Top 10 VIOFO A229 Pro – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VIOFO

#ad

Hlasové, HDR vpředu vzadu palubní kamera, super noční vidění 2.0, VIOFO A229 Pro 4K + 2K Dual STARVIS 2, ovládání hlasu a 5GHz Wi-Fi Wi-Fi Wi-Fi kamera do auta, ultra přesná GPS s CPL filtrem

#ad
VIOFO #ad - Tak budete mít své ruce bezpečně na volantu. Parkovací monitorování se 3 režimy detekce pohybu automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost. Autokmaera je nakonfigurována s vícejazyčnými hlasovými oznámeními a pomůže vám potvrdit změny nastavení, jako je zapnutí a vypnutí zvukového záznamu, a připomene vám důležité věci, jako je ochrana videa a chyby karty.

S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu. Upozornění: musí být spojeno s volitelným hardwire Kit kabelem. S hlasovým ovládáním můžete kdykoli pohodlně ukládat videa, spouštět a zastavovat zvukové záznamy nebo pořizovat fotografie. Ultra přesná gps se 4 druhy polohováníautokamera a229 plus má moderní gps modul, galileo a glonass.

Při přehrávání videa poskytuje podrobné údaje o poloze, který využívá 4 satelitní systémy: GPS, Beidou, rychlosti a čase vozidla. Oba senzory, tak v noci. Inteligentní hlasové ovládání v angličtině s hlasovým ovládáním můžete kameru ovládat mluvením slov a příkazů v angličtině. Poradenství při nákupu sd karty pro nejlepší výkon a trvanlivost vaší palubní kamery doporučujeme karty viofo industrial microsd. Data jsou viditelná v aplikaci VIOFO nebo na počítači.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost1.89
Šířka7.48
Číslo díluA229 Pro 2CH
ModelkaA229 Pro 2CH
Záruka1 rok

2. VIOFO

#ad

512, Dual STARVIS 2, super noční vidění 2.0, VIOFO A229 Pro 3 čočky 4K + 2K + 1080P, hlasový výstup, ultra přesná GPS, HDR vpředu vzadu vnitřní palubní kamera, ovládání hlasu a 5GHz Wi-Fi autokamera

#ad
VIOFO #ad - Hdr pro všechny 3 kanály a noční vidění 2. 0 dashcam a229 pro 3 lens je vybavena špičkovými obrazovými senzory sony, imx678 a imx675, které jsou dovedně kombinovány s nejmodernější technologií HDR. Upozornění: musí být spojeno s volitelným hardwire Kit kabelem. Podporuje rozlišení 4k pro přední kameru, 2k pro zadní kameru a 1080p pro vnitřní kameru.

Autokmaera je nakonfigurována s vícejazyčnými hlasovými oznámeními a pomůže vám potvrdit změny nastavení, a připomene vám důležité věci, jako je zapnutí a vypnutí zvukového záznamu, jako je ochrana videa a chyby karty. Je perfektní pro rodinné výlety a řidiče aut. S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu. Rozšířený dynamický rozsah zachycuje více detailů a dokonale harmonizuje světla a stíny.

Tím je určení polohy ještě přesnější a stabilnější. 4k+2k+fhd se senzorem dual starvis 2 3kanálová palubní kamera a229 pro 3ch je vybavena dvěma špičkovými obrazovými senzory sony, imx678 a imx675. S hlasovým ovládáním můžete kdykoli pohodlně ukládat videa, spouštět a zastavovat zvukové záznamy nebo pořizovat fotografie. Při přehrávání videa poskytuje podrobné údaje o poloze, rychlosti a čase vozidla. Při časosběru se nepřetržitě zaznamenává video s nízkými snímky jako 1/2/3/5/10/15 fps.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost2.03
Šířka7.48
Číslo díluA229 Pro 3CH
ModelkaA229 Pro 3CH
Záruka1 rok

3. VIOFO

#ad

Ovládání hlasu a 5GHz Wi-Fi WLAN autokamera, ultra přesná GPS, 512 GB, VIOFO A229 Plus 2K + 2K Dual STARVIS 2, hlasový výstup, HDR vpředu vzadu palubní kamera, super noční vidění 2.0, 2,4" velký LCD

