Top 10 Togu Redondo Ball 18cm – Gymnastické míče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Togu

#ad

Šedá, Togu Redondo míč.

#ad
Togu #ad - V dekorační krabici s cviky na procvičení. Nosnost: cca-120 kg při cvicích vleže. Měkký, pěnový materiál se zátkou uzávěru – lze snadno a rychle bez kompresoru nafouknout a opět vyfouknout. Hmotnost cca-150 g. Vyrobeno v Německu.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost0.35
Šířka6.3
Číslo dílu491300
Modelka491300
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

2. DFG

#ad

TOGU Redondo Ball míč na cvičení 18 cm

#ad
DFG #ad - Na jógu a pilates. Průměr a barva: Ø 18 cm – antracitová. S zátkou a nafukovací pomoc. Z měkké pěnové materiál.
ZnačkaDFG #ad

3. Togu

#ad

Měkký fitness míč na jógu, doma, míč na jógu, malý gymnastický míč, antracit, do kanceláře, měkký míč, protiskluzový, pilates, TOGU 493000 Redondo Ball Touch 18 cm

#ad
Togu #ad - S jemnými nopky na dotek pro navíc senzomotorické podněty. Nosnost až cca 120 kg při cvičení vleže. Snadné a rychlé větrání bez čerpadla. Prémiová kvalita – made in Germany – záruka výrobce 30 let. Extrémně měkký a robustní míč na pilates s uzávěrem na zátku.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.33
Šířka7.09
Číslo dílu493000
Modelka493000
ZárukaZákonný topný výkon

4. Togu

#ad

Togu 5 x Redondo Ball Pilates Ball Gymanstik Yoga Fitness terapie 18 cm antracit

#ad
Togu #ad - V dekorativním kartonu s příklady cvičení. Ideální tréninkový partner při pilates a józe. Ideální partner na pilates pro trénink pánevního dna a břišních svalů a pro masáž šíje a hloubkové uvolnění. Rozsah dodávky: 5 x Redondo Ball antracit 18 cm. Robustní, ale měkký materiál je hygienicky omyvatelný.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTogu #ad
Hmotnost0
Číslo dílufolgt

5. Togu

#ad

Antracit, 18 cm, Togu Redondo Ball s Actisan originál

#ad
Togu #ad - Je proto mnohem účinnější než běžné dezinfekce a zachovává si plnou účinnost po dobu více než pěti let. Točí na metabolické systémy škodlivých organismů. Slouží jako ideální pilates partner, wellness, pro trénink pánevního dna a břišních svalů a pro masáž šíje a hloubkové uvolnění.

Měkký a přesto robustní míč je velmi odolný a mnohostranně použitelný v oblasti pilates, fitness a MindBody. Tajemství: actisan je obsažen v plastu zařízení a na iontové bázi je vysoce účinný proti bakteriím a jiným mikroorganismům. Snadné a rychlé větrání a odvzdušnění bez čerpadla.

Nosnost až cca 120 kg při cvičení vleže. Extrémně měkký a robustní pilates míč s uzávěrem na zátku. Zvláštnost actisanu: působí nejen antibakteriálně, tedy nejen proti bakteriím, ale antimikrobiálně, ale také proti jiným mikroorganismům. Pro člověka je nezávadný a šetrný k pokožce neustále vytváří ionty.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.23
Šířka7.09
Číslo dílu420600

6. Togu

#ad

Togu Redondo Ball 18 cm sada | 3 ks | 5 ks | 10 ks 3

#ad
Togu #ad - Snadné a rychlé větrání bez čerpadla. Extrémně měkký a robustní míč na pilates s uzávěrem na zátku. Včetně plakátu na cvičení. Nosnost až cca 120 kg při cvičení vleže. Prémiová kvalita – Made in Germany.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTogu #ad
Modelka805351
Zárukazákonná záruka

7. Togu

#ad

Míč na cvičení, 14, tréninkový míč, pilates míč, modrý, Togu Unisex Redondo Ball Mini sada 2 ks originál gymnastický míč

#ad
Togu #ad - Měkký, pěnový materiál s jehlovým ventilem. Nosnost circa" 120 kg při cvičení v ležatém stavu. Prémiová kvalita vyrobená v německu, dlouhá životnost, 100% recyklovatelné a bez škodlivých látek. Typ sportu: Fitness. Sada 2 ks v samostatném kartonu s plakátem na cvičení a pumpičkou na míč. Název oddělení: Unisex. Mnohostranně použitelný na pilates a jógu a trénink.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU5|#TOGU #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost0.35
Šířka5.51
Číslo dílu491900
Modelka491900
Zárukazákonná záruka

8. Togu

#ad

TOGU 16 Redondo míčky 18 cm plus síť na míčky pilates gymnastika Soft antracit

#ad
Togu #ad - Mittels eines beiliegenden Röhrchens lässt sich der Ball kinderleicht individuell aufpusten. Pflegehinweis: das robuste, aber weiche Material ist hygienisch abwaschbar.

Lieferumfang: 16 redondo Bälle 18 cm Ø - anthrazit plus Ballnetz. Mit wenig luft lässt er sich auch gut als Stützkissen verwenden. Zur massage des Nackenbereichs. Durchmesser: 18 cm. Pilatesball: durch sein super weiches material ist er ein idealer trainingspartner beim Pilates und Yoga. Einsatzbereiche: Pilates, Mobility, Rehabilitation, Yoga, Therapie. Durch seine griffige oberfläche und sein geringes Gewicht ist er das ideale Übungsgerät bei Bauchmuskeltraining, Tiefenentspannung und Relaxation, bzw.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Hmotnost0.01

9. Togu

#ad

10 x Togu Redondo Ball Pilates Ball Gymanstik Yoga Fitness Terapie 18 cm Antra

#ad
Togu #ad - Ideální partner na pilates pro trénink pánevního dna a břišních svalů a pro masáž šíje a hloubkové uvolnění. Hmotnost cca 150g. Zatížitelnost cca 120 kg při cvičení vleže. V dekorativním kartonu s příklady cvičení. Měkký, pěnový materiál se zátkovým uzávěrem – lze snadno a rychle nafouknout a odvzdušnit.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceSportlädchen #ad
Hmotnost0.01

10. Togu

#ad

Togu Redondo míč., , ,

#ad
Togu #ad - Nosnost: cca-120 kg při cvicích vleže. Hmotnost cca-150 g. Měkký, pěnový materiál se zátkou uzávěru – lze snadno a rychle bez kompresoru nafouknout a opět vyfouknout. Vyrobeno v Německu. V dekorační krabici s cviky na procvičení.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluTO1300