Top 10 überwachungskamera Set mit Monitor – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Noční vidění, PIR rozpoznání osob, bodová světla, WLAN, 2cestné audio, 5200 mAh, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 5 Mpx, vodotěsnost IP65 typ C, akumulátor kamera monitorování venkovní/vnitřní

#ad
ieGeek #ad - Dvoucestné audio a sdílení více uživatelů: po instalaci mikrofonu do této venkovní kamery wifi můžete mluvit přímo s osobou před monitorovací kamerou, můžete mluvit přímo, ať už se jedná o kurýra nebo domácí zvíře, a to nezmeškáte ani žádnou "návštěvu". Výdrž baterie 5200 mah a všestrannost: vnitřní monitorovací kamera iegeek disponuje dobíjecí baterií 5200 mah.

Pir detekce pohybu a uživatelsky definovaná oblast detekce: tato kamera disponuje funkcí detekce pohybu pir. Venkovní monitorovací kamera iegeek má 5mp kvalitu obrazu s vysokým rozlišením rozlišení 2880 x 1600 a širokoúhlým úhlem 130°. 5mp hd kvalita obrazu a h2, 65 zajišťuje, 65: používáte stále monitorovací kameru s kvalitou obrazu 1080p? zahoďte své staré vybavení. Kamera podporuje také sdílení více uživatelů. Upozornění: nepodporuje wifi 5 ghz a pro rozpoznání domácích zvířat a jiných předmětů je nutné předplatné.

I když je monitorování relativně kompaktní, může být přesto v pohotovostním režimu po dobu 6 měsíců a pracovat 40–60 dní. Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce. Můžete jej jednoduše nainstalovat na stěnu nádvoří nebo umístit na polici na knihy v interiéru, abyste mohli sledovat cizince nebo pozorovat domácí zvířata v místnosti. Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home".
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost0.45
Šířka2.13
Číslo díluZY-C1
ModelkaZY-C1

2. ieGeek

#ad

2K monitorovací kamera vnější, detekce pohybu, WiFi dome kamera s barevným viděním, pro člověka detektor pohybu, venkovní Wi-Fi IP kamera venkovní venkovní venkovní sledování, dvoucestné audio

#ad
ieGeek #ad - 2k 3mp fhd pixely & barevné noční vidění tato venkovní monitorovací kamera je vybavena hd video rozlišením pro denní a noční jasnější obrázky a vidoes jako 1080p. Podporuje spojení smartphonů / tabletů s více zařízeními. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní kamera nabízí obrázky v plné barvě až na 30 metrů.

2cestné audio & rozpoznání zvuku s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete nejen slyšet zvuk přes kameru, dodavateli nebo jinými cizími osobami. Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná pohyby, abychom po krádeži poskytli důkazy, abyste nepropásli žádné případy nouze. Detekce pohybu & zvuk a světelný alarm tato outdoorová wlan kamera disponuje detekcí pohybu. Cloud/sd paměť & 24/7 záznamvenkovní kamera monitorování podporuje záznam 24/7. Upozornění: tato venkovní wlAN kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. S úžasnou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontální a 120° vertikální může tato ip kamera venku nabídnout větší úhel pohledu a zakrývat více oblastí, bez mrtvých úhlů.

Vnější monitorovací kamera podporuje rozpoznání hluku, ale také mluvit s vašimi dětmi, a pokud detekuje hluk kolem WiFi kamery venku, pošle ji. Zaznamenané informace se ukládají na micro sd kartu maximálně 128 g nebo na cloudserver 7denní bezplatná zkušební verze pro nové uživatele a můžete si kdykoli prohlížet a přehrát. Místo toho, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, chceme naše nově optimalizované kamery použít k zabránění krádeži.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka8.27
Hmotnost1.23
Šířka3.54
Číslo díluZS-GQ2
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, wodurch Fehlalarme reduziert werden.

Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, um Videos aufzuzeichnen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen! Wenn eine bewegung erkannt wird, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen.

Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, zu speichern und wiederzugeben, Sie können eine der Optionen auswählen, so dass Sie nichts verpassen werden. Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. Menborn

#ad

Aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight, venkovní s reflektorem, funguje s, Venkovní monitorovací kamera 2K, 2,4 GHz IP kamera, detekce pohybu, dvoucestné audio, siréna

#ad
Menborn #ad - Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí.