#ad
VIOFO #ad - Tím je určení polohy ještě přesnější a stabilnější. Ultra přesná gps se 4 druhy polohováníautokamera a229 plus má moderní gps modul, který využívá 4 satelitní systémy: gps, beidou, galileo a glonass. Tyto špičkové senzory spolu s pokročilou technologií hdr pro přední a zadní kameru do auta vyrovnávají extrémně světlé a tmavé oblasti, které byly zaznamenány v noci, aby byly v noci zaznamenány věrně obnoveny 2K detaily, a dokonce i při rychlém pohybu spolehlivě zachycují poznávací značky vpředu i vzadu.

Dual hdr vpředu vzadu a super noční vidění díky duálním senzorům sony starvis 2 imx675 je tato palubní kamera vynikající při různých světelných podmínkách. Obrazové senzory starvis 2 umožňují velmi ostré 2k + 2k pro přední a zadní palubní kameru. S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu.

Poradenství při nákupu sd karty pro nejlepší výkon a trvanlivost vaší palubní kamery doporučujeme karty viofo industrial microsd. 2k+2k se senzorem dual starvis 2 a229 plus je vybaven nejmodernější technologií duální kamery starvis 2. Tak vznikají brilantní videozáznamy s úžasným množstvím detailů. Tuto fólii lze později opět sundat ze skla a znovu umístit, aniž by bylo nutné odtrhnout lepicí podložku. Ty jsou speciálně optimalizovány pro nahrávání z palubní kamery a zaručují kompatibilitu a dlouhou životnost.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost1.88
Šířka7.48
ModelkaA229 Plus
Záruka1 rok

4. VIOFO

#ad

Kamera v autě, GPS modul 2K 1440p 60fps + 1080p vpředu zadní kamera do auta, parkovací režim, nouzové, VIOFO A129 Plus Duo Dual WiFi palubní kamera, G-senzor, aplikace monitorování mobilního telefonu

#ad
VIOFO #ad - Iroký úhel 140° stačí k pokrytí celé silnice a nezkresluje obraz. Vestavěný wi-fi a gps modul kameru můžete propojit s aplikací viofo přes integrované wifi a jednoduše si jej prohlédnout a stáhnout a změnit nastavení kamery. Automatické rozpoznání událostí automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost.

Asové razítko lze vložit do videa. Ideální volba dash cam g-senzor, záznam ve smyčce, detekce pohybu, časosběrný záznam, podpora volitelného dálkového ovládání cpl a bluetooth, podpora až 256 GB SD karty, automatický start/stop, mobilní aplikace, vestavěný mikrofon a reproduktor, roční záruka. Pokud trochu snížíte kvalitu videa, ušetříte místo na kartě. Super noční vidění jak přední, tak i zadní kamera jsou vybavena vysoce kvalitním senzorem sony, který nabízí lepší noční vidění než všechny ostatní senzory.

Duální dashcam 2k 60fps + 1080p 30fps a129 plus duo je aktualizovaná verze a129 duo dash-cam. Time lapse nepřetržitě zaznamenává video s nízkými snímky jako 1/2/3/5/10/15 fps. 3 režimy monitorování parkování a129 plus má 3 parkovací režimy. Upozornění: musí být připojen k hardwire Kit kabelu nebo powerbance. Mnoho dalších detailů lze snadno zachytit, včetně poznávací značky a rozcestníků. Pomocí gps může kamera zaznamenávat aktuální rychlost a polohu GPS a automaticky korigovat čas synchronizací se satelitem.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Hmotnost1.63
Číslo díluA129 Plus Duo

5. VIOFO

#ad

GPS mitgeliefert, Ultra HD Autokamera 8MP Sensor, VIOFO A129 Pro Front 4K Dashcam Auto 3840 x 2160P, G-Sensor, 5GHz Wi-Fi, Gepufferter 24 Std. Parkmodus, Bewegungserkennung, Schleifenaufnahme, WDR

#ad
VIOFO #ad - Verkehrszeichen oder das Nummernschild. Die 4k-auflösung bietet eine erstaunliche Videoqualität, die meisten Details von Straßenschildern, die viermal höher ist als bei einer normalen Full-HD-Aufnahme. Um den parkmodus zu verwenden, die zu einem Aufprall / einer Bewegung führen, das VIOFO HK3-Kabel separat zu kaufen.

Ein stabileres wi-fi-signal und eine schnellere Wi-Fi-Geschwindigkeit sorgen für eine rasante Geschwindigkeit bei der Dateiübertragung. Mit dem gps-logger kann die dash-kamera die aktuelle Geschwindigkeit und den GPS-Standort aufzeichnen und die Zeit durch Synchronisierung mit dem Satelliten automatisch korrigieren. Sorgen sie dafür, dass Sie während der Fahrt beruhigt sind. Die autokamera speichert das Video 15 Sekunden vor dem Ereignis und 30 Sekunden nach dem Ereignis. Premium-funktionen & 100% zufriedenheitsservice loop-aufnahme, bewegungserkennung, notfallaufnahme, zeitraffer und so weiter.

Bei fragen wenden Sie sich bitte an support@viofo. Com oder per live-Chat auf der VIOFO-Website. Eingebautes wifi und gps 2. 4 ghz- und 5 ghz-dualband-wlan können in zwei verschiedenen standardfrequenzbereichen übertragen werden, um Funkstörungen zu vermeiden. Dies ist eine hervorragende funktion, ist es besser, da im Vorfeld der ausgelösten Aufzeichnung viele wichtige Informationen vorliegen können.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška2.05
Délka3.31
Hmotnost0.99
Šířka1.42
Číslo díluA129 Pro 4K
ModelkaA129 Pro 4K

6. VIOFO

#ad

2K 60 fps/HDR 30fps hlasové ovládání, přední 2,7 K 5 GHz Wi-Fi, parkovací režim, GPS kamera do auta, VIOFO Palubní kamera A119 Mini 2, 1,5" LCD skrytá palubní kamera, Starvis 2 vylepšené noční vidění

#ad
VIOFO #ad - S hlasovým ovládáním můžete kdykoli pohodlně ukládat videa, spouštět a zastavovat zvukové záznamy nebo fotografovat. Nenápadná jednoduchá montáž díky ultra kompaktnímu designu lze kameru snadno umístit, 6 x 4, 1 x 7, 5" tft obrazovkou, aniž by bylo omezeno zorné pole.

Malá kamera "a119 mini 2" od viofo měří pouhých 4, malou obrazovkou, 4 centimetrů. Inteligentní hlasové ovládání s hlasovým ovládáním můžete kameru ovládat mluvením slov a příkazů v angličtině. Funkce hdr dokáže automaticky vyvážit osvětlení ve světlé a tmavé oblasti, detekují jasné poznávací značky i při silném osvětlení auta v noci. Tak budete mít své ruce bezpečně na volantu. Vestavěné wi-fi a gps 5 ghz / 2, živý obraz na obrázku, 4ghz wifi autokamer a mobilní aplikace viofo nabízejí přístup k nastavení systému, přehrávání nahraných videí a stahování/sdílení video souborů.

Vybaveno 1, ale jasnými druhy písma. Před použitím 60 fps deaktivujte HDR. Tento 2k záznam zaručuje, jako jsou dopravní značky a poznávací značky, že vaše kamera bez problémů rozpozná důležité detaily a jemné aspekty, které jsou důležité při pojistných nárocích nebo při zasílání důkazů policii. Pomocí gps modulu může kamera zaznamenávat aktuální rychlost a polohu GPS. Asové razítko lze vložit do videa.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Šířka3.15
ModelkaA119 Mini 2
Záruka1 rok

7. VIOFO

#ad

Dual STARVIS 2, HDR vpředu vzadu palubní kamera, hlasový výstup,, ultra přesná GPS, super noční vidění 2.0, VIOFO A229 Plus 3 objektivy 2K + 2K + 1080P, ovládání hlasu a 5GHz Wi-Fi Wi-Fi autokamera

#ad
VIOFO #ad - Při časosběru se nepřetržitě zaznamenává video s nízkými snímky jako 1/2/3/5/10/15 fps. Nabízíme kapacity od 64 gb do 512 GB, abychom vyhověli vašim požadavkům. Parkovací monitorování se 3 režimy detekce pohybu automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost. Vydává také jasná oznámení o změnách nastavení a chybách paměťové karty, takže vaše pozornost zůstane na silnici.

Bezruční hlasové ovládání a hlasový výstup autokamera a229 plus je vybavena pokročilým hlasovým ovládáním v angličtině, se kterým můžete jednoduše spouště/zastavovat nahrávání hlasovým příkazem a ovládat WiFi. 3kanálový hdr a super noční vidění díky duálním senzorům sony starvis 2 imx675 je tato kamera vynikající při různých světelných podmínkách. Ty jsou speciálně optimalizovány pro nahrávání z palubní kamery a zaručují kompatibilitu a dlouhou životnost. Aktualizovaná infračervená vnitřní kamera vnitřní kamera je vybavena senzorem starvisis a pokročilou technologií hdr a zajišťuje jasný a detailní záznam celé kabiny bez přeexponování.

Vnitřní kamera a229 plus dashcams má zabudovaný infračervený světelný senzor, který při slabém osvětlení aktivuje 4 infračervené LED. Ultra přesná gps se 4 druhy polohováníautokamera a229 plus má moderní gps modul, beidou, galileo a glonass. Díky 2, 5krát většímu dynamickému rozsahu a vyšší citlivosti na světlo ve srovnání s první generací STARVIS se výrazně snižuje šum a rozmazání pohybu ve dne i v noci. Tak lze i za úplné tmy rozpoznat jasné černobílé detaily obrazu.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost2.01
Šířka7.48
ModelkaA229 Plus 3CH
Záruka1 rok

8. VIOFO

#ad

1440P + duální 1080P kamera do auta, 3 kanály, 2560P X 1440P 60fps vpředu, zabudovaná GPS s CPL filtrem, 5 GHz, 24h vyrovnávací paměť, monitorování mobilního telefonu, VIOFO WiFi palubní kamera A139

#ad
VIOFO #ad - S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu. Hlasové oznámení a polarizační filtr proti oslnění pokud nastavíte kameru do auta nebo pokud se kamera během nahrávání vyskytne chyba, hovoří anglicky, aby vám připomněla stav kamery.

Asové razítko lze vložit do videa. Super noční vidění a 6 infračervených led diod na rozdíl od 4 infračervených světel jiných kamer má kamera a139 pro vnitřní kameru do auta 6dílnou infračervenou LED žárovku, se kterou kamera může zaznamenávat aktivitu v kabině i v úplné tmě a chránit řidiče a cestující. Všechny 3 kamery používají senzory Sony pro zajištění vynikajícího obrazu ve dne i v noci. Polifiltr lze použít ke snížení odrazů a oslnění, což v mnoha situacích vede k výrazně lepší kvalitě obrazu. 3kanálová kamera a139 palubní kamera pro auto vpředu vzadu se dodává s přední kamerou 140° fov, vnitřní kamerou 170° a zadní kamerou 170° pro nahrávání videí s rozlišením 1440p + 1080p + 1080p při 30 snímcích za sekundu současně.

Parkovací monitorování se 3 režimy detekce pohybu automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost. Zabudovaný super mikrofon zachycuje zvuk jasně a zřetelně, aby při policejních zastávkách a jiných incidentech poskytl solidní důkazy a aby vás chránil po celém obvodu. Upozornění: musí být připojen k hardwire Kit kabelu nebo powerbance.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Číslo dílu2390

9. VIOFO

#ad

Super noční, 5GHz WiFi, GPS zabudovaná s CPL, palubní kamera, senzor Starvis 2, VIOFO A139 Pro 1CH 4K HDR palubní kamera vpředu, bezplatná aplikace pro sledování mobilního telefonu, hlasový výstup

#ad
VIOFO #ad - Při časosběru se nepřetržitě zaznamenává video s nízkými snímky jako 1/2/3/5/10/15 fps. Díky tomuto objektivu jsou videa snímána v nejvyšší kvalitě i při špatných světelných podmínkách. 24h režim vyrovnávací paměti detekce pohybu kamery automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost. S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu.

Starvis 2 senzorpřední kamera a139 pro je vybavena nejnovějším senzorem sony starvis 2, jako jsou registrační značky a silniční značky nebo obličeje, který nabízí revoluční rozlišení 4K @30fps vpředu. Díky vylepšenému 7skleněnému objektivu s clonou f1, 6 a technologií hdr poskytuje kamera A139 Pro 1CH Dash Cam jasnější noční snímky a snižuje silnou expozici při oslnění pro dosažení nejkrásnějšího obrazu. Cpl filtr a hlasový výstupcpl filtr lze použít ke snížení odrazů a oslnění na skleněných a silničních površích.

Rychlejší 5ghz wi-fi a gps 5 ghz / 2, živý obraz na obrázku, 4 ghz wifi autokamer a bezplatná aplikace viofo nabízejí přístup k nastavení systému, přehrávání nahraných videí a stahování/sdílení video souborů. Společně s videem se na paměťovou kartu ukládají GPS data jako rychlost a poloha. Všechny důležité objekty v silničním provozu, jsou zřetelně rozpoznatelné. 4k hdr a super noční vidění 2. 0 díky použití nejinovativnějšího senzoru starvis 2 imx678 s větším pixelem 1/1, 8 palce umožňuje dech beroucí video při každém světle a vyváženou expozici za všech podmínek.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška4.72
Délka4.72
Šířka7.09
ModelkaA139 Pro 1CH
Záruka1 rok

10. VIOFO

#ad

STARVIS 2 senzor 3840 x 2160P 30fps, hlasový výstup, 5 GHz WiFi Dual Dash Cam, zabudovaná GPS, VIOFO A139 Pro 2CH 4K HDR + 1080P palubní kamera vpředu vzadu, kamera do auta s CPL, bezplatná aplikace,

#ad
VIOFO #ad - Koaxiální kabely snižují podle testů fenomén rušení DAB lépe než většina autokamer. Při časosběru se nepřetržitě zaznamenává video s nízkými snímky jako 1/2/3/5/10/15 fps. Sony starvis 2 reálný 4k záznam a139 pro přední kameru je díky pokročilému obrazovému senzoru starvis 2 imx678 od sony vysoké kvality.

Snímky 4k nejsou uměle přeostřené. Autokmaera je nakonfigurována s vícejazyčnými hlasovými oznámeními a pomůže vám potvrdit změny nastavení, jako je zapnutí a vypnutí zvukového záznamu, a připomene vám důležité věci, jako je ochrana videa a chyby karty. Tenčí koaxiální kabel a139 pro dashcam dual lens používá super tenký koaxiální kabel a miniaturní konektor pro přední a zadní spojení, čímž je instalace jednodušší a diskrétnější než u běžných typů kabelů. Všechny důležité objekty v silničním provozu, jsou zřetelně rozpoznatelné. Detekce pohybu s funkcí "vyrovnávací paměti".

Tento senzor zajišťuje vynikající kvalitu obrazu i při zhoršených světelných podmínkách, jako jsou čísla a silniční značky nebo obličeje, jako například v noci nebo ve špatně osvětlených oblastech. Inovativní parkovací režim s režimem záznamu události automobilové kamery automaticky spustí záznam, jakmile je detekována událost. S režimem low bitrate kamera nepřetržitě zaznamenává mini velikost souborů, šetří místo na mapě a může v parkovacím režimu zaznamenávat delší dobu. Společně s videem se na paměťovou kartu ukládají GPS data jako rychlost a poloha.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost1.65
Šířka4.72
Číslo díluA139 Pro 2CH
Záruka1 rok