Top 10 Uhren Damen Smartwatch – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Asmoda

#ad

2,01" dotykové chytré hodinky s funkcí telefonu, krokoměr, Asmoda Chytré hodinky, sportovní hodinky, dámské pánské, pro Android, vodotěsné IP68, monitor spánku, fitness hodinky se srdeční frekvencí

#ad
Asmoda #ad - Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, messenger, stopky, facebook, přizpůsobení jasu, zobrazení počasí, multimediální ovládání, Viber. Upozornění na sezení, budík, ovládání kamery, včetně SMS a oznámení aplikací Twitter, dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon.2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek.

Hodinky fungují s chytrými telefony iOS a Android. Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Km15 více než 100 režimů ciferníku, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Monitorování cvičení a zdraví: km15 nabízí několik denních tréninkových režimů, které mohou zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, kilometrový výkon, kalorie, celkovou dobu aktivity a další údaje v reálném čase, aby vám pomohly včas přizpůsobit rytmus tréninku.

Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování. Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. Pokud hodinky spárujete s aplikací "fitpro" na svém telefonu, jako jsou kroky, můžete zaznamenat všechny své denní údaje o zdraví, spálené kalorie a další. Přehrávání hudby na svém mobilu můžete ovládat přes hodiny a samozřejmě můžete přehrávat hudbu přímo přes reproduktor hodin.
ZnačkaAsmoda #ad
VýrobceAsmoda #ad
Výška0.07
Délka0.59
Šířka0.37
ModelkaKM15Pro

2. Asmoda

#ad

2,01" dotykové chytré hodinky s funkcí telefonu, sportovní hodinky, krokoměr, dámské pánské, pro Android, Asmoda Chytré hodinky, vodotěsné IP68, fitness hodinky se srdeční frekvencí, monitor spánku

#ad
Asmoda #ad - 2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek. Výdrž baterie a kompatibilita: až 3–6 dní běžného používání a 15 dní v pohotovostním režimu. Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. Hodinky fungují s chytrými telefony iOS a Android.

Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, zobrazení počasí, stopky, upozornění na sezení, Facebook, ovládání kamery, budík, přizpůsobení jasu, multimediální ovládání, včetně sms a oznámení aplikací Twitter, Messenger, Viber. Dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon. Km15 více než 100 režimů ciferníku, takže můžete kdykoliv změnit. 2, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Fitness aplikace: km15 je dodáván s aplikacemi.

Pokud hodinky spárujete s aplikací "fitpro" na svém telefonu, jako jsou kroky, můžete zaznamenat všechny své denní údaje o zdraví, spálené kalorie a další. Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Monitorování cvičení a zdraví: km15 nabízí několik denních tréninkových režimů, celkovou dobu aktivity a další údaje v reálném čase, kilometrový výkon, kalorie, které mohou zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, aby vám pomohly včas přizpůsobit rytmus tréninku.
ZnačkaAsmoda #ad
VýrobceAsmoda #ad
Výška0.07
Délka0.59
Šířka0.37
ModelkaKM15Pro

3. aycy

#ad

112 sportovních režimů, chytré hodinky s Bluetooth hovory, fitness hodinky s monitorem spánku, Chytré hodinky, pro iOS Android,, 1,85", HD dotyková obrazovka, vodotěsné IP68, dámské pánské, krokoměr

#ad
aycy #ad - Noste chytré hodinky mt65 správně, ani příliš volně. Kromě základních funkcí, jako je ovládání hudby, jako je budík a stopky, hlášení o počasí v reálném čase, připomenutí delšího sezení, funkce vyhledávání mobilního telefonu a dálkové ovládání fotoaparátu. Tyři nastavitelné stupně jasu umožňují snadné čtení i při jasném světle.

Inteligentní aplikace přesně sleduje vaše tréninkové aktivity, včetně kroků, jízdy na kole, takže je lze bezpečně nosit i za deště. Ještě zajímavější je možnost, stylový vzhled. S aplikací 'gloryfit' máte na výběr více než 200 exkluzivních ciferníků. Celkové řízení zdraví: tyto dámské pánské fitness hodinky integrují vysoce výkonné senzory, lehkého spánku, bdění a podrobně analyzuje kvalitu spánku, které umožňují 24hodinové monitorování srdeční frekvence a poskytují vám komplexní pohled na váš fyzický stav. Inteligentní komunikace: pokud jsou chytré hodinky mt65 propojeny se smartphonem, můžete přes integrovaný mikrofon a reproduktor uskutečňovat a přijímat hovory přímo ze zápěstí.