Pokud monitorovací kamera wifi rozpozná pohyb, a komunikovat nejen s návštěvníky, okamžitě odešle oznámení na váš telefon a chrání vaši rodinu nepřetržitě. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, co se děje kolem kamery, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon. Ať už při slabém hvězdném světle nebo v plné tmě, lze objekty do 30 metrů jasně sledovat, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily. Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity.

Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. Kamera podporuje noční vidění starlight, plné barvy, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění. 4 mp hd obraz a noční vidění starlight venkovní monitorovací kamera 2k 4mp full hd poskytuje křišťálově jasná videa a nahrávky, chytré a infračervené noční vidění. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

5. CZEview

#ad

CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, 360° kamera indoor, AI detekce pohybu, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, psí kamera s aplikací, noční vidění, dvoucestné audio

#ad
CZEview #ad - Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, i při přiblížení, že každý detail zůstane živý, kdykoli, ve dne i v noci.

Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. 2, tak i na 5 ghz wifi, 4 ghz, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, kompatibilní s více routery. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik.

Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky. Můžete si vybrat různé wiFi pásma, aby vyhovovaly vašim potřebám. Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

6. UCOCARE

#ad

24/7-Aufnahme, Farbnachtsicht, UCOCARE 2K 4MP Überwachungskamera Aussen WLAN mit 32G-Speicherkarte, Automatische Verfolgung, Kamera Überwachung Aussen PTZ 360°, Sirene und Lichtalarm

#ad
UCOCARE #ad - Unser überwachungskamera ist mit 2, 4-ghz-wlan & kabelverbindung – Dieses überwachungskamera aussen verfügt über eine 2K-4MP-Auflösung und drei Nachtsichtmodi: Farbnachtsicht, die einen Stromanschluss mit einem Kabel erfordert. Alexa/google-kompatibilität & zwei-wege-audio & ip67 wasserdicht – mit einfachen sprachbefehlen können sie die Situation auf einem Alexa- oder Google-Assistenten anzeigen.

Mit einem weiten betrachtungswinkel von 355° horizontaler Drehung und 90° vertikaler Drehung erfasst es Details aus jeder Ecke. Sie können jederzeit und von überall aus mühelos auf die gewünschten Videoaufzeichnungen zugreifen und diese ansehen. Reduzieren sie fehlalarme & bewegungsaktivierter ton- und lichtalarm & sofortige app-benachrichtigung – Sie können die Empfindlichkeits- und Erkennungszoneneinstellungen nach Ihren Wünschen anpassen und so Fehlalarme effektiv reduzieren. Dank der wasserdichtigkeitsklasse IP67 funktioniert der überwachungskameras auch bei rauen Wetterbedingungen reibungslos. Automatische verfolgung & 360° breiter betrachtungswinkel – diese kamera überwachung aussen ist mit einer Auto-Tracking-Funktion ausgestattet, die das Objektiv automatisch anpasst, um der Bewegung einer in seiner Reichweite erkannten Person zu folgen.

Es erfasst jedes gewünschte Bild klar und präzise. 4mp auflösung & nachtsicht & 2, 4-ghz-wlan nicht 5-ghz-wlan kompatibel und bietet eine plug-and-play-funktionalität, infrarot-nachtsicht und intelligente Nachtsicht. 24/7-aufnahme & bewegungsaktivierte aufnahme & flexible speicheroptionen & video-wiedergabe – durch die kontinuierliche aufzeichnung rund um die Uhr und die bewegungsaktivierte Aufzeichnung können alle auffälligen Bewegungen intelligent erkannt und erfasst werden.
ZnačkaUCOCARE #ad
VýrobceUCOCARE #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost1.31
Šířka3.54
Číslo díluBF-A40
ModelkaBF-A40

7. Codnida

#ad

Detekce pohybu, infračervené noční vidění, vnitřní Wi-Fi IP kamera, 2cestné audio, záznam 24/7, 2,4 GHz / 5GHz WiFi vnitřní kamera, chůvička s kamerou, Codnida 4MP monitorovací kamera

#ad
Codnida #ad - Vaše family. Codndia ip kamera podporuje spojení s 2, 4 Ghz/5 GHz WIFI přes Bluetooth na vašem mobilu. Aplikace má šifrovací funkci, která zajišťuje, i když je napadena. S naší vnitřní monitorovací kamerou nikdy nezmeškáte žádnou důležitou příležitost.

Můžete zapnout funkci nepřetržitého lokálního záznamu bezpečnostní kamery Codnida 24/7. Zabudovaný mikrofon vám umožní mluvit a komunikovat s vašimi dětmi/domácími zvířaty kdykoli a kdekoli. Jakmile je detekován pohyb, zašle vám Codnida CCTV kamera okamžité oznámení na vaši aplikaci na mobilní telefon. Tato bezpečnostní kamera podporuje až 8 uživatelů, aby si video mohli prohlížet současně, takže si můžete svoji Wi-Fi bezpečnostní kameru používat v bezpečí doma.

Kameru můžete použít jako dětskou kameru. Fotoaparát codnida může určit oblast alarmu pro místo, které chcete sledovat, aby se snížila většina chybových alarmů. Psí kamerkamera. S inteligentní funkcí s nízkou hlučností budete vědět, zda je vaše dítě a děti z kožešiny potřebují. Tato domácí surveillance kamera podporuje WiFi 2, 4 GHz / 5 GHz. Kompletní ochrana pro bezpečnost vašeho domova.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluYM-COD-MINI12Q-EU
ModelkaMini12 Q

8. TOAIOHO

#ad

Multi-uživatelské sdílení, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, WiFi kamera s barevným nočním viděním, vodotěsnost IP66, dvoucestná konverzace, detekce pohybu, Android/iOS, venkovní monitorování

#ad
TOAIOHO #ad - Detekce pohybu a hluku a ip66venkovní kamera automaticky rozpozná pohyb a zvuky. Můžete nastavit citlivost alarmu. Pokud narazíte na problémy, kontaktujte nás prosím. Ať už se používá v interiéru nebo exteriéru, může lépe pochopit, co se děje v oblasti sledování.

Určitě vám poskytneme uspokojivé řešení. Učiňte obrázky a videa jasnější můžete si vybrat mezi standardním rozlišením, vysokým rozlišením a ultra čistým. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Iroké zorné pole 360° a horizontální sledovánívenkovní wifi kamera podporuje 355° horizontální 120° vertikální rotaci, rotaci kamery můžete ovládat přes aplikaci。Monitorovací kamera má 130 stupňů viditelný širokoúhlý úhel. Je certifikována podle IP66 vodotěsná.

Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa. Venkovní kamera podporuje sdílení více uživatelů. Díky tomu může kamera v noci zachytit více detailů. Venkovní kamera vysílá výstražné hlášení na váš telefon. Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android. Pomocí aplikace můžete kód naskenovat, aby vaše rodina mohla kameru ovládat.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost1.12
Šířka3.94
ModelkaG100
Záruka1 rok záruka výrobce.

9. WUUK

#ad

Zdarma 32 GB úložný prostor, WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, IP67, 2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, noční vidění, práce s Alexa/Google Assistant, bezdrátová kamera monitorování venkovní

#ad
WUUK #ad - Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Vyhledejte prosím asin:B0BC8DG6B7 v buyboxu. Když zapnete, že poskytneme profesionální zákaznický servis, systém se automaticky připojí.

Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů Smart Home slibuje, abychom vyhověli potřebám našich hostů. Pokud senzor pir rozpozná pohyb, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, abyste mohli rychle jednat. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena. Uklidňující domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátová bezpečnostní kamera na doma se dodává se 2 bezdrátovými kamerami, základní stanicí wuuk 32 GB. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně.

Rozlišení 2k ultra hd 3mp bezpečnostní bezdrátové inteligentní video-dveřní zvonek se 4:3 pohled z hlavy na nohu, můžete vidět všechny detaily a vědět, co se děje na vašich dveřích přes aplikaci WUUK i v noci s nočním viděním. Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, deštivého nebo slunečního záření a lze ji zasunout kolem domu, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

10. eufy Security

#ad

Noční vidění, eufy Security eufyCam 2C, sada bezpečnostních venkovních kamer 3+1, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, lokální ukládání, výkon baterie 180 dní, HD 1080 p

#ad
eufy Security #ad - Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku. Rozpoznání osob: kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.

Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Ve dne i v noci. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.97
Šířka1.89
Číslo díluT88323D2
ModelkaT88323D2
Záruka12 měsíců.