizovaně: hledáte personalizované razítko na adresu nebo jméno? Náš sortiment zahrnuje celou řadu razítek a nálepek, které jsou vybaveny různými nápisy nebo je lze také zcela jednoduše individuálně upravit.
ZnačkaSTEMPEL-FABRIK #ad
Výrobcestempel-fabrik #ad
Výška3.54
Délka3.54
Šířka1.57

5. zAcheR-fineT-design

#ad

Razítko – individuální razítko s adresou kulaté FAMILIENHAUS III – razítko rodinné razítko personalizované jméno adresa rodiny, dárek – zAcheR

#ad
zAcheR-fineT-design #ad - Vytvořte si individuálně jako vlastní života. Be you & creative, hobby, zcela velké na potisku, ať už ve fotoknize nebo jako scrapbook. Každé jednotlivé dřevěné razítko je pečlivě zabalené. Razítko: rodinný domek iii, kulatý – překrásné razítko na adresu ve vzhledu poštovní razítka, pro velké a malé ruce.

Velikost motivu: cca 44 x 44 mm – razítko namontované na plochém razítkovém dřevu s prohlubní pro děti, dospělé a celou rodinu, jako dárek k narozeninám, Kitastart, vánoční oslavy nebo k zahájení školní kornouty. Tento rodinný postroj je ručně zhotoven přímo v ateliéru designérky a podrobně v tisku.

Malé razítko, pro kasy, školy a zaměstnání. Vytvořte si svůj majetek tak individuální, jak jste jedineční : Pěkný a smyslný společník na mnoho let. Lze použít se všemi razítkovými polštáři nebo tekutými akrylovými barvami, pro vlastní vytváření etiket se jménem, školních sešitech, razítky na dopisních obálech, knihách a mnohých dalších, což volá po individuálním označení.
ZnačkazAcheR-fineT-design #ad
VýrobcezAcheR-fineT-design #ad
Výška0.98
Délka1.73
Šířka1.73
Číslo díluAdr18_38

6. Trodat

#ad

Trodat Tvé věci razítko s individuální textovou deskou a motivem – samobarvicí textilní razítko – lze prát v pračce – razítko se jménem do školy, školky a sportu – 2 řádky – 38 x 14 mm

#ad
Trodat #ad - Produkt roku 2020 v kategorii B2C značkového průmyslu PBS. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte volný průběh své kreativitě. Prostřednictvím nástroje na přizpůsobení amazon máte k dispozici 2 řádky, 3 druhy písma a 20 motivů z různých oblastí.

Vytvořte si vlastní razítko se svým jménem, skupinou, motivem, třídou nebo sportovním klubem. Rychlé a snadné je vaše jméno všude na tvých tričkách, láhev na pití, tvému pouzdru, tvé dóze na chléb, tvému sportovnímu vaku atd. Sada obsahuje razítko, namontovanou textovou destičku s vaším textem na přání a motivem, etikety a nažehlovací rouno. Doplňovací sada s náhradními polštářky, razítkovací polštářek, rounem a etiketami je k dostání.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Číslo díluDDST

7. MINE

#ad

Mine Stamp kompaktní razítko na oblečení a knihy | Personalizovatelné kompaktní razítko pro dospělé a dětské oblečení | personalizovaná pečeť jména pro dětské oblečení

#ad
MINE #ad - Produkt: razítko pro označení knih, oblečení, obuvi, batohů atd. Text lze změnit přidáním a odstraněním požadovaných znaků. Se jménem nebo jinými osobními údaji. Zůstává viditelný i po mnoha praních.

Vlastnosti: obsahuje 1 razítko + 1 inkoustovou kazetu + 1 potisk s 256 znaky písmena, čísla a speciální znaky + 1 svorku pro připevnění znaků. Použití: text razítka je díky dodaným písmenům plně přizpůsobitelný. Trvanlivost více než 1000 aplikací. Perfektní pro pohodlné označování oblečení nebo knih, bez žehlení nebo šití.

Mimořádně odolný a nesmazatelný černý inkoust. Obsahuje celou abecedu s opakovanými písmeny, číslicemi a interpunkčními znaky. Design: abecední razítko s přizpůsobitelným textem. Personalizace: abecední razítko, které se velmi snadno přizpůsobí. Ideální pro označení oděvů pro identifikaci ve školce nebo doma.
ZnačkaMINE #ad
VýrobceCOLOP #ad
Výška8.86
Délka5.71
Hmotnost0.28
Šířka1.38
Číslo díluB00ABYJ8DK
ModelkaFD-ZJ-230223-1136
Záruka1 rok

8. Trodat

#ad

Sada razítek pro vlastní tvorbu – 3 řádky, včetně příslušenství, samobarvicí, německy, textilní razítko lze prát v pračce, 38 x 14 mm, černý potisk, Trodat Razítko Vaše věci pro děti

#ad
Trodat #ad - Motivů, 1 m nažehlovací rouno a pinzety. Dermatologicky testovaná barva, lze prát do 95 °c na textilie, až na 60 °C na nažehlovací rouno – nálepky se jménem pro připevnění na plasty lze mýt v myčce do 75 °C.

Možné. Rozsah dodávky – razítko s černým polštářem, 30 vodotěsných etiket, 1 razítko sada písmen a čísel vč. Ať už jako razítko s motivem jednorožec, kočka, fotbal, pirátská vlajka, mořská panna, mazaná sova, slon, motýl, razítko s čísly nebo razítko s písmeny – vše lze individuálně popsat. Vaše razítko bude snadno a rychle personalizováno – ve 3 řádcích a max.

14 znaků na řádek můžete sami nahradit motivy, texty a číslice a kdykoli je změnit, razítko Tvé věci jsou voděodolné. Razítko se jménem pro děti – razítko pro přímé razítkování textilu a oblečení – pomocí etiket popisování školních potřeb, láhve na pití, krabičky na chléb, pouzdro na mobil atd.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška1.34
Délka6.69
Šířka4.92
Číslo dílu9010035490609
Modelka9010035490609
Záruka2 roky.

9. Trodat

#ad

Stempel Trodat" Je mark mes P'tites Affaires" – markieren Sie die Sachen Ihrer Kinder mit einem kompletten und passenden Set – Etiketten + Buchstaben mit Zeichnungen – ideal zum Markieren von Kleidung

#ad
Trodat #ad - Zusammensetzung des sets: 1 stempel + 1 buchstabenplatte davon 8 kinderfreundliche Designs + 1 schwarze Stempelkassette + 36 Etiketten 3 verschiedene Formate + 1 Meter Klebeband zum Aufbügeln für dunkle Kleidung.

Die idee: alles markieren um alles wiederzufinden. Die vorteile: ein verspieltes und kinderfreundliches Produkt, eine dermatologisch getestete Tinte mit sehr gut erwähnter Aufschrift und Etiketten und Bügelband sind waschmaschinenfest und spülmaschinenfest. Die etiketten wurden nur für Gegenstände entwickelt, sie sind nicht für Kleidung geeignet. Tipp: legen sie ihre kennzeichnung auf die etiketten, bevor sie sie auf die gegenstände Ihres Kindes kleben und lassen Sie sie vor dem ersten Waschen in der Spülmaschine 12 Stunden trocknen.

Für eltern gedacht, für Kinder entworfen. Markieren sie die etiketten, lunchbox, bevor Sie sie auf verschiedene Untergründe kleben Trinkflasche, Schuhe, Schulbedarf usw. Sie können den vornamen ihres kindes direkt auf der kleidung oder mit einem Bügelband auf der dunklen Kleidung markieren.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTRODAT #ad
Číslo díluJe Marque Mes P'tites Affaires
ModelkaJe Marque Mes P'tites Affaires

10. Stamp by Me

#ad

Stamp by Me | Personalisierter Stempel für Kleidung | Namensstempel Kinderkleidung | Wasserfester Stempel mit permanenter Tinte | 9 Designs mit Cartoon | Name personalisieren

#ad
Stamp by Me #ad - Eigenschaften: enthält 1 stempel + 1 tintenpatrone innen + personalisiertes Gummi durch Klicken auf „Jetzt personalisieren“. Ideal zum markieren von Kleidung, um sie im Kindergarten oder im Wohnheim zu identifizieren.

Personalisierung: wenn sie auf „jetzt personalisieren“ klicken, das Ihnen am besten gefällt, können Sie das Design auswählen, und es Ihren Wünschen anpassen. Sie bleibt bei vielen Wäschen sichtbar. Mit dem namen oder den persönlichen Daten zu kennzeichnen. Hält mehr als 1000 Anwendungen. Mit dem kauf unseres siegels tragen Sie an der Errichtung eines Wasserbrunnens in Benin Afrika bei.

Design: mehr als 12 designs erhältlich. Produkt: stempel, schuhe, um bücher, kleidung, rucksäcke usw. Sehr widerstandsfähige und dokumentenechte Tinte, schwarz. Benutzungsart: der text und das design des stempels können vollständig personalisiert werden, indem Sie auf „Jetzt personalisieren“ klicken. Perfekt zum bequemen markieren von Kleidung oder Büchern, ohne Bügeln und Nähen.
ZnačkaStamp by Me #ad
VýrobceStamp by Me #ad
Číslo díluTampon pour Enfants