Trvalé používání maximálního jasu může zkrátit výdrž baterie. Inteligentní život: tyto chytré hodinky s androidem spojují mnoho užitečných funkcí a obohatí váš všední den o relaxační zážitky. Multifunkční výběr sportů: aycy fitness tracker je ideálním společníkem pro sportovní nadšence a pokrývá více než 100 druhů sportů, a vytváří podrobné zdravotní zprávy. Automaticky monitoruje každý okamžik vašeho nočního odpočinku včetně hlubokého spánku, aby vám nabídla personalizovaná doporučení pro lepší spánek.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
Výška0.47
Délka9.84
Šířka1.57
Číslo díluMT65
ModelkaMT65
Záruka2 roky

4. aycy

#ad

Uhren Herren, Fitnessuhr Damen mit Telefonfunktion 1.85" Zoll Touchscreen, Smartwatch Damen Herren, Weiß, IP68 Wasserdicht Smart Watch mit schrittzähler Pulsmesser Schlafmonitor

#ad
aycy #ad - Sie können sogar eigene fotos als individuellen ziffernblatt-hintergrund verwenden, 85-Zoll-Touchscreen und Exquisites Design: Unsere Herren Uhr verfügt über einen 1, 85-Zoll-Farb-HD-Touchscreen mit einstellbarer Helligkeit, um Ihre einzigartige Persönlichkeit zu betonen. Als intelligenter assistent in unserem Leben unterstützt armbanduhr uns dabei, Timer, bequemer, Wettervorhersage, Bewegungserinnerung, intelligenter und gesünder zu leben.

Alle benachrichtigungen werden auf Ihrem Uhr angezeigt und durch Vibration erinnert, WhatsApp, Instagram, sodass Sie keine wichtigen Informationen verpassen. Sie unterstützt auch Benachrichtigungen und Mitteilungen von sozialen Medien wie Facebook, Twitter usw. App bietet wöchentliche Gesundheitsberichte, nicht für medizinische Zwecke. Er erfasst präzise bewegungsdaten wie Schritte, um Ihnen die Anpassung der Trainingsintensität für optimale Ergebnisse zu ermöglichen. 1, der auch bei direkter sonneneinstrahlung klar sichtbar ist und ihnen ein verbessertes visuelles und bedienerlebnis bietet.

Sport uhr ist zudem ip68 wasserdicht und somit bei Regen oder während des Schwimmens einsetzbar. 24-stunden-gesundheitsüberwachung: fitnessuhr herren hilft uns, erinnert an den körperlichen Zustand und gibt Lebensstil-Anpassungsempfehlungen Daten nur zur Referenz, analysiert trends, unsere Gesundheit besser zu verstehen.112 sportmodi und ip68 wasserdicht: dieser fitness tracker bietet über 100 sportmodi, kalorien und distanz, Radfahren, Laufen, herzfrequenz, darunter gehen, Basketball, Springen, Fußball und mehr, um den Anforderungen der meisten Sportbegeisterten gerecht zu werden.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
ModelkaY6
ZárukaIhre Produkte profitieren von einer zusätzlichen kostenlosen 24-monatigen erweiterten Garantie. Wenn Sie während der Nutzung Probleme haben, kontaktieren Sie bitte zuerst unser Kundensupport-Team. Wir sind mehr als bereit, alle Fragen oder Schwierigkeiten zu klären, denen Sie begegnen könnten.

5. AcclaFit

#ad

Fitness hodinky, pánské s Bluetooth hovory, monitor spánku, chytré hodinky se srdeční frekvencí, vodotěsné, fitness tracker se 147 sportovními režimy, 1,85", AcclaFit Chytré hodinky dámské, krokoměr

#ad
AcclaFit #ad - Chytré hodinky přijímají zprávy, hovory a oznámení o aplikacích tím, Linkedin, že na hodinkovém přístroji obdrží vibrační alarm. Celodenní monitorování zdraví: vestavěný vysoce přesný ppg senzor pro sledování srdeční frekvence 24 hodin denně. Kyslík v krvi a krevní tlak se měří pomocí reflexního světelného senzoru na zápěstí.

