Top 10 Tastatur Schweizer Layout – Klávesnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, stříbrná, iPad nebo iPhone; němčina, dobíjecí. Kompatibilní s Mac

#ad
Apple #ad - Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.

A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052D/A
ModelkaMQ052D/A
Záruka1 rok

2. Logitech

#ad

Funkce Easy-Switch, osvětlení tlačítek, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys, výdrž baterie 5 měsíců, Bluetooth & USB přijímač, PC/Mac, přípojka USB-C, italské rozložení QWERTY – grafitová

#ad
Logitech #ad - Perfektní kombinace: ve spojení s pc myší MX Master 3 zažijete absolutně bezproblémové pracovní postupy. Komfort a stabilita: klepněte bez námahy na bezdrátovou klávesnici navrženou pro pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost.

Ovládání proudem: psaní, kopírování a vkládání mezi dvěma počítači je s klávesnicí MK Keys Plus bezproblémově možné, vyžaduje však software Logitech Options. Tlačítka s perfektním dorazem: kruhové konkávní klávesy jsou přizpůsobeny konečkům vašich prstů, pro nepřetržitý příjemný pocit při psaní. Dobíjecí přes usb-c: plné nabití baterie vydrží až 10 dní s podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na používání. Inteligentní osvětlení: podsvícení se zapne, jakmile se vaše ruce dotknou klávesnice a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009409
Modelka920-009409
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

3. Logitech

#ad

černá, funkce Snadné spínače, Tlačítko osvětlení, PC / Mac, Logitech MX klíče Bezdrátová klávesnice, 5-měsíční čas baterie, Bluetooth & USB přijímač, připojení USB-C, German Qwertz rozložení

#ad
Logitech #ad - Tlačítka s dokonalou zastávkou: kruhové konkávní klíče jsou přizpůsobeny konečným prstům, pro nepřetržitý příjemný pocit špičky. Komfort a stabilita: bez námahy na pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost bezdrátové klávesnice.

Nabíjecí přes usb-c: plný náboj baterie se drží až 10 dní s až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na použití. Perfektní kombinace: ve spojení s mx Master 3 PC Mouse zaznamenáte absolutně bezproblémové pracovní postupy. Inteligentní osvětlení: podsvícení je zapnuto, jakmile se rukama dotknete klávesnici a automaticky se přizpůsobí změnou podmínek osvětlení. Ovládání toku: klepněte na tlačítko, kopírování a vložení mezi dvěma počítači je hladce možné s klávesami MK plus klávesnice, ale vyžaduje software Logitech Možnosti.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka17.01
Číslo dílu920-009403
Modelka920-009403
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

4. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; němčina, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, Apple Magic Keyboard: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Systémové požadavky – vyžaduje mac s macos 11. 3 nebo novějším, ipad s ipadOS 14. 5 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 14. 5 nebo novějším. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho.

Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard se bezdrátově spojuje přes bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.69
Hmotnost0.53
Šířka5.04
Číslo díluMK2A3D/A
ModelkaMK2A3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; Švýcarsko, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard: Bluetooth, stříbrná

#ad
Apple #ad - Bezdrátová, praktická – magic keyboard se bezdrátově spojuje přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Systémové požadavky – vyžaduje mac s macos 11. 3 nebo novějším, ipad s ipadOS 14.

5 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 14. 5 nebo novějším. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.

Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.69
Hmotnost0.53
Šířka5.04
Číslo díluMK2A3SM/A
ModelkaMK2A3SM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

6. Logitech

#ad

Linux – grafit, Bluetooth, Apple MacOS, Microsoft Windows, USB-C, dotykové ovládání klávesnice, Bezdrátová osvětlená klávesnice Logitech MX Keys Plus s opěrkou dlaní, podsvícení

#ad
Logitech #ad - Perfektní design tlačítek: konkávní klávesy s měkkými zaoblenými hranami se perfektně přizpůsobí konečkům prstů a umožňují tiché psaní. Automatické podsvícení: osvětlení kláves se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám a aktivuje se, jakmile se přiblížíte k klávesnici.

Napříč platformami: přes usb přijímač nebo bluetooth s PC, chytrým telefonem nebo tabletem, Windows, Linux, kompatibilní s MacOS, iOS a Android. Psaní bez přerušení: bezdrátová klávesnice mx keys sleduje vaši bezdrátovou myš MX Master 3 Advanced nebo jinou myš s funkcí Flow z jednoho počítače do druhého. Kvalita a pohodlí: klávesnice nabízí stabilitu a přesnost, drží pohromadě díky jedinečné kovové desce, a je speciálně vyvinutá pro designéry a programátory.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka16.94
Číslo dílu920-009404
Modelka920-009404
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

7. Logitech

#ad

LED tlačítka, 10 dní životnost baterie, Bluetooth, Apple Macos Grey, kovové budovy, USB-C, Logitech MX klíče pro Mac bezdrátové osvětlené klávesnice, ovládání hmatové klávesnice

#ad
Logitech #ad - Mx keys sleduje myš s funkcí flow z ipadu na laptop k počítači, pro plynulé psaní, kopírování a vkládání. Mx keys vydrží 10 dní nebo až 5 měsíců s vypnutým osvětlením. Individuálně konfigurovatelná tlačítka Fn pro bezproblémové pracovní postupy.

Přizpůsobitelná tlačítka: mx keys pro mac byly vytvořeny pro produkty apple. Jedna kovová deska zajišťuje minimalistický design, který nejen ušlechtile vypadá, ale také se tak cítí. S možnostmi logitech přizpůsobíte své rozložení. Mx keys vytváří přirozené držení ruky a matný povrch zajišťuje snadné klouzání po tlačítkách. Jednoduché nabíjení: nepotřebujete žádný dongle. Komfort a stabilita: psaní bez problémů díky stabilní konstrukci.

Perfektní zapínání tlačítek: vydlabaná tlačítka se přizpůsobí vašim prstům. Tlačítka se rozsvítí, když se ruce přiblíží. Chytré osvětlení: klepněte ve dne i v noci díky reaktivnímu led osvětlení, které se pro dlouhou životnost baterie přizpůsobí světelným podmínkám. Pro nabíjení klávesnice použijte nabíjecí kabel USB-C na USB-C. Více mac zařízení: optimalizujte svůj pracovní postup na více počítačích.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka17.01
Číslo dílu920-009553
Modelka920-009553
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

8. Logitech

#ad

španělské rozložení QWERTY – grafitová, výdrž baterie 5 měsíců, PC/Mac, osvětlení tlačítek, funkce Easy-Switch, Bluetooth & USB přijímač, přípojka USB-C, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys

#ad
Logitech #ad - Inteligentní osvětlení: podsvícení se zapne, jakmile se vaše ruce dotknou klávesnice a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám. Dobíjecí přes usb-c: plné nabití baterie vydrží až 10 dní s podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na používání.

Ovládání proudem: psaní, kopírování a vkládání mezi dvěma počítači je s klávesnicí MK Keys Plus bezproblémově možné, vyžaduje však software Logitech Options. Perfektní kombinace: ve spojení s pc myší MX Master 3 zažijete absolutně bezproblémové pracovní postupy. Tlačítka s perfektním dorazem: kruhové konkávní klávesy jsou přizpůsobeny konečkům vašich prstů, pro nepřetržitý příjemný pocit při psaní. Komfort a stabilita: klepněte bez námahy na bezdrátovou klávesnici navrženou pro pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009410
Modelka920-009410
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

9. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; němčina, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID a numerickou klávesnicí: Bluetooth, bílá tlačítka

#ad
Apple #ad - Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s dotykovým id a numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac.

Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.

Nahoře je seznam kompatibilních zařízení. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a macOS 11. 4 nebo novější. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.75
Délka17.58
Hmotnost0.81
Šířka5.04
Číslo díluMK2C3D/A
ModelkaMK2C3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Logitech

#ad

Hintergrundbeleuchtung, Bluetooth, Microsoft Windows, Apple MacOS, Logitech MX Keys Plus kabellose beleuchtete Tastatur mit Handballenauflage, Taktile Tastatursteuerung, Linux FR Layout-Graphit, USB-C

#ad
Logitech #ad - Abnehmbare handballenauflage: Individueller Bedienkomfort dank der Handballenauflage, die Sie beliebig platzieren können. Die perfekte kombination: in verbindung mit der MX Master 3 PC-Maus erleben Sie absolut nahtlose Arbeitsabläufe.

Wiederaufladbar über usb-c: eine vollständige Akkuladung hält bis zu 10 Tage mit und bis zu 5 Monate ohne Hintergrundbeleuchtung nutzungsabhängig. Tasten mit perfektem anschlag: die kreisförmigen konkaven Tasten sind auf Ihre Fingerkuppen zugeschnitten, für ein durchgehend angenehmes Tippgefühl. Intelligente beleuchtung: die hintergrundbeleuchtung wird eingeschaltet, sobald Ihre Hände die Tastatur berühren und passt sich automatisch an wechselnde Lichtverhältnisse an.

Komfort und stabilität: tippen sie mühelos auf der auf Komfort, Stabilität, Präzision und Strapazierfähigkeit ausgelegten kabellosen Tastatur. Flow-steuerung: das tippen, kopieren und einfügen zwischen zwei Computern ist mit der MK Keys Plus Tastatur nahtlos möglich, erfordert allerdings die Logitech Options Software.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009406
ModelkaMX Keys Plus
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie