Top 10 World Cup Trophy – Trofeje, medaile a ceny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Casa Vivente

#ad

Skleněná trofej, Casa Vivente Pohár s rytinou pro nejlepší maminku na světě, pohár mámy, matky pohárů, dárek ke dni matek, vyznamenání s gravírováním poháru, personalizovaný skleněný pohár, dárky pro maminku

#ad
Casa Vivente #ad - Předejte dárek k narozeninám pro maminku zvláštního druhu! Překrásný dárek ke dni matek: personalizované dárky ke dni matek pro maminku vždy zajišťují nadšení. Mama pokÁl s rytinou: ušlechtilá dekorace poháru s vyrytým jménem, nápisem "nejlepší maminka na světě" a jménem dárců.

Stylová trofie pro maminky: pokály se jinak zná jen ze sportu. Zvěčňujte svá přání a předejte exkluzivní dárek ke dni matek s osobním nádechem. Originální skleněný pohár v láskyplném designu jako kompliment pro vaši matku! Malý skleněný pohár: s personalizovaným laserovým gravírováním vzniká absolutní poutač pozornosti pro každou domácnost a styl zařízení.

Tento šperk je však personalizovaným oceněním pro úsilí vaší maminky v každodenním životě. Pro přání personalizace použijte prosím možnost přizpůsobení. Zdařilé překvapení! nejlepší dárek pro maminku: skleněná trofej je pěkný dárek pro maminku ke Dni matek, narozeninám nebo k Vánocům.
ZnačkaCasa Vivente #ad
VýrobceCasa Vivente #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost1.1
Šířka0.39

2. Pokalmatador GmbH

#ad

18 cm, Mini Pokal Award Texas vč. kvalitní hliníkové destičky na gravírování s textem na přání, Zlatá

#ad
Pokalmatador GmbH #ad - Kvalitní štítek na gravírování s textem na přání. Standardního hliníkového emblému. Vč. Moderní mini pohár k dostání ve zlaté, stříbrné nebo bronzové. Vč.
ZnačkaPokalmatador GmbH #ad
VýrobcePokalmatador GmbH #ad

3. Aahs Engraving

#ad

Einheitsgröße, AAHS Gravur World 's Best Award Trophy, "#1 Dad" 7 inches

#ad
Aahs Engraving #ad - Macht eine große Neuheit Geschenk. Aahs gravur world 's Best Award Trophy. Erhältliche größen sind 7 oder 26, 7 cm vom Boden bis zum oberen Rand der Kopf. Beinhaltet je einen pro Paket, separat erhältlich.
ZnačkaAahs Engraving #ad
VýrobceAahs Engraving #ad
Délka10.5
Hmotnost10.5
Šířka4
Číslo díluAahs Engraving
ModelkaAahs Engraving

4. FIFA

#ad

FIFA přívěsek na klíče Offset Maskottchen Ettie a pohár, Mistrovství světa žen 2019TM -

#ad
FIFA #ad - Přívěšek na klíče offset maskottchen ettie a pohár - Mistrovství světa žen 2019 -. Oficiální licenční produkt FIFA. Velikost: 28 x 39 x 2, 5 mm.
ZnačkaFIFA #ad
VýrobceAm Ball Com GmbH ES #ad
Výška1.18
Délka6.3
Šířka2.95

5. Zelaro

#ad

Zelaro Zlatý pohár s textem na přání – trofej pro děti – pohár s uchy jako dárek pro ženy a muže se emblémy Tři velikosti 19 cm

#ad
Zelaro #ad - Nebo v podnikání. Perfektní nápad na dárek – figurka vítěze pro každou příležitost. Ocenění trofejí – osobní dárek pro šéfy, dceru, přátele, trenéry, bratra, rodiče, svědky, nejbližší, partnera, příbuzné, členy klubu, kolegy nebo vašeho učitele skutečně upoutá pozornost pro vitrínu.

Ať už fotbal, vánoce, hasiči, kužely, narozeniny, Den matek, svatba, maturita, bowling, začátek školy, volejbal, Den otců. Materiál – trophy pohár je vyroben ze zlatého plastu na ušlechtilém černém mramorovém podstavci zlaté gravírované cedulky.

Zlatá socha – turistický pohár z lesklého, zlatě zbarveného plastu – tři velikosti – perfektní pro vítěze. Nejlepší muž, nejlepší kolega, nejlepší tatínka, nejlepší přítel a nejlepší maminka na světě nebo individuální gravírování podle vašich představ. Personalizace – jak by bylo vyryté nápisy např.
ZnačkaZelaro #ad
VýrobcePokale Fischer #ad

6. YSDYY

#ad

Soutěžní ceny za hraní, kovové medailonky, YSDYY 3 kusy číselných medailonů, zlato-stříbrné bronzové medaile se stuhami, soutěžní ceny pro děti a sporty, vítězné odměny, zaoblené hrany

#ad
YSDYY #ad - Perfektní pro každou příležitost: pro školní sportovní setkání, fotbal, plavání, lehkou atletiku, box, basketbal, jízdu na kole a vzpírání a všechny druhy sportovních akcí. Materiál: vítězné medaile jsou vyrobeny z kvalitní zinkové slitiny, robustní kovový materiál umožňuje dlouhé skladování.

Dobrá odměna: odměňte děti těmito kovovými medailemi. Balení obsahuje: dostanete 3 medaile, každá medaile má pásek, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili, 1 zlatou, který nelze snadno roztrhnout. Odměňte své vítěze těmito veselými medailemi, které jsou velkým povzbuzením jak pro děti, tak i pro dospělé.

Design medailí: každá medaile má dvě strany s různým designem, jedna strana medaile má květinový okraj a jednu číslici uprostřed. Nikdy nezapomenete na vzrušení, když vyhrají medaili, a byli by povzbuzováni k tomu, aby v budoucnu dosáhli ještě více cílů a uskutečnili své sny.
ZnačkaYSDYY #ad
VýrobceYSDYY #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0.13
Šířka5.91
Číslo díluSZJP
ModelkaSZJP1

7. Fanshop Lünen

#ad

Vel. 19,5 cm, narozeniny, dárek, sportovní pohár, A1, trofej, Fanshop Lünen Pohár, poháry, Nejlepší trenér na světě

#ad
Fanshop Lünen #ad - S etiketou 50 mm – nejlepší trenér na světě. Materiál: plast na bílém mramorovém podstavci. Ideální dárek k narozeninám a pro mnoho dalších příležitostí. S rytinou. Pohár zlatý, figurka.
ZnačkaFanshop Lünen #ad
VýrobceFanshop Lünen #ad

8. PREXTEX

#ad

Preisverleihungen und Wertschätzungsgeschenke, Prextex Trophäen-Trophäenpreis – Auszeichnungen und Trophäen für Partyfeiern

#ad
PREXTEX #ad - Trophäenbecher: die große, 25, eine perfekte Darstellung von Leistung, 4 cm große stern-Trophäe kann personalisiert werden, Leistung und Anerkennung. Robustes, langlebiges Material und sicher für Kinder.

Vielseitig einsetzbar: die trophäe für kinder ist ideal für alle Arten von Auszeichnungen, einschließlich Sportveranstaltungen, Schule, Rechtschreibbienen, Tanzwettbewerbe, Abschlussgeschenke oder Anerkennung jeder Art von herausragender Leistung. Perfekt für partys: verwenden sie es als Dekoration bei Ihrer nächsten Filmpreisverleihung oder als lustiges Gag-Geschenk für Erwachsenen-Partyspiele. Hohe qualität: hergestellt aus starkem, hochwertigem ABS-Kunststoff. Personalisierbar: die basis der trophäe und lassen Sie sich mit einem Aufkleber personalisieren oder direkt auf die Basis der Trophäe drucken.
ZnačkaPREXTEX #ad
VýrobcePrextex #ad
Výška3
Délka10
Hmotnost0.6
Šířka3
Číslo díluCB-10INT-CUP

9. Art-Trophies

#ad

Gold, Art-Trophies at81113 Trophäe Sport, Einheitsgröße

#ad
Art-Trophies #ad - Mehrere Größen. Ideale Verlobung. Kunststoffkörper der Trophäe. Tasse mini gold gerippte Griffe 14 cm. Schwarzer Marmorsockel.
ZnačkaArt-Trophies #ad
VýrobceArt-Trophies #ad
Výška5.51
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.97
Číslo díluAT81113
ModelkaAT81113

10. G4GADGET

#ad

Kinderpreise., Halsketten für Sport-Tag, Stern-Klassenzimmer, G4GADGET Set mit 12 Gold-Plastik-Sieger-Medaillen

#ad
G4GADGET #ad - Wenn sie es entfernen möchten, ziehen Sie einfach die 2 Teile zurück. Aussehen: jede kunststoff-goldmedaille hat zwei seiten; eine Seite geschriebener Sieger mit 5 kleinen Sternen und 1 großen Stern auf der anderen Seite und die Bandfarbe ist rot, weiß und blau.

Weißer anschluss: am ende des bandes befindet sich ein weißer verbinder, der in 2 Teile geteilt ist. Geeignet für: die kunststoff-medaillen können als gute Ermutigung und Lob verwendet werden, Wettbewerbe, Festivals, was für Themenpartys, Sporttage und so weiter geeignet ist. Paket: enthält 12 packungen kunststoff-medaillen; diese goldenen Auszeichnungen sind leicht, als Gewinner gelobt, einfach zu tragen und bequem anzuwenden; sie sind genug für Sie, um alle Arten von kleinen Wettbewerben zu halten.

Größe: bandlänge beträgt 30 cm, durchmesser der Medaillen: 3, 5 cm; Material: Band und Kunststoff; Farbe: Goldfarben. Drücken sie beim Anbringen einfach einen Teil in das andere hineinander.
ZnačkaG4GADGET #ad
VýrobceG4GADGET #ad
Číslo dílu12-Winner Medals-2
Modelka12-Winner Medals-2