147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, badinton, jízda na kole, hiit, aktivní minuty, jako jsou kroky, vzdálenost a spotřebu kalorií, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější.1, který nabízí prvotřídní kvalitu obrazu pro vynikající vizuální efekty. Současně si můžete vybrat styl 100+ ciferníků přes mobilní aplikaci nebo si vybrat fotografii svého mobilního telefonu, 85" plný dotykový displej a 100+ uživatelsky definovaný ciferník: Hodinky AcclaFit mají 1, 85palcový LCD displej, abyste ukázali nádhernou krajinu a ukázali svou osobnost.

Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe. Hudební přehrávač a další praktické pomůcky: vestavěný reproduktor vám umožní poslouchat hudbu přímo přes chytré hodinky a ztratit se v hudbě. Vodotěsnost ip68: acclafit fitness hodinky jsou vodotěsné podle ip68 a odolaly 200 cyklům tlaku vody, takže je můžete nosit při mytí rukou, sprchování, plavání a potápění tipy: Nenoste je v horké vodě, ani pod horkou sprchou. Fitness hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s iOS 10
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
Výška0.39
Délka10.24
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo dílu25060959350853
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

6. AcclaFit

#ad

Pánské s Bluetooth hovory, fitness tracker se 147 sportovními režimy, vodotěsné, chytré hodinky se srdeční frekvencí, krokoměr, fitness hodinky, monitor spánku, 1,85", AcclaFit Chytré hodinky dámské

#ad
AcclaFit #ad - Hudební přehrávač a další praktické pomůcky: vestavěný reproduktor vám umožní poslouchat hudbu přímo přes chytré hodinky a ztratit se v hudbě. Může také uchovávat údaje o klidové frekvenci po dobu 7 dnů, aby bylo možné sledovat dlouhodobé změny srdeční frekvence. Bluetooth hovory a chytrá oznámení: s vestavěným mikrofonem a hi-fi reproduktorem mohou chytré hodinky přímo uskutečnit/přijímat hovory.

Chytré hodinky acclaFit P5 jsou vaše nejlepší volba. Tyto hodinky s krokoměrem mohou sledovat údaje o vaší aktivitě, takže můžete sledovat stav svého tréninku v reálném čase. Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny. Fitness hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s iOS 100/android 5.

0 nebo vyšším a Bluetooth 5. 3 nebo vyšším. 147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, hiit, běh, badinton, vzdálenost a spotřebu kalorií, jízda na kole, jako jsou kroky, aktivní minuty, fotbal atd. Plavání, mezi nimi jóga, skákání, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější. Sledování ženského cyklu, kalkulačka, budík, měření kalorií, krokoměr, upozornění na sezení a zobrazení času atd.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

7. AcclaFit

#ad

Monitor spánku, chytré hodinky se srdeční frekvencí, vodotěsné, pánské s Bluetooth hovory, 1,85", krokoměr, fitness tracker se 147 sportovními režimy, AcclaFit Chytré hodinky dámské, fitness hodinky

#ad
AcclaFit #ad - Tyto hodinky s krokoměrem mohou sledovat údaje o vaší aktivitě, běh, takže můžete sledovat stav svého tréninku v reálném čase. Hudební přehrávač a další praktické pomůcky: vestavěný reproduktor vám umožní poslouchat hudbu přímo přes chytré hodinky a ztratit se v hudbě. Sleduje váš spánek a dýchací vzory, abyste mohli pracovat na zlepšení doby spánku a kvality spánku a rozpoznat včasné příznaky spánkové apnoe.

Sledování ženského cyklu, krokoměr, měření kalorií, kapesní svítilna, budík, stopky, upozornění na sezení a zobrazení času atd. Chytré hodinky acclafit p5 nabízí další praktické funkce, kalkulačka, jako např. Sledování spánku: fitness tracker acclafit monitoruje kvalitu vašeho spánku ve 3 fázích: bdělost, lehký spánek a hluboký spánek. Chytré hodinky acclaFit P5 jsou vaše nejlepší volba. 147 více fitness režimů: chytré hodinky podporují 147 profesionálních a rozšířených tréninkových režimů, skákání, plavání, hiit, jízda na kole, aktivní minuty, mezi nimi jóga, badinton, vzdálenost a spotřebu kalorií, fotbal atd.

Jako jsou kroky, díky čemuž je váš trénink vědecky a rozmanitější. Bluetooth hovory a chytrá oznámení: s vestavěným mikrofonem a hi-fi reproduktorem mohou chytré hodinky přímo uskutečnit/přijímat hovory. Kromě toho můžete přijímat textové zprávy sms a sns jako facebook, linkedin, Twitter, hovory a oznámení o aplikacích tím, Messenger a další, WhatsApp, pokud jsou chytré hodinky synchronizovány s chytrým telefonem. Fitness hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s iOS 10
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

8. WeurGhy

#ad

1,85" Smar twatch s plně dotykovým displejem, fitness hodinky, sportovní hodinky s Bluetooth hovory, IP68, pro iOS/Android, Chytré hodinky pro dámy a pány

#ad
WeurGhy #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: spojte hodinky přes bluetooth s mobilním telefonem. Hovory můžete uskutečňovat nebo přijímat přímo z chytrých hodinek, s jasnou kvalitou zvuku a stabilním signálem. 24hodinové centrum pro řízení zdraví: chytré hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru LC11S, kyslík v krvi, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, krevní tlak.

Díky sportovním hodinkám můžete intuitivněji porozumět svému fitness stavu. 1, 85" plnobarevnou hd dotykovou obrazovkou, 85" chytré hodinky s hd barevnou obrazovkou a více než 100 ciferníky: nově navržené chytré hodinky pro muže a ženy jsou vybaveny 1, která vám nabízí lepší vidění a zážitek z používání.

Pečlivý životní asistent: chytré hodinky mají mnoho praktických funkcí pro vaše každodenní použití, krokoměru, ovládání hudby, stopek, včetně hodinek, předpovědi počasí, upozornění na sezení a dalších funkcí. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: fitness hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní i venkovní použití, skákání přes švihadlo, jóga, které pokrývají více než 100 různých druhů sportů jako běh, fotbal, horolezectví atd.
ZnačkaWeurGhy #ad
VýrobceWeurGhy #ad
Výška0.87
Délka10.87
Šířka3.43
Číslo díluRL-S5

9. dotn

#ad

Dotn Chytré hodinky pánské, 112 sportovních režimů, dámské s funkcí telefonu, 1,85" Smart Watch

#ad
dotn #ad - Může také sledovat stav spánku a poskytovat komplexní analýzu kvality spánku probuzení, lehký spánek. Připojte chytré hodinky android s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, hluboký spánek, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Velký displej, 85" obrazovku s rozlišením 240 x 280 hd, diy ciferník: smart watch mají velkou 1, stabilní a elegantní.

V aplikaci gloryfit je na výběr více než 200 ciferníků, můžete také vytvářet DIY fotografie, nastavitelným jasem a jasnou viditelností i na slunci. Pokud obdržíte hovory, facebook, zprávy whatsApp, Twitter, SMS, spojení je rychlejší a stabilnější. Další funkce a dlouhá výdrž baterie: tyto fitness hodinky mají mnoho praktických funkcí, sledování ženských cyklů, bezpečná účinnost, stopky, jako je předpověď počasí, ovládání hudby, budík, připomenutí sedadla, časovač, ovládání kamery, hledání telefonu atd. Chytré hodinky s funkcí volání: chytré hodinky s funkcí telefonu přebírají verzi ble5.

0, youtube atd. Můžete volat přímo z chytrých hodinek, Instagram, chytré hodinky vibrují, přijímat a odmítnout hovory. Celkový design je čtvercový a zaoblený, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. 24hodinové monitorování zdravotního stavu: fitness hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru lc11s, která může nepřetržitě sledovat naši srdeční frekvenci a SpO2 v reálném čase. Díky záznamu srdeční frekvence, vzdálenosti a kroků, mezi nimi je běh, surfování a jiné scénáře se nedoporučují.
Značkadotn #ad
Výrobcedotn #ad
Výška0.67
Délka10.83
Hmotnost0.23
Šířka2.95
ModelkaP66D

10. Apple

#ad

Apple Watch řady 6 GPS, 44 mm hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey, sportovní řemínek černý

#ad
Apple #ad - S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším.

Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG. Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jízda na kole, jóga, plavání a tanec. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Design odolný proti plavání. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM00H3FD/A
ModelkaM00H3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok