Top 10 Reolink Argus Pt – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Reolink

#ad

Rozpoznání zvířat, noční vidění No Glow, solární kamera pro divokou zvěř, momentka, monitorovací kamera se slotem na SIM kartu, Go Ranger, Reolink 4K 3G/4G LTE PTZ divoká kamera s detektorem pohybu

#ad
Reolink #ad - Stačí k němu přistupovat a stahovat videa, aniž byste museli platit další poplatky. V lese, bez omezení. Několik flexibilních možností ukládání: ukládejte své nahrávky bezpečně na integrovanou 32gb microSD kartu lze rozšířit až na 128 GB, Reolink Cloud volitelně nebo FTP server.

Pořizujte momentky, živé pohledy až 20 minut a zachyťte krásu divočiny v ultra vysokém rozlišení. F1, 6 a 12 kusy 940nm ir led vyzařuje tato 4g kamera pro divokou zvěř neviditelné světlo, 6 clony a no-gloW IR pozornost: se super velkou clonou F1, je perfektní pro záznam zvířat ve tmě, aniž by je vyděsil. Dobíjecí baterie a nastavitelný 6w solární panel vám umožní nainstalovat tuto LTE kameru kamkoli, na dvorku nebo na farmě, 100% bezdrátové, na poli atd. Prohlédněte si zachycené momenty zcela jednoduše v bezplatné aplikaci Reolink / klientovi.

Rozpozná dokonce zvířata jako kozlíky, jeleny a krůty. Ovládání 4k uhd a naklápění a naklánění: ponořte se s naší nově vylepšenou solární kamerou 4g lte do živého světa rozlišení 4k uhd. Ideální pro milovníky přírody. 4g lte síť a 6w solární panel: ideální monitorovací řešení nezávislé na síti pro oblasti bez wi-fi a proudu, např. Prozkoumejte přírodu zcela podle svých představ tím, že tuto kameru nakláníte a nakláníte na ni.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška7.09
Délka9.84
Šířka8.86
Číslo díluGo Ranger PT+SR3
ModelkaGo Ranger PT+SR3

2. Reolink

#ad

2,4 GHz WiFi monitorovací kamera, vnitřní monitorovací kamera pro miminka s rozpoznáním osoby/domácích zvířat, 2cestné audio,, Pan&Tilt, Reolink Wi-Fi kamera pro vnitřní použití, otočná s 3 MP HD

#ad
Reolink #ad - 3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky.

Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě. 256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně. Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max.

355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.88
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1-2 Pack-E
ModelkaE1-2 Pack-R
Záruka2 roky omezená záruka.

3. Reolink

#ad

RLC-520A verze aktualizace RLC-520, voděodolná, IR noční vidění, Reolink 2 kusy 5MP PoE IP kamera venkovní s detekcí osob/aut, sledovací kamera venkovní s přihrádkou na micro SD karty

#ad
Reolink #ad - 5mp super hd kamera: s vysokým rozlišením 5mp může tato cctv kamera nahrávat křišťálově čisté video. Pohybové klipy lze uložit na micro sD kartu až 256 GB, pokud je připojena k Reolink NVR. Asosběrna funguje pouze s aplikací Reolink.

Zjednodušené zapojení znamená jednodušší a čistší instalaci. Inteligentní rozpoznávání osob/vozidel: rozlučte se s nežádoucími alarmy, které jsou vyvolány pohybujícími se větvemi nebo létajícími se brouky. Můžete sledovat váš 3d tisk, prohlédnout si celý proces stavby během několika minut nebo zaznamenat překrásné pohledy od východu až po západ slunce. S pokročilou detekcí osob/vozidla identifikuje kamera skutečné hrozby pomocí nejmodernějších detekčních algoritmů a poskytuje vám tak maximální míru klidu a uvolnění.

Jednoduše plug and play: tato poe kamera je vybavena modulem poe pro jeden síťový kabel pro přenos proudu i dat. Kromě toho může pracovat také se serverem FTP. Můžete nahrávat také nepřetržitě, tak nepřetržitý záznam. S 18 infračervenými led a 3d dnr technologií můžete jasně vidět každou událost i ve tmě. Dosah nočního vidění činí až 30 metrů. S kabelem cat5 až 80 metrů, kabel CAT6 až 100 metrů.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška3
Délka4.7
Hmotnost2.98
Šířka4.7
Číslo díluRLC-520A-2 Pack
ModelkaRLC-520A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Reolink 2 kusy 5MP PoE monitorovací kamera venkovní, infračervené noční vidění, vodotěsné IP66, IP kamera s audio a slotem na kartu Micro SD, vzdálený přístup pro vnitřní, detekce pohybu, RLC-410-5MP, venkovní

#ad
Reolink #ad - Kromě toho je tato venkovní kamera s vestavěným mikrofonem a externím slotem pro karty Micro SD SD karta není součástí dodávky. Spojení ip kamery s routerem; 2. Vynikající noční vidění: monitorovací kamera, která je vybavena 18 led světly a infračerveným zapojením, se ve tmě automaticky přizpůsobí světelným podmínkám.

Kromě toho se nahrané obrázky/videa nahrávají na FTP server a ukládají. Fotoaparát bullet v pouzdru ip66 odolném proti povětrnostním vlivům lze instalovat ve venkovních nebo vnitřních prostorách. Ve své aplikaci smartphonu najdete CCTV kameru automaticky pod stejnou sítí. Plug und play: připojení k internetu pouze ve dvou krocích: 1. S funkcí nočního vidění lze v noci dosáhnout dosahu až 30 metrů.

Inteligentní detekce pohybu a alarmy: jakmile je detekováno nebezpečí, pošle vám ip kamera okamžitě upozornění e-mailem a push oznámení na váš mobilní přístroj. Audio záznam v 5mp super hd: vybavená 4mm objektivem a 80stupňovým zorným úhlem nabízí tato domácí bezpečnostní kamera 5MP super HD rozlišení. Není součástí dodávky. Stáhněte si aplikaci Reolink. Napájení přes ethernet: díky integrovanému modulu poe se napájení a přenos videa provádějí současně přes PoE injektor.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka7.4
Hmotnost3.17
Šířka2.6
Číslo díluRLC-510A-2 Pack
ModelkaRLC-510A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

5. Reolink

#ad

Venkovní baterie se solárním panelem, Reolink Bezdrátová monitorovací kamera 3G/4G LTE, slot na micro SD a SIM kartu, noční vidění hvězd,, 1080p solární IP kamera, venkovní s PIR detektorem pohybu

#ad
Reolink #ad - Pir detektor pohybu a lokální ukládání: pomocí pir senzoru spustí bezdrátová 4g kamera důležité alarmy a zaznamenává videa pro přehrávání na microSD kartě až 128 GB, současně vás informuje prostřednictvím push, není součástí dodávky, sirény a e-mailů momentkou.

Klient s rodinou nebo mluvte, dívejte se živě na pošťáky a přehrávejte videa. Ideální volba pro video dohled např. Snadná instalace a použití: už žádný změť kabelů, stáje, farmy nebo. 3g/4g-lte: tato bezdrátová solární kamera podporuje síť 4g lte a 3g, proto můžete jednoduše vložit nano SIM kartu a nainstalovat tuto IP kameru kamkoli. Díky snímači cmos s hvězdami si můžete ve tmě užívat i jasné noční vidění až 10 m. 10 m hvězdné noční vidění a širokoúhlé vidění: s rozlišením 1080p fhd a zorným polem 110° pořizuje tato venkovní ip kamera ostrá videa a obrázky pro větší oblasti.

2cestné audio & dálkový přístup: můžete kdykoli a kdekoli přes bezplatnou aplikaci reolink nebo. Obsluha více kamer reolink ve stejné aplikaci a sdílení více uživatelů jsou k dispozici obojí. Používá se jako venkovní kamera, staveniště, zcela jednoduchá instalace je hotová během několika minut. Obytné vozy, kde není k dispozici přístup k Wi-Fi a žádný zdroj proudu. Díky solárnímu provozu si nemusíte dělat starosti, že se baterie vybije.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.95
Délka4.45
Hmotnost2.65
Šířka2.95
Číslo díluEU-Reolink Go w SR2-S
ModelkaReolink Go+SP

6. Reolink

#ad

RLC-510A, 30m IR noční vidění, černá, Reolink 5MP PoE monitorovací kamera venkovní s detekcí osob/auta, vodotěsnost IP66, chytrá IP kamera venkovní s časosběrem, slot na kartu Micro SD, audio

#ad
Reolink #ad - Můžete také nastavit, že budete kdykoli nebo podle časového plánu informováni. Flexibilní možnosti záznamu: monitorovací kamera podporuje nepřetržité nahrávání, pokud jsou detekovány pohyby nebo během plánovaného času. Vyberte si cestu podle přání.

Inteligentní rozpoznání osob a auta: s pokročilým inteligentním detekcí pohybu může tato ip kamera odlišit osoby a vozidla od jiných objektů. Zjednodušené zapojení znamená jednodušší a čistší instalaci. Se zabudovaným mikrofonem nahrává také audio, aby byla zajištěna dodatečná bezpečnost. Videa lze ukládat na micro sd kartu až 256 gb, není součástí dodávky, Reolink NVR nebo FTP server. Spolehlivé spojení Plug-and-Play pro DIY nadšence. Můžete dostávat specifičtější zprávy a okamžitě vědět, co vyvolává varování.

Rychlejší instalace poe: tato cctv kamera používá jediný ethernetový kabel pro přenos dat i proudu. Funguje perfektně jak uvnitř, tak i vně Vašeho domu při každém drsném počasí. 5mp super hd a audio záznam: s vysokým rozlišením 2560 x 1920 5 mp může monitorovací kamera rlc-510a nahrávat křišťálově čisté video s jemnými detaily. Ip66 odolná proti povětrnostním vlivům pro venkovní prostory: díky kovovému krytu je tato bezpečnostní kamera vodotěsná.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška4.13
Délka7.72
Hmotnost1.3
Šířka4.8
Číslo díluRLC-510A-B
ModelkaRLC-510A-B
ZárukaZáruka 2 roky od data nákupu.

7. Reolink

#ad

Dvoucestné audio, 2,4 GHz WLAN monitorovací kamera uvnitř, chůvička, monitor pro miminka s rozpoznáním osob/domácích, Reolink Wi-Fi IP kamera otočná do interiéru, kamera pro domácí zvířata, 2 K, 3 MP

#ad
Reolink #ad - Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. 355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client.

3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat.

256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně. Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.44
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1
ModelkaE1-R
Záruka2 roky omezená záruka.

8. Reolink

#ad

Siréna, slot na kartu microSD, Reolink Černá Wi-Fi kamera Lumus se světlem Spotlight, 1080P bezpečnostní kamera venkovní s 2cestným audiem, detekcí pohybu + PIR

#ad
Reolink #ad - Více možností alarmu: pokud je detekován pohyb, obdržíte okamžité alarmy – push oznámení na aplikaci Reolink / klientovi a e-mailové alarmy – abychom vás informovali, že se někdo blíží k vašemu domu. Více možností ukládání: vložte kartu microsd až 128 gb, abyste uložili události vyvolané pohybem, není součástí dodávky, vyberte si nepřetržitý záznam 24/7 s Reolink NVR volitelně nebo upravte časově řízený záznam.

Kromě toho můžete nastavit zóny aktivity nebo přizpůsobit citlivost detekce a časový plán, abyste se přizpůsobili každé situaci a minimalizovali nežádoucí alarmy. Můžete vidět více cenných detailů, abyste v noci identifikovali osoby, vozidla a jiné předměty. Kromě toho může silná siréna v případě nouze odradit vetřelce.

Pir + detekce pohybu: kombinace detekce pohybu a rozpoznání pir výrazně snížila počet chybových alarmů. Barevné noční vidění: se zabudovanými bodovými světly poskytuje reolink lumus videa v plné barvě, i když v blízkosti není žádný zdroj světla. Dvoucestné audio: můžete nejen sledovat živé streamování z této bezdrátové kamery, ale také poslouchat a mluvit o ní přímo pomocí dvoucestné komunikace.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka3.9
Hmotnost0.41
Šířka3.58
Číslo díluLumus-B
ModelkaLumus-B
Záruka2letá omezená záruka.

9. Reolink

#ad

Reolink Monitorovací kamera 4K Smarte PoE, venkovní s detekcí osoby/vozidla/zvířat, IP kamera 8MP s audio a mikro SD zásuvkou na karty, RLC-810A, časosběratelná, IP66 voděodolná, IR noční vidění

#ad
Reolink #ad - Kvalita obrazu videomonitorování na nejvyšší úrovni. Pokud chcete nahrávat nebo ovládat více kamer Reolink PoE, doporučujeme pracovat s Reolink NVR. Video 4k ultra hd : s 4k uhd označením také 8mp. Kameru můžete rychle a jednoduše nainstalovat pro spolehlivé spojení. Detekce lidí/auta s inteligentními varováními: tato poe ip kamera může identifikovat osoby a vozidla podle svého tvaru, čímž se minimalizuje zbytečné alarmy jako jsou zvířata nebo stíny.

Jedná se o integrovaný slot na micro sd kartu, který podporuje až 256 GB micro SD kartu není součástí dodávky. Může také uvést druh rozpoznání, když je na vás zaslán alarm pohybu. Rychlejší a zjednodušená instalace poe: díky technologii poe power over ethernet může tato venkovní kamera přenášet videa a napájet přes jediný síťový kabel. Můžete sledovat svůj 3d tisk, sledovat celý výrobní proces během několika minut nebo zaznamenávat nádherné názory od východu slunce až po západ slunce.

Je 1, 6krát jasnější než 5 mp a 4krát jasnější než 1080p. Asosběr funguje pouze s aplikací Reolink. Detaily, které vidíte doma nebo v obchodě, jsou při live streamování a přehrávání perfektně reprodukovány. Několik možností záznamu: ip kamera může nepřetržitě nahrávat, pokud je detekován pohyb nebo během plánovaného času. Asosběr, jeden den za minutu: tato monitorovací kamera podporuje záznam videí s časosběrem.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška4.13
Délka7.72
Hmotnost1.5
Šířka4.8
Číslo díluRLC-810A
ModelkaRLC-810A
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

IR noční vidění, RLC-520A, slot na kartu microSD, Reolink Venkovní IP kamera 5 MP PoE s rozpoznáním osob/auta, vodotěsná, venkovní monitorovací kamera s časosběrným signálem

#ad
Reolink #ad - Můžete sledovat živý kanál, být informováni o nouzové situaci a přehrávat videa z důležitých momentů – vše lze provádět kdykoli a kdekoli přes aplikaci Reolink nebo klienta. Zjednodušená kabeláž znamená jednodušší a čistší instalaci. Dostávejte oznámení, pokud máte podezřelé osoby nebo auta ve vašem domě nebo v obchodě.

Spolehlivé připojení Plug and Play pro kutily. Jednoduchá instalace poe: tato cctv kamera používá jediný ethernetový kabel pro přenos dat i proudu. Ostrý 5mp super hd a audio záznam: s vysokým rozlišením 5 mp může bezpečnostní ip kamera nahrávat křišťálově čisté video s živými detaily. Inteligentní rozpoznání člověka / vozidla: tato ip kamera je vybavena detekční technologií na přístroji a dokáže identifikovat osoby a auta mezi všemi pohyby. Flexibilní možnosti nahrávání: bezpečnostní kamera podporuje nepřetržité nahrávání nepřetržitě po celý den, reolink nvr nebo ftp serveru.

Pohybové alarmy v reálném čase: kdykoli je detekováno nebezpečí, spustí tato monitorovací kamera alarmy tím, že na váš přístroj v reálném čase pošle oznámení push nebo výstražné e-maily. Videa lze uložit na kartu microsd až 256 gb, která se vám líbí, a užívejte si individuální bezpečnost. Vyberte si cestu, není součástí dodávky, když jsou detekovány pohyby nebo během plánovaného času. Díky zabudovanému mikrofonu snímá také okolní hluk, aby byla zajištěna dodatečná bezpečnost.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost1.54
Šířka5.51
Číslo díluRLC-520A
ModelkaRLC-520A
Záruka2 roky záruka od data nákupu.