Top 10 Zubehör Homeoffice – Podložky na pracovní stůl a pijáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Olrla

#ad

Podložka na psací stůl, vodotěsná do kanceláře a domácnosti, Olrla Korková a zelená kožená podložka na psací stůl 80 x 40 cm, velká podložka pod myš

#ad
Olrla #ad - Chraňte svůj psací stůl: vyrobeno z odolné pu kůže, psát a surfovat, která chrání váš psací stůl před poškrábáním, rozlitím, horkem a poškrábáním. Perfektní velikost a krásný dárek: 80 cm x 40 cm je dostatečně velký pro notebook, myš a klávesnici.

Dvoustranný design: každá strana má jinou barvu, aby se přizpůsobila vašemu osobnímu stylu nebo estetice vašeho stolu. Korková strana je odolná proti vlhkosti. Víceúčelové: odolnou podložku z umělé kůže lze volně stříhat a použít všude tam, např. Snadno se čistí, která chrání váš pracovní stůl před rozlitou vodou, jednoduše otřete vlhkým hadříkem nebo papírem.

Lehký a přenosný ve slušné krabičce, učitele, pěkný dárek pro přátele, rodiče atd. Prostírání, protiskluzové podložky, kde ji potřebujete, tepelně izolační polštáře, prostírání atd. Vodotěsné a snadné čištění: vyrobeno z voděodolné a odolné pu kůže, nápoji, inkoustem a jinými tekutinami. Díky hladkému povrchu můžete psát, skvrnami, ideální do kanceláře a domova.
ZnačkaOlrla #ad
VýrobceOlrla #ad
Výška0.59
Délka31.5
Hmotnost0.95
Šířka15.75
Číslo díluZD-LVMU-4080
ModelkaZD-LVMU-4080

2. DOBAOJIA

#ad

DOBAOJIA Mausepad Große Mausmat XL Schreibtischmatte Schreibtischunterlage Schreibtischpad für Laptop/Tastatur/Maus Schreibblock, PU Leder Wasserdicht + Wildleder rutschfest 80 x 40cm Rosa

#ad
DOBAOJIA #ad - Die erweiterte mausmatte kann auch in konferenzen, Hotels, dass es sich um ein Mauspad handelt, Esstischen, als Schreibtischunterlage schützt es Ihre Tischplatte vor Kratzern, Partys usw. Die große mausmatte kann im Winter und Sommer abwechselnd verwendet werden. Es definiert und färbt Ihr eigenes Raumverständnis neu, gleich zu bleiben.

Verwendet werden. Die maus ist für fast alle Maustypen verfügbar und bewegt sich schnell und genau darauf. Größe und verarbeitung80 x 40 cm große laptop-schreibtischmatte dicke≈2 mm bietet Platz für eine Tastatur, eine Maus und ein Notebook in voller Größe und bietet ausreichend Platz für professionelle Spiele oder Büroarbeiten. Der desktop-Schutz ist leicht zu reinigen. Als schreibblock ist es augenschützend und bequem. Einteiliges formteil, keine chemische Klebeverbindung, es ist umweltfreundlich und langlebiger.

Großzügig und elegantkaufen sie unsere großen bunten mausmatten und erhellen sie ihre gute Laune! Es hilft Ihnen, dass Sie sich weigern, den Druck auf Ihre Handgelenke und Ellbogen zu verringern und Ihre Geschäftigkeit und Müdigkeit bei der Arbeit zu verstehen. Breite anwendungabgesehen davon, flecken und verschüttungen. Wischen sie die oberfläche bei Bedarf einfach mit einem feuchten Tuch ab. Leicht zu reinigenanders als herkömmliche mauspads aus stoff ist unsere Mausmatte aus Kunstleder wasserdicht, kratzfest, ölbeständig, hochtemperatur- und alterungsbeständig.
ZnačkaDOBAOJIA #ad
VýrobceDOBAOJIA #ad
Výška0.01
Délka31.5
Hmotnost0.84
Šířka15.7
Číslo díluSKUZHUODIAN
ModelkaSKUZHUODIAN
Zárukaein Jahr

3. Modazon

#ad

Wasserdichte Schreibtischschutzmatte, Büro-Schreibtischunterlage, Tastatur und Schreiben 80 x 40 cm, grün-blau, große Leder-Schreibtischabdeckung für Maus, multifunktional, doppelseitig

#ad
Modazon #ad - Doppelseitige verwendung die schreibtischunterlage hat verschiedene farben auf jeder Seite, ändern Sie die Farbe wie Sie möchten. Es gibt 3 verschiedene größen zur auswahl: 60 x 35 cm; 80 x 40 cm; 90 x 43 cm. Schützen sie ihren schreibtischdiese schreibtischunterlage besteht aus strapazierfähigem PU-Ledermaterial, Spritzwasser, wenn Sie Ihren Schreibtisch in einem speziellen Bereich zum Verdrahten, kann Ihren Schreibtisch vor Kratzern, Öl, Flecken, Kaffee usw.

Leicht zu reinigen unsere große schreibtischunterlage ist aus wasserabweisendem Leder, Getränken, sie schützt Ihren Schreibtisch vor verschüttetem Wasser, Tinte und anderen Flüssigkeiten. Mausgenauigkeit und beweglichkeit dieser Schreibtischunterlage kann als großes Mauspad verwendet werden, kann präzise Tracking und Klick reibungslos, perfekt zum Zeichnen, Arbeiten und Spielen.

Es ist produktiver, Zeichnen und Arbeiten organisieren. Bei längerer verwendung kann die schreibtischunterlage mit Overlocknähten vernäht werden, beide Seiten sind das gleiche Material, kein Verziehen an den Kanten nach längerem Gebrauch. Schützen. Leicht zu reinigen, einfach mit einem feuchten Tuch oder Papier abwischen. Dimension 80 x 40 cm. Dieses komplette schreibtisch-Mauspad ist groß genug, um Ihren Laptop, Ihre Maus und Ihre Tastatur zu halten.
ZnačkaModazon #ad
VýrobceModazon #ad
Číslo díluco-DP-80cm-green-blue

4. YSAGi

#ad

80 x 40 cm, podložka na psaní, YSAGi Podložka na psací stůl, laptop, stolní ochrana pro kancelář/domácí kancelář šedá, podložka pod myš s kůží a semišem odolná proti skluzu, multifunkční kancelářská podložka pod myš

#ad
YSAGi #ad - Odolná vůči vodě a oleji, myši a klávesnice. Doporučuje se, neobsahuje bpa, aby osoby citlivé na zápach používaly podložku 2-3 hodiny na větraném místě. Ekologický materiál podložky je ekologická umělá kůže, netoxický a bez zápachu. Upozornění: tato podložka je určena pro jednostranné použití.

Pokud je špinavý, otřete jej jednoduše vlhkým hadříkem. Iroké použití velikost podložky na psací stůl stačí k uložení vašeho notebooku, aby se vaše paže v zimě necítili chladně. Pokud má psací podložka jakýkoliv problém, kontaktujte nás e-mailem. Díky dlouhému ošetření v krabici má psací podložka po otevření lehký zápach kůže. Protiskluzová zadní stranazadní strana podložky psacího stolu je vyrobena ze semiše, jemná vlákna zlepšují odolnost proti skluzu. Dobrá volba pro podložky pod myš rozšířená velká podložka pod myš office lze přistřihnout a lze ji přizpůsobit velikosti vašeho psacího stolu.

Přední strana podložky na psací stůl je z hladké umělé kůže a myš může hladce klouzat na psací podložce. Záruční výkon: 12měsíční záruka. Snadná údržbapřední strana podložky stolu je vyrobena z odolné umělé kůže, která je hladká a vodotěsná. Podložka na psací stůl lze použít jako kancelářskou podložku pod myš a je příjemná a měkká, chrání vaši skleněnou / dřevěnou desku stolu před poškrábáním, skvrnami a postříkáním.
ZnačkaYSAGi #ad
VýrobceYSAGi #ad
Výška0.01
Délka31.5
Hmotnost0.75
Šířka15.7
Číslo díluDEYS-AMGI0121
ModelkaDEYS-AMGI0121
Záruka365 dní

5. K KNODEL

#ad

Vodotěsná psací podložka pro kancelářské nebo domácí prostory, oboustranná světle modrá/stříbrná, podložka pod psací stůl, 80 x 40 cm PVC podložka pod stůl, Knodel podložka pod stůl

#ad
K KNODEL #ad - Robustní materiál a dvojité použití – díky robustní konstrukci z vysoce kvalitního pvc materiálu zůstává podložka na psací stůl Knodel dlouhou dobu odolná. Hladký povrch vám umožní vychutnat si psaní, chrání váš psací stůl před poškrábáním, rozlitím, psaní a prohlížení.

Protiskluzový materiál také pro stabilitu během každodenního používání. Vodotěsný a snadno se čistí – vodotěsný a žáruvzdorný materiál činí tento výrobek dlouhou životností a snadno se čistí. Multifunkční podložka pod psací stůl – velikost 80 cm × 40 cm, dostatečně velká pro uložení notebooku, myši a klávesnice. Přináší vaší kanceláři ještě moderní a profesionální atmosféru, skvrnami, když ji umístíte na psací stůl. Všechny naše stolní podložky knodel mají jednoletou záruku.

Pokud nejste s naším výrobkem spokojeni, můžeme vám nabídnout novou podložku na stůl nebo 100% náhradu. Jejich pohodlný a hladký povrch lze použít jako podložku pod myš a psací podložku. Navrhli jsme obě strany se stejným materiálem, ale různými barvami a můžete použít obě strany. Při čištění jednoduše otřete povrch vlhkým hadříkem. Snažíme se poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a prvotřídní servis.
ZnačkaK KNODEL #ad
VýrobceK KNODEL #ad
Výška0.08
Délka31.5
Hmotnost1.05
Šířka15.7
Číslo díluKL
ModelkaKL
ZárukaZáruka 1 rok

6. K KNODEL

#ad

80 cm x 40 cm PU kůže podložka na stůl, vodotěsná psací podložka pro kancelářské nebo domácí použití, Upgrade Knodel stolní podložka, podložka na psací stůl, oboustranná purpurová, podložka pod stůl

#ad
K KNODEL #ad - Vodotěsný a snadno čistitelný, vodotěsný a žáruvzdorný materiál činí tento výrobek dlouhou životností a snadno se čistí. Jejich pohodlný a hladký povrch lze použít jako podložku pod myš a psací podložku. Chrání váš psací stůl vyrobeno z odolné pu kůže, teplem a oděrem.

Navrhli jsme obě strany se stejným materiálem, ale různými barvami a můžete použít obě strany. Snažíme se poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a prvotřídní servis. Na co čekáte? objednejte si bez rizika přidáním tohoto zboží do nákupního košíku. Přináší vaší kanceláři ještě moderní a profesionální atmosféru, skvrnami, když ji umístíte na psací stůl. Je perfektní pro kancelářské nebo domácí prostory. Robustní materiál & dvojité použití díky robustní konstrukci z vysoce kvalitní pu kůže zůstává podložka na psací stůl Knodel dlouhou dobu odolná.

Multifunkční podložka na psací stůl velikost 60 × 35 cm, dostatečně velká pro uložení notebooku, 90 × 43 cm, 80 × 40 cm, myši a klávesnice. Protiskluzový materiál také pro stabilitu během každodenního používání. Všechny naše stolní podložky knodel mají jednoletou záruku. Pokud nejste s naším výrobkem spokojeni, můžeme vám nabídnout novou podložku na stůl nebo 100% náhradu.
ZnačkaK KNODEL #ad
VýrobceK KNODEL #ad
Výška0.01
Délka31.5
Hmotnost0.88
Šířka15.75
Číslo díluFXK

7. Sidorenko

#ad

Podložka odolná proti skluzu, šedá, Sidorenko Podložka na psací stůl PU kůže 80 x 40 cm, podložka na psací stůl se sešitými hranami, velká podložka pod myš XXL, Desk Mat

#ad
Sidorenko #ad - Mnoho místa – s velikostí 80 x 40 cm nabízí psací stůl dostatek místa pro klávesnici, podložka pod myš XXL, notebook a poznámkový blok a navíc se perfektně hodí jako podložka pod notebook, myš, chránič stolu a pracovní podložka.

Vysoce kvalitní zpracování – přesně prošité hrany zajišťují dlouhou tvarovou trvanlivost. V případě potřeby lze úzkou podložku na psací stůl jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Příjemná práce – vysoce kvalitní podložka na psací stůl od sidorenko je ideálním příslušenstvím pro uklizené pracoviště a hodí se nejlépe jako velká podložka pod myš pro práci na počítači a notebooku. Přírodní veganský – naše podložka na psací stůl je vyrobena z kvalitní pu umělé kůže a přináší tak stylový vzhled kůže na vašem psacím stole, aniž byste se museli uchýlit k jakémukoli zvířecím materiálům.

Snadná údržba – podložka na psací stůl je odolná proti poškrábání a stárnutí, strana pU kůže navíc odpuzuje vodu. Protiskluzová fleecová spodní strana spolehlivě chrání povrch stolu před poškrábáním. Hladká horní strana z umělé kůže je vhodná pro všechny typy myší.
ZnačkaSidorenko #ad
VýrobceSidorenko #ad
Výška0.01
Délka15.75
Hmotnost0.26
Šířka1.97
Číslo díluSCHREIBTISCHUNTERLAGE

8. HOMIEAZICOZI

#ad

Korková podložka na psací stůl – oboustranná podložka na psací stůl pro kancelář a domácnost – jako velká podložka pod myš a psací stoly černá, 90 cm × 43 cm

#ad
HOMIEAZICOZI #ad - Mnohostranné velikosti a příjemný na dotek: vyberte si ze 3 velikostí – všechny s tloušťkou 2 mm pro komfort. Naše psací podložka je vyrobena z kvalitních materiálů, zaručuje dlouhou životnost a postupem času bude stále hladší. Vodotěsné & snadné čištění: chraňte svůj psací stůl pomocí naší podložky na psací stůl, která je odolná proti rozlití a snadno čistitelná.

Záruka spokojenosti: klademe velký důraz na vynikající služby a kvalitní výrobky. Jejich vodotěsný povrch zajišťuje snadnou péči, zatímco světlejší barevné podložky mohou vyžadovat větší pozornost, aby vypadaly bezchybně. Je to také promyšlená volba dárku pro rodinu a přátele. Perfektní pro různá pracovní prostředí, větší velikosti 80 cm x 40 cm a 90 cm x 43 cm se hodí k prostorným psacím stolům, zatímco menší velikost 60 cm x 30 cm najde místo v kompaktnějších prostorách.

Ekologický oboustranný design s mnohostranným povrchem: naše psací podložka kombinuje udržitelnou korkovou stranu a vysoce kvalitní koženou stranu a nabízí všestrannost i ekologický styl pro vaši pracovní oblast. Výrobek a obal uchovávejte neporušené. Hladký povrch podporuje plynulé pohyby myši a snadné psaní a podporuje organizaci psacího stolu. Stylový a s dlouhou životností: vyberte si z různých barev, abyste zdůraznili svůj osobní styl a zlepšili svůj pracovní prostor.
ZnačkaHOMIEAZICOZI #ad
VýrobceHOMIEAZICOZI #ad
Výška0.08
Délka36
Hmotnost1.15
Šířka17
Číslo díluSBD-BL-B
ModelkaSBD-BL-B

9. Boutilon

#ad

76 * 36.5cmM Green, Leder-Schreibtischunterlage,wasserdichte Schreibtischunterlage für Schreibtisch, Schreibtischunterlage für Tastatur und Maus, Leder-Mauspad-Schutz für Büro und Zuhause

#ad
Boutilon #ad - Dimension 76*36. 5cm 30" x 14" desk pad is large enough to accommodate your laptop, mouse, notebook and drinks, computer accessory, keyboard, it’s a great organizer for your desk. Made of durable pu leatherthis durable desk mouse pad is an ideal option to protect your desk from scratches, heat and abrasion.

The smooth surface lets you enjoy writing, spills, stains, typing and browsing. The long service life PU leather will not be worn or scattered. The desk pad can be used as a mouse pad, comfortable resting surface for your hands while typing and using the mouse. Easy clean waterproof materialif you accidentally leave pencil indentations, coffee spills and ink on desk mat, you just gently wipe with tissues or wet cloth.

Non-slip designthe non-slip backing leather adds stability during everyday use. It can firmly grips the desktop, keeps the pad from sliding. Gift ideapersonalized design print it will be an attractive decor on every desk. Perfect beautiful gift, as home or office gift for colleagues, family or friends. Keep your desk clean and tidy. Will energetic your work.
ZnačkaBoutilon #ad
VýrobceBoutilon #ad
Výška0.07
Délka29.92
Hmotnost0.33
Šířka14.37
Číslo díluLeather Pad-001
ModelkaLeather-Green
Záruka6 months

10. PINKCAT

#ad

80 x 40 cm podložka na psací stůl velká podložka pod myš do kanceláře, laptop, PINKCAT Podložka pod myš, béžová, protiskluzová PU kůže podložka pod myš pro klávesnici, vodotěsná

#ad
PINKCAT #ad - Dlouhá životnost tato velká stolní podložka má velmi dlouhou životnost a je vodotěsná. Přenosný design podložka pod myš je měkká a tenká. Podložka pod myš disponuje integrovanou tvarovou technologií, přizpůsobí se stolní desce a nepohybuje se snadno.

Není snadné zanechávat skvrny. Design švů podložky na psací stůl je vhodnější pro psací stůl bez zvlnění. Jednoduše jej srolujte, pokud si jej chcete uložit nebo vzít s sebou. Stolní ochrana chrání váš skleněný / dřevěný stůl před poškrábáním, postříkáním, vysokými teplotami a oděrem. Protiskluzová podložka na psací stůl podložka na psací stůl pinkcat je vyrobena z umělé kůže s hladkým povrchem a protiskluzovou semišovou základnou.

Cílem je ušetřit místo a usnadnit přepravu. Skvělý dárek pro milovníky her a studenty. Upgrade pu materiál psací podložka pinkcat je z kvalitní pu kůže, bez lepidla, bez zápachu a velmi měkká. Perfektní dárek perfektní pro zaměstnance a domácí kanceláře, kteří hledají vysokou kvalitu života.
ZnačkaPINKCAT #ad
Výrobcetonew #ad
Výška0.01
Délka31.5
Hmotnost0.82
Šířka15.75